Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

820 000 zł54,69 m² 14 993,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dębniki, ruczaj ok. ul. Bunscha Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania: 820 000 zł zamiast 847 700 zł Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 zł120 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal magazynowo-usługowy o powierzchni 120 mkw zlokalizowany w dzielnicy Ostatni-Grosz - pow. hali 120 mkw część socjalno-biurowa 20 mkw. media -woda, prąd. lokal nieogrzewany ,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł60 m² 7 833 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gajowa , 60 m2 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, położone na 3 piętrze w niskim bloku, przy ulicy Gajowej. Przestrzeń mieszkalna stanowią: - 2 sypialnie - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł38 m² 28 947,37 zł/m²

 

Piętro:16/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta - stylowy apartament na sprzedaż Mam Państwu do zaoferowania Apartament 2 pokojowy + duży balkon 10 m2! Spektakularny widok na Centrum Warszawy w Apartamentowcu Bliska Wola Tower,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

60 zł/m²65,81 m² 3 949 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni : - 65,81 m - 3 pokoje z kuchnią i łazienką - 1 piętro - parking w cenie Do wynajęcia również: - 42 m ( 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

235 200 zł2 100 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna | 2100 m | Tereny usług i produkcji rolniczej Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2100 m , położona w miejscowości Gać w gminie Oława.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł56,75 m² 4 845,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie o pow. 56,75 m2 z balkonem na 2 piętrze do gruntownego remontu w centrum Konina. Rozkład pomieszczeń: - salon, - kuchnia, - 3 sypialnie, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 280 zł37,20 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku pcc dla kupującego. Przedsprzedaż (początek budowy) - II etapu inwestycji mieszkaniowej w Kołobrzegu. Kolejny etap pięknego, nowego osiedla, budowanego przez solidnego,.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wynajem. Lokal użytkowy 60 m2. Centrum. Rogoźno Wlkp. Przedmiotem Wynajmu jest lokal o powierzchni 60 m2, znajdujący się na parterze budynku kamienicy, z przeznaczeniem na sklep, usługi, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 184 zł63,16 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż wykończone 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

70 700 zł1 088 m² 64,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Zdrowa przy ulicy Kłomnickiej. Działka o powierzchni 1088m2 Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²250 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala/magazyn o pow. 250m2 w Dobrzewinie. Dobrzewino jest położone między Chwaszczynem a Bojanem przy głównej trasie. Nowa hala o pow. 250m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł56,77 m² 11 432,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i komfortowe mieszkanie znajdujące się w Głogowie Małopolskim przy ulicy Fryderyka Chopina. Mieszkanie wykończone w 2025roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł171,21 m² 5 548,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:974 m²

Toporzysko - nowy dom - 10 km od Bydgoszczy - cicha i spokojna okolica Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość, którą Ty zamienisz w dom. Na razie to budynek w pięknej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu o powierzchni 45 m2 w dzielnicy Salwator (zwierzyniec) w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. T.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Cieszyno,zachodniopomorskie

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Na sprzedaż posiadłość wiejska z domem o powierzchni około 240m2 na działce 2,1ha gm. Węgorzyno. Aktualnie dom przechodzi remont w trakcie którego będzie zrobione centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

883 000 zł52,22 m² 16 909,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: nowoczesne 52 m w Stelmachów Park Wejdź tylko z walizką! Szukasz miejsca, które łączy w sobie spokój kameralnego osiedla z błyskawicznym dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

na sprzedaz 4 dzialki obok siebie. 2x 10 arow oraz 1x12.65 ara i 12.97 ara. Dzialki znajduja sie przy drodze Rubinowej. Przylacza znajduja sie w drodze

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł2 873 m² 16,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Agent prowadzący: marcin hus po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch działek położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Radom,mazowieckie

570 000 zł160 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 103 m , idealny dla rodzin poszukujących wygodnej przestrzeni do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Kodrąb

