dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 771 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 771 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

55 zł/m²60 m² 3 281 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

blisko stacji - Metro Księcia Janusza - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.59,66 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Batalionu AK Parasol

Wola,Warszawa

450 000 zł25 m² 17 786,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka na sprzedaż w świetnej lokalizacji - ul. Batalionu ak Parasol, przy stacji metra Księcia Janusza. Mam przyjemność zaprezentować Państwu, na sprzedaż kawalerkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

721 525 zł47 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w świetnej lokalizacji! Mam przyjemność zaoferować Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 3. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

4 300 zł56 m² 76,79 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Westate Wola prezentuje mieszkanie na wynajem przy ul. Stańczyka 4. Idealna propozycja dla trzech studentów czy rodziny z dziećmi, którzy szukają wygodnej i funkcjonalnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Ulrychów,Warszawa

1 280 000 zł180 m² 7 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom przedwojenny o powierzchni 180m2 na działce 560m2 usytuowany na Warszawskiej Woli. Budynek składa się z trzech kondygnacji: piwnicy, parteru i poddasza. Na parterze znajdują się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

15,25 €/m²95 m² 1 456 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 95,47 m2 na 8 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

620 000 zł29 m² 21 602,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 28,7 m , z balkonem i wygodnym miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

275 zł/m²12 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób zlokalizowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

489 000 zł24 m² 20 375 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam kawalerkę po remoncie generalnym na warszawskiej Woli, blisko metra (ul. Tyszkiewicza). Mieszkanie ma powierzchnię 24 mkw i mieści się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy pod Lenino

Moczydło,Warszawa

1 160 000 zł57 m² 20 262 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Świeżo po remoncie 3 pokojowe dwustronne mieszkanie, gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Umeblowane, wyróżnia się starannym wykończeniem oraz eleganckim designem. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

60 zł/m²16 m² 973 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.16,21 m2 na 4 piętrze budynku biurowym w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza , poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

1 200 000 zł58 m² 20 689,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie 3 pokojowe. Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na 6. piętrze 7-piętrowego budynku z 2015 roku, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

66 zł/m²19 m² 1 271 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.19,25 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleje Jerozolimskie

Wola,Warszawa

40 €/m²63 m² 2 520 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 63 m2 na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

499 000 zł21 m² 23 932,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu świetną kawalerkę, usytuowaną przy samym metrze (stacja metra Młynów) przy ulicy Górczewskiej na warszawskiej Woli. Mieszkanie ma powierzchnię 20,85 mkw i mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bema

Wola,Warszawa

770 000 zł45 m² 17 134 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1894

Jednopokojowe mieszkanie na Woli o pow. 44,94 m2 usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowej wpisanej do rejestru zabytków kamienicy z 1894 roku. Mieszkanie składa się z dużego ok. 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

770 000 zł54 m² 14 180,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,30 m2 w świetnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na 10, ostatnim piętrze w budynku z 1974r, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

58 zł/m²60 m² 3 509 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow.60,50 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Anielewicza. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

5 €/m²1 396 m² 7 655 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 1396,46 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

599 000 zł27 m² 22 185 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnego lub mieszkania na start w niedalekiej odległości od Centrum, to ta oferta jest dla Ciebie! budynek: zadbany, 15 piętrowy budynek z początku lat 70,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Wola,Warszawa

599 000 zł29 m² 20 655,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż oferuje przytulne mieszkanie o powierzchni 29 m , usytuowane na 5 piętrze jedenastopiętrowego bloku wybudowanego w 1966 roku. Mieszkanie położone jest w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radziwie

Młynów,Warszawa

830 000 zł37 m² 22 186,60 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Wola, w części Młynów, w odległości 3.39km od centrum miasta. Mieszkanie ma powierzchnię 37,41 m2, położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

15,25 €/m²1 059 m² 16 154 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 970,12 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Prądzyńskiego

Wola,Warszawa

66 zł/m²275 m² 18 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.275 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach Expo XXI. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Odolany,Warszawa

1 850 000 zł70 m² 26 428,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferują na sprzedaż wyjątkowy, jedyny w okolicy 4 pokojowy apartament położony na prestiżowej Woli- stańczyka 5 Apartament znajduje się na 5 piętrze o powierzchni 70m2 Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

55 zł/m²40 m² 2 196 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

blisko stacji - Metro Księcia Janusza - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39,92 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

15,25 €/m²502 m² 7 655 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 501,98 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

55 zł/m²39 m² 2 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

blisko stacji - Metro Księcia Janusza - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.38,91m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wola,Warszawa

52,24 zł/m²67 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 67 m2 w ciągu handlowym na parterze kamienicy. Dwa wejścia: jedno z ulicy obok witryny, drugie od zaplecza. Cztery pomieszczenia w tym dwa z podłączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rondo Ignacego Daszyńskiego

Wola,Warszawa

13 zł/m²14 m² 180 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego - Do wynajęcia: sala konferencyjna mieszcząca dla 6- 8 osób, w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleje Jerozolimskie

Wola,Warszawa

40 €/m²60 m² 2 412 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 60,30m2 na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

33 zł/m²21 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia:sala konferencyjna do 8 osób (pow. 21 m2) na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od zaraz Sala konferencyjna do 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

227 zł/m²16 m² 3 630 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: 4-osobowe umeblowane biuro na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

55 zł/m²49 m² 2 669 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

blisko stacji - Metro Księcia Janusza - Do wynajęcia: 3-pokojowy lokal biurowy o pow.48,52 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Aleje Jerozolimskie

Wola,Warszawa

40 €/m²73 m² 2 905 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 72,63 m2 na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smocza

Wola,Warszawa

700 000 zł46 m² 15 257,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Z przyjemnością przedstawiam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią z oknem, o powierzchni 45,88 m2 doskonałe dla osób dogodną lokalizację (bliska Wola | Nowolipki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

55 zł/m²36 m² 1 957 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

blisko stacji - Metro Księcia Janusza - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,59 m2 , na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Rondo Ignacego Daszyńskiego

Wola,Warszawa

45 zł/m²43 m² 1 919 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

niedaleko Placu Zawiszy - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.42,65 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

88 zł/m²43 m² 3 809 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.43,28 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

90 zł/m²19 m² 1 710 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.19 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Anielewicza. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.