dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 773 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 773 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 050 000 zł44 m² 23 879,90 zł/m²

 

Piętro:8/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jasny, 2-pokojowy apartament, położony na 8 piętrze, w prestiżowej lokalizacji Platinum Towers. Platinum towers | 43,97 m | grzybowska | 2 pokoje | umeblowany I wyposażony budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

6 500 zł65 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 65 m z balkonem, miejscem postojowym i pełnym wyposażeniem Wola, ul. Sowińskiego 59 (wolala) Na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Czyste,Warszawa

1 499 000 zł45 m² 33 311,10 zł/m²

 

Piętro:2/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą inwestycyjną w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się biznesowych rejonów Warszawy - na Prostej 69C, w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gibalskiego

Wola,Warszawa

500 000 zł27 m² 18 797 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 26,6 m, położona w zadbanej kamienicy z 1926 roku po remoncie w 2018, w świetnej lokalizacji na warszawskiej Woli przy ul. Edwarda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mirów,Warszawa

850 000 zł51 m² 16 537 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Egro Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie przy ul. Chmielnej 104, tuż obok Złotych Tarasów, dworca Centralnego i Pałacu Kultury. Mieszkanie ma 51,4 m.kw. i wygodny rozkład: 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

899 000 zł37 m² 24 363,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz 2-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji, tuż przy metrze? To mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Skierniewickiej 34 w inwestycji City Link, blisko Biznesowego przy Rodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

795 000 zł39 m² 20 384,60 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż oferuję świeżo wykończone, stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane przy ul. Chłodnej na warszawskiej Woli cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia komfortową kawalerkę w apartamentowcu na warszawskiej Woli, przy ul. Obozowej 16. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Leszno

Nowolipki,Warszawa

115 zł/m²100 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem świetnie położony Lokal użytkowy przy Al. Solidarności oraz ul. Leszno. This offer is available in english lokalizacja: nieruchomość znajduje na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Młynów,Warszawa

960 000 zł54 m² 17 614,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

| do sprzedaży bardzo funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Górczewskiej. Przeprowadzono remont w mieszkaniu i zostały wymienione meble w kuchni oraz wyremontowana została łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

685 000 zł37 m² 18 513,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie położone jest w zielonej części miasta, w otoczeniu zadbanej zabudowy mieszkaniowej. Okolica zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej - w pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 899 000 zł65 m² 29 215,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Jeśli luksus, nowoczesność i komfort mają dla Ciebie znaczenie - ta nieruchomość spełni każde z tych oczekiwań. W sercu dynamicznie rozwijającej się warszawskiej Woli, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 680 500 zł79 m² 21 234,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 79,14 m - Warszawa, wola (odolany) - ul. Jana Kazimierza Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 79,14 m , zlokalizowane na 1/7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wola,Warszawa

9 800 zł65 m² 150,77 zł/m²

 

Piętro:4/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament 3 pokoje, 65 m , Wola ul. Prosta, przy Rondzie Daszyńskiego Do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 65 m , położony na 4. piętrze nowo oddanego apartamentowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaskowa

Wola,Warszawa

3 800 zł54 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu na Woli - tuż obok centrum handlowego Arkadia. To świetna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mirów,Warszawa

730 000 zł37 m² 19 729,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na bliskiej Woli, w sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki. Prezentowana nieruchomość składa się z : dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

21 €/m²296 m² 6 222 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lixa to budynek nowoczesnego kompleksu biurowego, złożonego z 4 budynków klasy A., a jego łączna powierzchnia wyniesie 65 tys. mkw. Lixa charakteryzuje się niską zabudową i dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

845 000 zł40 m² 20 915,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupokojowe mieszkanie z loggią w dobrej lokalizacji Wola, metro Płocka. Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,4 m , uzupełnione o przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bema

Wola,Warszawa

724 900 zł41 m² 17 594,70 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przestronne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 41,20 m usytuowane na 7 piętrze w 12-piętrowym bloku z windą z 2002 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. gen. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:8/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla : 1 osoby lub pary, dla osób pracujących, bez zwierząt niestety i tylko osoby niepalące. Umowa najmu okazjonalnego. Cena: czynsz najmu 3800 zł + 1450zł czynsz do administracji co daje kwotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gostyńska

