Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 350 zł24 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-2 24mkw. ul. Królowej Jadwigi czynsz najmu 1350zł plus opłaty Oferujemy do najmu kawalerkę w odrestaurowanej kamienicy - nowe instalacje, zrobiona elewacja, klatki schodowe. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł32 m² 10 156,25 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32 m , położona na 8. piętrze w zadbanym bloku z windą na cenionym osiedlu Bolesława Śmiałego na poznańskim Piątkowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł50 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 2 pokojowe z klimatyzacją i dużą loggią, miejsce postojowe, warszawa, białołęka, nowodwory, ul. Aluzyjna Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł17 300 m² 14,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna oferta działka rolna z warunkami zabudowy. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 47m2. Mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę na wynajem o powierzchni 34 m2 znajdująca się przy ulicy Marii i Bolesława Wysłouchów. Najważniejsze informacje: - osiedle Kurdwanów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł175,47 m² 17 039,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 801 m²

Biuro Nieruchomości revi home ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący, położony w najbardziej pożądanej, bajecznej części Magdalenki. Przy ulicy Sosnowej, wśród szumu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 595 000 zł173,19 m² 9 209,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:210 m²

Nowoczesne domy W zabudowie szeregowej - sidzina, dębniki 173 m | Garaż | Taras | Podwyższony standard | Gotowe do odbioru N20 Nieruchomości z przyjemnością prezentuje kameralne, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł15 100 m² 52,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunty inwestycyjne 15 100 m idealna lokalizacja przy dw 801, blisko Warszawy Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 15 100 m , położona w miejscowości Radwanków.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek

Sulejówek,mazowieckie

2 199 000 zł213 m² 10 323,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 884 m²

Dom położony w samym sercu Sulejówka - naprzeciwko Muzeum Józefa Piłsudskiego. Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni (1884m2) dającej możliwość wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł59,40 m² 5 471,38 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Księcia Władysława Opolskiego 1 o powierzchni 59,40 m budynek - blok jest po termomodernizacji, - wejście do budynku zabezpieczone domofonem, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł80 m² 5 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:825 m²

Dom w sercu lasu Twój prywatny mikroklimat blisko S8 Szukasz odskoczni od miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z dobrego dojazdu do cywilizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

152 790 zł2 778 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Urokliwe działki w niedalekiej odległości od Sulęczyna. Lokalizacja: sulęczyno w Szwajcarii Kaszubskiej - krainie jezior, wzgórz i lasów. Zaledwie godzina drogi dzieli wioskę od.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka z antresolą w stylu loftowym - nowoczesny komfort w centrum Piły Nowoczesna kawalerka o powierzchni 38 m z antresolą (ok. 10 m ) w budynku z 2022 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 422 m² 130,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| 0% bez prowizji - sprzedaż przepięknie położonej, słonecznej działki w samym sercu Dzierżąznej, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego Parku Dworskiego przy ul. Karola Franke. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy, ul. Rynek

Pasym,warmińsko-mazurskie

2 390 000 zł308,59 m² 7 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:282 m²

Przestronny dom jednorodzinny z potencjałem inwestycyjnym w sercu Pasymia Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny z parterem użytkowym, położony w centrum Pasymia przy ul. Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 000 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: uniwersytet Medyczny 5 min Obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł64,04 m² 9 681,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Agent prowadzący: tomasz, tel.   Uwaga! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji dla biura nieruchomości. Do sprzedaży, duże, wyremontowane, całkowicie wyposażone M4, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł153 m² 8 816,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - wysoki standard, piękna działka, 153 m - Nowy Świat / ul. Wichrowe Wzgórze Lokalizacja - spokój, zieleń i bliskość miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł103,85 m² 5 286 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Wyjątkowa okazja! Przestronne mieszkanie w sercu Łodzi - ul. Pomorska 41a Marzysz o przestronnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości budowlanej położonej w Karczmiskach Drugich przy ul. Wesołej 48 o powierzchni ok. 1500 mkw z przeznaczeniem w planie pod zabudowę. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 838 m² 104,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta działka inwestycyjna o powierzchni 38 arów otwiera przed Tobą konkretne i szerokie możliwości zagospodarowania! Położona w Żabnie, z dostępem do drogi publicznej poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 836 zł39,23 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! wysokie rabaty do zgarnięcia! *** *** *** kupujący nie płaci pcc *** posiadamy wszystkie lokale dostępne W inwestycji! zadzwoń I umów się na spotkanie! Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł31 212 m² 12,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz własnego kawałka lasu, w którym odpoczniesz od miejskiego zgiełku? A może interesuje Cię bezpieczna i długoterminowa lokata kapitału? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