Kodrąb,zachodniopomorskie

750 000 zł320 m² 2 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 732 m²

Gotowa inwestycja blisko morza 6 apartamentów | okazja cenowa! Nie przegap tej oferty nieruchomość z ogromnym potencjałem w cenie, której trudno szukać w tej lokalizacji! tylko 750 000.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²63,84 m² 1 915 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal nr 3 o powierzchni 63,84 m2 zlokalizowany w budynku dworca kolejowego pkp Zgierz, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł3 000 m² 1,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu działkę o nr 1/6 na cele inwestycyjne/handlowo/usługowe/magazynow e z wyłącznie materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł37,57 m² 15 704,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: inwestycyjny apartament w Dziwnówku Cena: 590 000 pln brutto (możliwość odliczenia vat) Poszukujesz idealnej inwestycji nad morzem, która zapewni Ci stabilny dochód pasywny? Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł54,10 m² 14 510,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartamenty Ustroń Twój Luksusowy Azyl w Sercu Beskidów. Odkryj harmonię natury i nowoczesnej architektury w jednej z najbardziej prestiżowej części Ustronia. To unikatowa.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł32,83 m² 14 011,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atuty: - słoneczna południowo-zachodnia ekspozycja, - przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu - prywatny ogródek, - kameralny 3-piętrowy budynek, - zadbane, ogrodzone osiedle - zabezpieczone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

683 550 zł1 953 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1953m2 przy osiedlu pod Lipami w Mierzynie. Wszystkie media w drodze. Nieruchomość o powierzchni 1953m2 zlokalizowana przy drodze asfaltowej Stobno-Mierzyn.

Szczegóły ogłoszenia

385,33 zł/m²120 m² 46 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biuro dla 32 osób między stacjami metra M2 "rondo daszyńskiego" oraz "płocka" [orientacyjny koszt najmu] Czynsz bazowy - już od 1445 pln/os. miesięcznie Zabezpieczenie - odpowiednik.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²352 m² 5 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Bednarska 7, miedzna Powierzchnia uż.: 352 m2 Liczba pomieszczeń: 4 Grunt: dz. ewid. nr 1 436 obręb 0002 Cena: 15,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł59,90 m² 10 350,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Witam, posiadam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką, położone na 4 piętrze. Pokoje są przestronne z funkcjonalnym układem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł80,31 m² 11 194,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować kompaktowe 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami zlokalizowane przy ul. Mieczyków w Nowej Woli. W skład oferowanego lokalu wchodzi: poziom I (drugie.

Szczegóły ogłoszenia

34,97 zł/m²206,20 m² 7 210 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokali handlowo-usługowych na wynajem/ sprzedaż, mieszczących się na osiedlu "cudne Chmielniki: w miejscowości Prądocin. Nowoczesne osiedle składa.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł345 m² 2 257,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:738 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronny dom dla dwóch rodzin, dwukondygnacyjny o powierzchni 345 m2, usytuowany na całkowicie ogrodzonej działce o powierzchni 738 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł88,97 m² 4 259,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie na Nowym Mieście. Ok 87 m2, 3 pokoje, kuchnia, spiżarnia, łazienka, balkon i duża piwnica. Ogrzewanie gazowe. Super lokalizacja, z jednej strony wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 039 m² 197,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działa budowlana o powierzchni 1039m2, położona przy ul Księżycowej w Droszkowie na Osiedlu Słonecznym. W drodze znajduje się woda, prąd oraz gaz. Osiedle jest usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

521 100 zł4 034 m² 129,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna położona w strefie aktywności gospodarczej Obornik Śląskich. W sąsiedztwie obiektów magazynowo-produkcyjnych. Działka jest objęta mpzp ag/(1-11) - przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

699 000 zł96,62 m² 7 234,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

0% prowizji! ostatni dom Dom w urokliwej dzielnicy Gryfina, w spokojnym, urokliwym miejscu. Atuty to szybki i wygodny dojazd do centrum miasta oraz znajdujące się w pobliżu przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł79,10 m² 7 774,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:62 m²

Stopień zaawansowania budowy kwiecień 2026 - 69% Bielskie Horyzonty to nowoczesne osiedle obejmujące 40 domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w kameralnej dzielnicy Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

664 000 zł103,60 m² 6 409,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Poddasze Opole szczepanowice | 103 m | garaż | balkon 12 m | mini-ogródek | bezczynszowe bez pośredników Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ponad 103.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł34,50 m² 7 101,45 zł/m²