Nieruchomości

239 452 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 500 zł140 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z garażem i miejscem postojowym na zamkniętym osiedlu przy ul. Bocznej (jędrzychów). Na powierzchnie ok 140 mkw składa się 5 pokoi oraz salon, kuchnia, 2 łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł2 243 m² 185,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Unikat! lubuska perełka Z bezpośrednim dostępem do jeziora! Unikatowa działka rekreacyjna, o powierzchni 2243 m2, z 60 metrową linią brzegową! Działka położona w leśnym zaciszu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42,70 m² 65,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na granicy Śródmieścia i Siedlec przy ulicy Kartuskiej w Gdańsku. Atuty: położenie w dobrej lokalizacji dla osób pracujących w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł120 m² 7 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

CO sprzedajemy? Dom typu "stodoła" o powierzchni 99 m2 + garaż (21 m2), położony na zagospodarowej dużej działce o powierzchni 570 m2. Dom w nowej cenie - 879 000 pln! gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

859 000 zł45 m² 19 088,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, położone w nowoczesnej inwestycji City Vibe przy ul. Myśliwskiej w Krakowie. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²21 m² 1 512 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

_________ 4 K Ą T Y N I E R U C H O M O Ś C I _________ Mamy przyjemność zaprezentować biuro na wynajem w świetnej lokalizacji, w bardzo bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lubin,dolnośląskie

879 000 zł178 m² 4 938,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:773 m²

Dom + dodatkowa działka budowlana w cenie. Lubin - ul. Olchowa Na sprzedaż przytulny 5-cio pokojowy dom, podpiwniczony, ze strychem, pomieszczeniami gospodarczymi i wolnostojącym garażem (pow.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł71,88 m² 5 912,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Sosnowcu, w dzielnicy Zagórze przy ul. Lubelskiej. Lokal o powierzchni 71,88 m znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 900 zł98,40 m² 7 773,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowoczesny, zdrowy dom w Bronisławowie oddychająca przestrzeń blisko natury i Warszawy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 98 m, położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 346 m² 2 228,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną, atrakcyjna lokalizacja lokalizacja/osiedle Działka z widokiem na morze! Ofertą sprzedaży jest działka położona w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł42 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całkowicie nowe, nowoczesne mieszkanie przy ul. Grzybowskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie styl oraz komfort. Lokalizacja: grzybowska 37 znajduje się w prestiżowej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł290 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż proponuję pół bliźniaka o powierzchni całkowitej 290 m2 Nieruchomość mieści się na osiedlu Orłowicza na Piaskowej Górze. Dom zajmuje frontową część ładnie zaaranżowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł92,65 m² 25 796,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Taka oferta to rzadkość na sopockim rynku - apartament wysokiej jakości, nowe budownictwo, hala garażowa, taras i ogród, trzy sypialnie, łazienka z wanną i prysznicem, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł59,45 m² 10 899,92 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł1 110 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1110 m2 położona w miejscowości Gwiazdowo, tuż przy granicy z Kostrzynem. Nieruchomość położona jest w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

793 000 zł46,80 m² 16 944,44 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie przy ul. Czerniakowskiej 42, m. 83 - gotowe do zamieszkania lub wynajmu od pierwszego dnia, po generalnym remoncie. Układ z trzema pokojami, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

4 470 000 zł531 m² 8 418,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nowoczesny dom 531 m2 na działce 850 m2, duży potencjał aranżacyjny. Piękne położenie, komfortowe miejsce do życia w sąsiedztwie lasu (dzielnica Gdańsk Brętowo) Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł53,90 m² 6 103,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,9 m położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą na wałbrzyskim Podzamczu. Lokal posiada pełny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

12 000 zł400 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia połowę hali magazynowej o powierzchni 350m2 w Przyłękach. Hala posadowiona jest na ogrodzonej działce o powierzchni 3000m2 z dwiema przesuwnymi bramami.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kraków

