dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 772 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 772 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Koło,Warszawa

99,21 zł/m²59 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 59,47 m2 usytuowany na parterze w nowoczesnym budynku na Woli. Atrakcyjna lokalizacja: w odległości 500 m s tacja metra Księcia Janusza ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

728 685 zł44 m² 16 422,90 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na Woli. Idealne dla rodziny, pary, lub jako inwestycja pod wynajem. Kupujący nie placi prowizji I podaatku pcc Zadzwoń po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 413 745 zł77 m² 18 408,10 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu 77 m w inwestycji Stacja Wola - etap III Lokalizacja: wola, warszawa Planowane oddanie do użytku: IV kwartał 2026 r. Oferujemy wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

650 000 zł37 m² 17 567,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

650 000 zł50 m² 13 039,10 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

******* R E Z E R W A C J A******** Trzypokojowe, bardzo jasne, dwustronne mieszkanie z idealnym rozkładem i widokową loggią. Mieszkanie posiada oddzielna kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 360 000 zł61 m² 22 295,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy na sprzedaż klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 60,5 m , usytuowane na szóstym ostatnim piętrze, w budynku z 2011 roku(całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

695 000 zł27 m² 25 740,70 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie na sprzedaż (duża funkcjonalna kuchnia na małym metrażu) Dane 685 000 zł 26,7 m2 ul. Krochmalna Rok budowy: 1972 Piętro 13 Układ mieszkania 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Mirów,Warszawa

14 319 zł387 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Розмовляємо українською Мы говорим по-русски We speak English | Szukasz przestrzeni magazynowo - produkcyjnej w centrum warszawy ? | powierzchnia 387 m2 lub inna |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Wola,Warszawa

4 700 zł54 m² 87,04 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwustronne mieszkanie 3-pokojowe na Woli o pow. 54 mkw. z miejscem parkingowym dwoma balkonami typu loggia na Woli. Tuż przy Centrum Handlowym Arkadia. Mieszkanie utrzymane w jasnych barwach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sienna

Mirów,Warszawa

630 000 zł26 m² 24 230,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie w centrum Warszawy do zamieszkania Dane 630 000 zł 26,4 m2 ul. Sienna Rok budowy: 1963 Piętro 7 Układ mieszkania 2 pokoje Łazienka Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

158,33 zł/m²60 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal | Parter | Witryny | Kosmetyczny, sklep, biuro | Metro | Doskonała Lokalizcja | Do Adaptacji Lokal na wynajem w świetnej lokalizacji. To jest idealne miejsce na Twój biznes! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

3 400 zł48 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie na 8 piętrze. Salon z aneksem kuchennym, 2 oddzielne sypialnie, łazienka z prysznicem. Balkon Francuski. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janusza

Wola,Warszawa

625 000 zł32 m² 19 488,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie/kawalerka na Woli - 100m do metra Księcia Janusza Przestronna kawalerka składająca się z przedpokoju z dużą szafą wnękową, salonu z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Koło,Warszawa

1 153 718 zł59 m² 19 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o powierzchni 59,47 m2 usytuowany na parterze w nowoczesnym budynku na Woli. Atrakcyjna lokalizacja: w odległości 500 m s tacja metra Księcia Janusza ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

670 000 zł37 m² 18 108 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 37,3m2 na warszawskiej Woli przy ulicy Pustola. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze (bez windy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Redutowa

Ulrychów,Warszawa

1 550 000 zł49 m² 31 755,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,81 m2 na warszawskiej Woli, rejon Ulrychów, ulica Redutowa. Super lokalizacja - Blok zlokalizowany jest tylko 500m od stacji metra, co oznacza, że na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

770 000 zł42 m² 18 329 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera! Zdjęcia przedstawiają wcześniejsze etapy inwestycji (etapy nr 1 i nr 2). Oferowane mieszkanie będzie częścią trzeciego, ostatniego etapu tej niespotykanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krysta

Wola,Warszawa

867 000 zł53 m² 16 358,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53m2 usytuowane na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku na warszawskiej Woli. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, oddzielna kuchnia, /w łątwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

1 100 000 zł48 m² 22 916,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, usytuowane na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2012 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Józefa Sowińskiego. Czysty i zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Bema

