dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wilanów

1 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 014 ogłoszeń

Rynek pierwotny

2 590 000 zł248 m² 10 443,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:722 m²

Kępa Oborska, na pograniczu z Zawadami | kameralna inwestycja nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej inspirowanych stylem modern barn | połowa bliźniaka o powierzchni 248 m z.

Szczegóły ogłoszenia

17 230 500 zł11 487 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren o powierzchni 1,1 ha, szer. frontu 190 m, nie objęty mpzp ( po wyłożeniu )przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną i usługową. Wszystkie media bez kanalizacji miejskiej. Własność, os.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł86,27 m² 52,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

4 500 zł | Wynajem | 3 pokoje | 86 m2 I Warszawa | Wilanów Niski | Obornicka rezerwacja! Przedmiotem najmu jest 3 - pokojowe mieszkanie, znajdujące się w doskonałej lokalizacji - Wilanów Niski.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł180 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Piękne, przestronne mieszkanie z kominkiem i dużym tarasem położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku apartamentowym w pobliżu Pałacu w Wilanowie. Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

80 zł/m²185 m² 14 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro typu open space | 185 m | sufit 3,8m | ul. Wiertnicza english description below - please do not hesitate to contact us Do wynajęcia powierzchnia biurowa typu open space, o powierzchni 185m.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł59 m² 21 525,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu o powierzchni 59 m2 z loggią na Wilanowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł580 m² 43,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:724 m²

Wyjątkowa rezydencja w sercu Wilanowa english description below - please do not hesitate to contact us Prezentujemy do wynajmu przestronną rezydencję w Wilanowie, idealną dla wymagających,.

Szczegóły ogłoszenia

61,11 zł/m²90 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate prezentuje wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 90 m , położony w przyziemiu eleganckiego domu w prestiżowej części Wilanowa. To miejsce, które dzięki swojej.

Szczegóły ogłoszenia

71,58 zł/m²95 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Eurovilla prezentuje lokal o powierzchni 95 m2 na cele biurowe. Na powierzchnie mieszkania składają się 2 łazienki, 3 pokoje z widokiem na Oś Królewską oraz pomieszczenie gospodarcze. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł250 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Avenue Estate prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej z kameralnym ogrodem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy - Wilanowie Niskim. To wyjątkowa propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł360 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom W znakomitej lokalizacji na starym wilanowie. Budynek w bardzo dobrym standardzie. Rozkład: - parter:otwarta przestrzeń, kuchnia, wc ,garderoba; - piętro: 3 pomieszczenia, 2 łazienki; -.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł330 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom wolnostojący 330 m | Wilanów Niski | 5 sypialni | pompa ciepła | fotowoltaika [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 400 zł72,40 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż Komfortowo i oryginalnie zaprojektowane dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej części Miasteczka Wilanów na osiedlu Avangarden przy ul. Sarmackiej na Wilanowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

8 900 000 zł345 m² 25 797,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:935 m²

Art Garden to zamknięty kompleks rezydencji w sercu Miasteczka Wilanów. Zaprojektowany jako prywatna enklawa, łączy doskonałą precyzję współczesnej architektury z przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł107 m² 25 233,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam dziś do zaoferowania wyjątkowy 3-pokojowy apartament z 2 balkonami z widokiem na zieleń i Świątynie Opatrzności Bożej! informacje O nieruchomości: apartament 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł127,95 m² 18 815 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność polecić Państwu duży 4 pokojowy apartament w ekskluzywnej inwestycji inwestycji Ostoja Wilanów z pięknym ogrodem oraz 4 miejscami garażowymi. Apartament gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²98,75 m² 8 888 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal o o przeznaczeniu handlowo-usługowym, o powierzchni 98,75 m2 znajdujący się na Wilanowie w Miasteczku Wilanów. Znajduje się on.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł216 m² 64,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Rodzinny bliźniak na zielonych zawadach Garaż | Ogródek | 3 sypialnie | Plac Vogla I Tereny zielone | Częściowo umeblowany ***** rozkład pomieszczeń I standard: kompaktowy dom w typie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł74 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zadbane. Bardzo dobry rozkład. Kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt agd wysokiej klasy (pralka, lodówka, zmywarka) połączona z małą jadalnią. Salon z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł200 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia komfortowy, nieumeblowany segment na strzeżonym osiedlu, na warszawskim Wilanowie. Poziom I: przestronny salon z wyjściem na słoneczny taras. Całkowicie umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł78 m² 75,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Eurovilla prezentuje nowe 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym dużym ogrodem i tarasem na wynajem. Przestronne, eleganckie mieszkanie o powierzchni 78 m , po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł320 m² 51,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:533 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, luksusowy dom na wynajem położony w kameralnej części Zapłocia, w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 826 470 zł96,13 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "vilanovia park" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Vilanovia Park - Twoja nowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 345 000 zł72 m² 18 680,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Ci 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,5m2 zlokalizowane na Wilanowie / Błonia Wilanowskie. Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²85 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaże w bryle budynku