40,18 zł/m²112 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wyjątkowy, dwukondygnacyjny lokal użytkowy o powierzchni 112 m , położony na parterze kamienicy przy głównym deptaku w Bytomiu ul. Moniuszki 6, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł2 700 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlano-rolną położoną w malowniczej okolicy Limanowej, z doskonałym dojazdem do centrum miasta i jednocześnie zapewniającą spokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w nowo powstałej inwestycji "nova Klonova" przy ul. Klonowej w Kielcach Na powierzchnię 55 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia pokój.

Szczegóły ogłoszenia

23 500 zł2 513 m² 9,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność - zakup za pośrednictwem biura - zapraszamy - jwtk kancelaria kompleksowej nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomość gruntową położoną w Chrzanowie, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 420 zł28,77 m² 13 535,61 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa na poznańskich Jeżycach - odbiór już w II kwartale 2026 roku. Budynek w końcowej fazie realizacji, trwa etap rezerwacji mieszkań. Kupujący: nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł614,40 m² 846,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:617 m²

Nowa niższa cena! Kamienica do remontu, zlokalizowana w charakterystycznym, doskonale wyeksponowanym punkcie, w centrum Nowej Soli. Budynek o powierzchni około 600 m , dwuskrzydłowy,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł4 545 m² 81,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz gruntu, który będzie bezpieczną lokatą kapitału? Ta nieruchomość to nie tylko idealne miejsce pod dom, ale także gotowy projekt inwestycyjny z możliwością podziału na dwie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

559 900 zł35 m² 15 997,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni - idealne pod inwestycję lub na start! Szukasz nieruchomości, która zacznie na siebie zarabiać od pierwszego dnia? A może marzy Ci.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m , usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku. Układ mieszkania: 4 niezależne pokoje osobna kuchnia (do aranżacji).

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Oferta inwestycyjna Radom Przedstawiamy sprawdzony model inwestycyjny generujący stabilny dochód pasywny. Nieruchomość położona jest w dobrze skomunikowanej części Radomia, z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Przemocze,zachodniopomorskie

700 000 zł132 m² 5 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim Osiedle Pod Lasem! Możliwość kredytowania! Szukasz nowego domu blisko natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł57,57 m² 25 186,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy nadmorski apartament w segmencie premium zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu w Stegnie. Ekspozycja względem stron świata - zachód, z widokiem na basen. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł54 m² 12 962,96 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Posiadamy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku z 1975 roku przy ul. Piotra Wysockiego na warszawskim Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 208 zł67,02 m² 10 432,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w Siechnicach pod Wrocławiem, w niedalekiej odległości od stacji pkp. Kupujący nie ponosi kosztów prowizji ani podatku.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44,70 m² 5 346,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 44,7 m 2 usytuowane na dziesiątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Żołnierzy Niezłomnych. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

691 650 zł87 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 87,00 m , położone w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł54,50 m² 12 458,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Białołęka ul. Przejezdna - 54,5 m2 - 2 pokoje z aneksem kuchennym - duży taras 9,20 m2 - miejsce parkingowe w garażu podziemnym (płatne dodatkowo + 55 tys., zakup obowiązkowy) Mieszkanie.