Wola,Warszawa

550 000 zł163 m² 3 374,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

We speak pl / ukr / ru / eng Na sprzedaż gotowy biznes - 2 salony w Warszawie - b&b 13 Zlokalizowane przy ul. Gostyńskiej 41 oraz Wileńskiej 14b. Biznes działa na rynku od ponad 6 lat. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

777 000 zł37 m² 21 172 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opis nieruchomości krótko: warszawa | Wola | ul. Żelazna 34/38 | 36,7 m | 2 pokoje | salon z aneksem i wyspą | sypialnia | kącik do pracy w loggii | łazienka | duża garderoba |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

576 000 zł21 m² 27 559,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania lokale inwestycyjne idealne do najmu krótkoterminowego. Nowoczesny budynek przy ul. Prymasa Tysiąclecia 83a, na Woli. Możliwość zakupu jednego lub pakietu 3 lokali. Lokale posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

695 000 zł35 m² 20 057,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34,65m2 usytuowana na 2/4 piętrze zabytkowej kamienicy przy ulicy Dzielnej 11 Na Nowolipkach. Mieszkanie Mieszkanie składa się z dużego salonu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna

Wola,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe 42m2 mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Idealne dla osób pracujących w pobliskich biurowcach rozkład Mieszkanie o powierzchni 42m2 usytuowane jest na 2 piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

1 850 000 zł51 m² 36 374,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament w loftowym stylu, położony w kompleksie Browarów Warszawskich, będących jednym z najmodniejszych i cenionych za wygodę miejsc do zamieszkania na mapie Warszawy. Surowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

3 800 zł54 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego mieszkania w kamienicy przy metrze Młynów i blisko Metro Płocka. Wyjątkowy Apartament w świetnej lokalizacji do wynajęcia. 3 pokoje czekają na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łacińska

Wola,Warszawa

1 734 000 zł103 m² 16 815,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

| do sprzedaży bardzo funkcjonalne mieszkanie składające się z czterech pokoi. Mieszkanie jest dwustronne i dobrze doświetlone. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszno

Wola,Warszawa

689 000 zł38 m² 18 227,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferuję na sprzedaż ciche i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,8 m2, położone na 4 piętrze w zadbanej kamienicy z lat 50-tych, z windą. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

4 900 zł37 m² 132,86 zł/m²

 

Piętro:18/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie na wynajem o powierzchni 36,88 m , zlokalizowane na 18. piętrze prestiżowego budynku przy ul. Kasprzaka 29 na warszawskiej Woli. Idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sztuk Pięknych

Wola,Warszawa

599 000 zł24 m² 24 958,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie w wybudowanej w 2012 r. inwestycji Villa Arte ( ), w dzielnicy Wola-Odolany (ul. Sztuk Pięknych 1). Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

21 €/m²461 m² 9 680 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Oferta tylko w naszym biurze! In English please read below! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m2 położone przy Jana Kazimierza 31 na Woli. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

600 000 zł29 m² 20 477,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 1-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Stańczyka. Nieruchomość znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

2 700 zł20 m² 135 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wola / ul. Ogrodowa / 20 m2 / 1 pokój / balkon W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie typu "studio" usytuowane w zrewitalizowanej kamienicy. Czynsz administracyjny w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

1 150 000 zł52 m² 22 260,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Citilink na Woli - ul. Skierniewicka 34a Metraż: 51,66m2 Piętro: 6 Rok oddania do użytkowania: 2020 Deweloper: ronson Development Sp. z o.o. Strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament do wynajęcia przy Browarach Warszawskich. Apartament położony jest na czwartym piętrze i ma powierzchnie 56 m2. Składa się z salonu z aneksem kuchennym i sypialni. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

820 000 zł55 m² 14 892,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1975 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Płockiej. Mieszkanie o powierzchni 55,06m2 składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 450 000 zł48 m² 30 519,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, oferuję wyjątkowy, elegancki 2 pokojowy apartament, zlokalizowany w prestiżowej, nowoczesnej inwestycji "grzybowska 85", przy ul. Przyokopowej 35, w samym sercu Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

675 400 zł30 m² 22 438,50 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego się w nowoczesnym budynku zlokalizowanym na dynamicznie rozwijającej się Woli. W zasięgu 15-minutowego spaceru znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

824 000 zł52 m² 15 846,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,78 m , zlokalizowane na 1. piętrze w niskim, trzypiętrowym budynku przy ul. Jana Olbrachta na warszawskiej.