Wola,Warszawa

2 700 zł32 m²

 

Piętro:4/9

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:3 000 zł

Wynajmę kawalerkę z balkonem, umeblowana z wydzieloną kuchnią , możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

1 263 938 zł77 m² 16 376,50 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż W nowym osiedlu na woli 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,18 m , nowa budowa. Idealne dla rodziny kupujący nie placi prowizji I podaatku pcc Zadzwoń po więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 034 624 zł54 m² 19 067,90 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu 54 m w nowej inwestycji Lokalizacja: warszawa Planowane oddanie do użytku: IV kwartał 2026 r. Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 54 m w trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

124,97 zł/m²38 m² 4 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca. Do wynajęcia luksusowe mieszkanie o pow 38 m 2 z możliwością wynajmu na cele biurowe np ; doradztwo , kancelaria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

9 000 zł72 m² 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl/eng/ru/ua pl: oferujemy na wynajem nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m w kameralnym apartamentowcu "ochnik Development" przy ul. Dzielnej. Wnętrze, zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 853 350 zł133 m² 28 996,50 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

- **cena brutto**: 3 853 350 zł - **cena za m **: 28 997 zł - **powierzchnia**: 132,89 m - **liczba pokoi**: 5 - **piętro**: 15 - **wysokość pomieszczeń**: 2,77 m - **dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

916 177 zł53 m² 17 250,60 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,11 m , położone na Woli - nowa budowa. Idealne dla rodziny, pary, lub jako inwestycja pod wynajem. Kupujący nie placi prowizji I podaatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, przedstawiamy nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 przy ul. Ogrodowej 31 na Warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Mieszkanie składa się z: sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tyszkiewicza

Młynów,Warszawa

795 000 zł46 m² 17 282,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować państwu na sprzedaż ciche i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 usytuowane w przy ul. Tyszkiewicza 13 na bliskiej Woli. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

5 650 zł38 m² 148,65 zł/m²

 

Piętro:6/21

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem elegancji apartament w świetnej lokalizacji, w budynku Platinium Tower. Apartament zaprojektowany jest przez architekta z myślą o funkcjonalności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

800 800 zł31 m² 25 658,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

**nowoczesny Apartament 31,21m2 na Woli - Idealne Miejsce do Życia** **zakup bez prowizji i podatku pcc.** Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkań. Znajdującej się w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

916 177 zł53 m² 17 250,60 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

- **cena brutto**: 916 177 zł - **cena za m **: 17 250 zł - **powierzchnia**: 53,11 m - **liczba pokoi**: 3 - **piętro**: 1 - **wysokość pomieszczeń**: 2,77 m - **dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waliców

Wola,Warszawa

8 900 zł64 m² 139,72 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronny trzypokojowy apartament o powierzchni 64 mkw. z tarasem (109 mkw) wyeksponowanym na panoramę nowoczesnej części Warszawy. Lokal znajduje się na. 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piaskowa

Powązki,Warszawa

66,67 zł/m²300 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam na prezentację wyjątkowego, wolnostojącego budynku biurowego, który znajduje się na granicy Śródmieścia i Żoliborza przy ul. Piaskowej (boczna ul. Burakowskiej w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góralska

Wola,Warszawa

917 000 zł46 m² 19 878,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,13m2, usytuowane na 10 piętrze w 12 piętrowym budynku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Góralskiej. Mieszkanie jest wyjątkowo ciche, narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Połczyńska

Wola,Warszawa

689 499 zł38 m² 18 106,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do przekazania klientowi - 2 pokoje Przedstawiamy doskonałą ofertę 2-pokojowego mieszkania z balkonem na Woli, z odbiorem kluczy jeszcze do końca tego roku! To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

868 619 zł44 m² 19 656,50 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu 44 m w nowej inwestycji Lokalizacja: warszawa Planowane oddanie do użytku: IV kwartał 2026 r. Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 44 m w trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

713 000 zł46 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszanie w bardzo zadbanym bloku na warszawskiej Woli. Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze wśród niskiej zabudowy w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa

10 000 zł56 m² 178,57 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! *english version below* Największe atuty: wysoki standard oraz wiele nowoczesnych udogodnień takich jak: klimatyzacja, ogrzewanie sterowane w aplikacji lub pilotem, soundbar.