Kraków,małopolskie

98,41 zł/m²31,50 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia elegancki gabinet o powierzchni 31,5 m , zlokalizowany przy jednej z głównych ulic bezpośrednio prowadzących do Rynku Głównego - w prestiżowej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł33,50 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka, zlokalizowana niedaleko dworca pkp i Targów Poznańskich, uniwersytetu Medycznego oraz Rynku Łazarskiego. Ul. Kolejowa. Mieszkanie składa się z kuchni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł136 m² 16 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Obiekt z Apartamentami + Pozwolenie na Budowę - Karpacz, osiedle Skalne Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem rozwoju, położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł113 m² 5 743,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Pakiet 3 lokali na sprzedaż - inwestycja z roi >11% - Luboń, ul. Jana Pawła II 8 Na sprzedaż atrakcyjny pakiet trzech lokali w nowym budynku w Luboniu przy ul. Jana Pawła II 8.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł64 m² 10 859,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Pośredników oraz biura nieruchomości proszę o nie kontaktowanie się. Nawet gdy macie klienta. Cześć! Sprzedajemy nasze przytulne i wygodne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,38 m² 12 009,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament premium Z panoramicznym widokiem - ruda śląska, ul. Brańskiego 101 47,38 m taras 11 m wykończone pod klucz gotowe do wprowadzenia Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 038 m² 466,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż została wystawiona atrakcyjna działka budowlano-usługowa położona w dzielnicy Gdańsk Osowa. Nieruchomość idealna pod dom pogodnej starości, nieuciążliwe usługi - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł142,22 m² 4 500,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. ogłosiło przetarg pisemny ofertowy nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Szczecinie przy ul. Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł57,80 m² 8 633,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Lubisz życie w centrum miasta, dodatkowo cenisz sobie estetykę i funkcjonalność? Mam coś dla Ciebie! Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu piękne mieszkanie mieszczące się przy.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł46 m² 17 152,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 46 m w Krakowie, krowodrza ul. Skarbińskiego english version below Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Skarbińskiego Cena: 789 000 zł (miejsce postojowe w cenie) Do negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł54,30 m² 29,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajęcia pięknie urządzonego i bardzo zadbanego mieszkania w centrum Radlina. Wynajem możliwy od 01 lipca br. To drugie piętro w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

920 zł20 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesna kawalerka przy Alei Pokoju 3 w Częstochowie. Nieruchomość: powierzchnia 20 m . 4 piętro. Centralne ogrzewanie. Mieszkanie położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł73,70 m² 9 430,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1989

NA sprzedaż mieszkanie inwestycyjne Lokalizacja: poznań, piątkowo os. Stefana Batorego Powierzchnia: 73,7 m Liczba pokoi: 6 (niezależne) Piętro: 4/4 (niski blok z 1989r.) Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł59,26 m² 7 087,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,26 m , zlokalizowane na bardzo wygodnym pierwszym piętrze w budynku przy ul. Kiepury, tuż obok Galerii Sudeckiej. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia jednopokojowe studio w Śródmieściu Olsztyna, przy ul. Ratuszowej 5 Nieruchomość usytuowana na II piętrze, o powierzchni 30mkw składa się z otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł45,07 m² 17 284,22 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na sprzedaż 45.07m | Kraków, ul. Koszykarska 2-pokojowe mieszkanie z loggią, cisza i park w najbliższej okolicy | Kraków, ul. Koszykarska Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferujemy na sprzedaż dom z potencjałem w miejscowości Jaroszyn. Nieruchomość idealna do osób ceniących sobie spokój i wygodę. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia użytkowa: około.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł56,60 m² 3 798,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie blisko morza Cisowo k. Darłowa | spokojna okolica | duży potencjał Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w spokojnej miejscowości Cisowo, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł50,56 m² 13 330,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem | hala garażowa | komórka lokatorska | miejsce postojowe zewnętrzne największe atuty * funkcjonalny układ pomieszczeń * przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł130 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Alokum Nieruchomości przedstawia dom w Biskupicach. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 130 m2, zlokalizowany w kameralnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł47,40 m² 33,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne zadbane mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47,40 m2 O funkcjonalnym układzie pomieszczeń na os. Kopernika ul. Jesionowa * umowa najmu okazjonalnego * najem dla obywateli Polski opis:.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł84 m² 17 845,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Lokal mieszkalny przystosowany na cele usługowe. Parter, dwa osobne wejścia (jedno bezpośrednio z ulicy). Przed budynkiem dużo ogólnodostępnych miejsc postojowych. Z dwóch pokoi dodatkowo.