Lokal do najmu, w prywatnym budynku, idealny na kreatywne Biuro z magazynem, ulokowane w prywatnej nieruchomości wilanów! w prestiżowej okolicy w Królewskim Wilanowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 649 000 zł270 m² 9 811,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe domy W prestiżowej inwestycji - wilanowska przystań Ekologiczne budownictwo | Nagradzana inwestycja | Doskonała lokalizacja | Zielona okolica | Idealne dla rodzin ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

124,02 zł/m²135 m² 16 743 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Rafał tel.   Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Promocja ,w przy umowie terminowej na min.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU. Do wynajęcia profesjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł270 m² 12 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:415 m²

0% Prowizji od Kupującego.Oferta na wyłączność! Czterokondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej, doskonale usytuowany w Wilanowie, przy głównej ulicy, w dogodnym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Warszawa

Kępa Zawadowska,Warszawa

1 560 000 zł1 200 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna umożliwiające budowę domów jednorodzinnych wolnostojących lub dwulokalowych , z towarzyszącymi usługami, objęta mpzp. Mpzp - wysokość 12 m, - minimum 60% powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

8 210 000 zł8 210 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny z dużym potencjałem! - zapewniony dostęp do drogi. Bezpośrednio przy stacji paliw bp. Nieruchomość o powierzchni 8210 m2 (2 działki gruntu), znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł59,80 m² 20 903,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie Wilanów, 59,8 m , 2 pokoje + loggia, miejsca parkingowe w cenie Mieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł378 m² 60,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:739 m²

Dom biurowy 378 m Stary Wilanów ogród 400 m parking 9 miejsc Do wynajęcia przestronny dom o powierzchni 378 m , położony na działce 739 m w prestiżowej części Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

19 260 000 zł1 070 m² 18 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Nowa rezydencja na sprzedaż o powierzchni 1.170 m2, położona na działce 1.320 m2 na Niskim Wilanowie. Garaż na 6 samochodów. Unikatowa i luksusowa rezydencja na Niskiem Wilanowie, której.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł235 m² 102,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa nieruchomość na wynajem na wilanowie Ostatnie piętro | Wysokiej klasy wykończenie | Doskonała lokalizacja | 2 sypialnie | 2 balkony ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł90 m² 91,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestrone mieszkanie W miasteczku wilanów Dobra lokalizacja | Nieumeblowane | Jasne wnętrza | Spokojna okolica ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem kuchennym, * sypialnia 1, * sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 221 812 zł138,30 m² 23 295,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Twój prywatny taras na dachu, twój prywatny błękit z tarasu na dachu. Tutaj nie sprzedajemy metrów kwadratowych. W miejscu, gdzie 73% terenu to starannie zaprojektowana zieleń, a ruch.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł279 m² 19 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Piękny dom.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł268 m² 63,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość na wynajem, położoną w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji Warszawy, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 700 000 zł216,60 m² 12 465,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Riverside residence | wolnostojący W wilanowie-zawadach Gotowe do odbioru w I kwartale 2026 | Garaż na 2 auta | Ogród | Stan deweloperski | Pompa ciepła | Willa wolnostojąca Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²65 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

| polecam do wynajęcia na cele biurowe, biurowo- usługowe powierzchnię ok. 65 m2. Dwa pokoje, taras, kominek, aneks kuchenny, łazienka z wanną. Alarm, ochrona, klimatyzacja, internet. Parking przy.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł67 m² 102,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wilanów | 67 m | 3 pokoje | balkon | 2 miejsca parkingowe Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 67 m , położone przy ul. Kazachskiej 5 w Warszawie,.