dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 771 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 771 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Boguszewska

Wola,Warszawa

420 000 zł30 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Woli. Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na parterze w niskim budynku zlokalizowane na warszawskiej Woli. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

459 000 zł28 m² 16 392,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29 m , położona przy ul. Obozowej 56 na warszawskiej Woli. Mieszkanie funkcjonalne, ciche i świetnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: ustawny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Wola,Warszawa

12 500 zł79 m² 158,23 zł/m²

 

Piętro:17/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z widokiem na panoramę Warszawy | Towarowa Towers, 17. piętro Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z komfortem i prestiżem! Ten wyjątkowy apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Koło,Warszawa

600 000 zł38 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu urokliwe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone na parterze w doskonałej lokalizacji przy ul. Obozowej w Warszawie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płocka

Wola,Warszawa

1 645 000 zł110 m² 14 981,80 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Przestronne mieszkanie 105,90m na Warszawskiej Woli - idealne do zamieszkania rodzinie, które dostępne jest od zaraz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, rodzinnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

449 000 zł22 m² 20 234,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Przedstawiam Państwu nieruchomość znajdującą się przy ulicy Jana Olbrachta na Warszawskiej Woli niedaleko metra Księcia Janusza. W skład mieszkania o powierzchni 22,19m2 wchodzi: - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 402,60 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 36,76 m , zlokalizowana na 11. piętrze budynku przy ul. Łuckiej 15. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny, - aneks kuchenny, - łazienka, - balkon. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 500 000 zł68 m² 36 496,40 zł/m²

 

Piętro:22/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta wykończonego apartamentu na 22 piętrze w nowoczesnej inwestycji Bliska Wola Tower o powierzchni 68,45m2. Apartament z bardzo funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

5 800 zł62 m² 93,55 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem w prężnie rozwiniętej o nową zabudowę mieszkalną, części Woli. Nieruchomość Prezentowane mieszkanie o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Wola,Warszawa

678 000 zł29 m² 23 656,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 28,66 m zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego 21, na drugim piętrze dziewięciopiętrowego budynku. Możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

988 000 zł51 m² 19 334,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami na Woli | Garaż podziemny i komórka lokatorska tuż obok mieszkania | Komfort, bezpieczeństwo i prywatna przestrzeń. Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 699 000 zł65 m² 26 138,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Jeśli luksus, nowoczesność i komfort mają dla Ciebie znaczenie - ta nieruchomość spełni każde z tych oczekiwań. W sercu dynamicznie rozwijającej się warszawskiej Woli, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Wola,Warszawa

6 500 zł38 m² 171,05 zł/m²

 

Piętro:10/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak: pl / ukr / ru / eng Oferta dostępna tylko u nas! opis mieszkania Na wynajem - nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie w Towarowa Towers | 10 piętro | Wola, rondo Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prądzyńskiego

Wola,Warszawa

682 400 zł36 m² 19 195,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja! gotowe do odbioru! Cena promocyjna - 682 400 zł, cena przed promocją - 853 000 zł Możliwość podpisania umowy dzierżawy na 3 lata na stały procent - 8,33%. Czyli 25% pewnego zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

969 000 zł53 m² 18 283 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jasne i ciepłe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 8-piętrowym bloku z windą z 2015 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Lokal od wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Łucka

Wola,Warszawa

49,24 zł/m²132 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokalizacja: mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Łuckiej, na rogu z ul. Żelazną, dosłownie 6 min pieszo do stacji metra Rondo onz. W pobliżu m. in.: Norblin, Browary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 365 000 zł68 m² 20 132,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

To komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,8 m położone jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na warszawskiej Woli, na nowoczesnym osiedlu przy ul. Jana Kazimierza. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

14,25 €/m²195 m² 2 779 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy zlokalizowany na warszawskiej Woli. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd komunikacją własna i miejską. Biurowiec posiada 15 kondygnacji i 18000 m2 powierzchni najmu. Natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie położone jest w zielonej części miasta, w otoczeniu zadbanej zabudowy mieszkaniowej. Okolica zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej - w pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

3 950 zł66 m² 60,02 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę najmu trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskiej Woli. Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 65,81 m i znajduje się na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Wola,Warszawa

612 000 zł35 m² 17 530,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 34.91 m zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego 21, na drugim piętrze dziewięciopiętrowego budynku. Możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

649 000 zł34 m² 18 811,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z około 1960 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy al. Jana Pawła II. W budynku nowa winda, zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 896 000 zł92 m² 20 595,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

! we speak english! 0% pcc! odbiór kluczy - I kwartał 2026! oferta bez prowizji! Dostępne nowoczesne apartamenty - mieszkania w prestiżowej Woli - 136 lokali o metrażach od 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

990 000 zł60 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży bardzo jasne mieszkanie (60m2) w doskonałej lokalizacji, przy ulicy Ogrodowej 32. Świetne dla rodziny, a w opcji inwestycyjnej idealna oferta pod wynajem 3 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

1 376 000 zł57 m² 24 009,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie 57,31 m | Wola, al. Prymasa Tysiąclecia 83a Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,31 m w nowoczesnym budynku o podwyższonym standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 411 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować Ci 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - Wola / Nowolipki. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Za Żelazną Bramą,Warszawa

4 100 zł43 m² 95,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowych Browarach Warszawskich, ul. Krochmalna Na wynajem wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone w samym sercu Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

569 900 zł37 m² 15 278,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej zielonych i dobrze skomunikowanych części warszawskiej Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 569 000 zł81 m² 19 473,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szulborska

Ulrychów,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragnę zaprezentować, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na wynajem po pełnym remoncie na Woli. 1. Kluczowe informacje Adres: ul. Szulborska 8, warszawa Piętro: 9 z 10 (winda) Powierzchnia: 38 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

2 200 915 zł108 m² 20 326,20 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Centralne biuro sprzedaży mieszkań. Zakup nieruchomości w stanie deweloperskim. 0% prowizji. 0% pcc. W tej inwestycji oferujemy mieszkania o powierzchni od 28m2 do 133 m2, każdy znajdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Miła

Wola,Warszawa

2 500 zł26 m² 94,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka z widokiem z 9. piętra, ul. Miła, wola Muranów Zapraszam do wyjątkowej kawalerki (26,4 m ) położonej na 9. piętrze z pięknym widokiem na okoliczne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

5 800 zł40 m² 145 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę mieszkanie w budynku B w Warszawie przy ul. Siedmiogrodzkiej 3. Biznesowe centrum Warszawy, 750 m do stacji metro Rondo Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 850 zł38 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 01.11.2025 Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Stacja Kazimierz w warszawskiej dzielnicy Wola. Mieszkanie o powierzchni 38m2 na V piętrze w budynku z roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Wola,Warszawa

826 000 zł35 m² 23 379,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 35,33 m zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego 21, na drugim piętrze dziewięciopiętrowego budynku. Możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

950 000 zł33 m² 28 787,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Grzybowska 85 I Sprzedaż I Wola I kawalerka Ulica Grzybowska to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie, w odległości około 2 km od centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

619 000 zł37 m² 16 912,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy al. Prymasa Tysiąclecia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Mirów,Warszawa

858 000 zł53 m² 16 188,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Lokalizacja: wola - Mirów, ul. Chłodna 2/18, budynek u zbiegu Chłodnej, białej i Elektoralnej. Prestiżowe i zabytkowe miejsce Warszawy, w okolicy dużo parków i skwerów,.