Nieruchomości

240 081 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

380 000 zł2 903 m² 130,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 2903.

Szczegóły ogłoszenia

332 100 zł3 763 m² 88,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż klimatyczna działka w pierwszej linii zabudowy od jeziora Wyszembork, mazury. Pełna Faktura Vat. Cena netto 270 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 0,3763 ha.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 359 m² 110,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biskupin | działka 13,59 A przy lesie | media na działce Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Biskupin (gm. Chojnów), oznaczona numerem geodezyjnym 752. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Sikorskiego Mieszkanie o pow. 64m usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku. Rozkład mieszkania: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

305 000 zł66 m² 4 621,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Legnica, centrum, ul. Piastowska, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż. Oferta wyłącznie W wgn. Polecam do sprzedaży 2 pokojowe, rozkładowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

877 000 000 zł58,32 m² 15 037 723 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż elegancki, nowoczesny apartament położony w prestiżowym kompleksie Saltic Resort & Spa " las " w Łebie zaledwie 550 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

171 600 zł34,11 m² 5 030,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy bardzo atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 34,11 m2 w wyjątkowej kamienicy , w centrum Bytomia. W zasięgu ręki znajdą Państwo komunikację miejską, sklepy i inne.

Szczegóły ogłoszenia

132,45 zł/m²430,36 m² 57 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal w ścisłym centrum Lublina, przy głównej ulicy. W okolicy znajdują się liczne banki, urzędy, restauracje, sądy, uczelnie oraz kancelarie adwokackie i notarialne. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł48,60 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na osiedlu Jagiellońskim, przy ul. Zygmunta Augusta w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 48.6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł800 m² 74,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kameralne osiedle jednorodzinne w bezpośrednim sąsiedztwie rozległego lasu, wygodny dojazd drogą o nawierzchni asfaltowej. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

418 660 zł38,06 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na II piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43 m² 13 930,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Atuty: dwie minuty pieszo do przystanku autobusowego, 25 minut pieszo do stacji skm, szybki dojazd do uczelni ug,obc, w promieniu 100 m pełne zaplecze handlowo usługowe, 10 minut pieszo do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł157 m² 9 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni ok.158 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 800 m2, usytuowany w atrakcyjnym rejonie Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł120 m² 9 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż prezentujemy Leśny Dom, który leczy duszę - położony w miejscowości Miedzichowo (woj.wielkopolskie, pow.nowotomyski), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w dzielnicy Wrzoski! została jedna działka Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek budowlanych położonych obok siebie, każda.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Chełmża,kujawsko-pomorskie

529 000 zł118,67 m² 4 457,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży niebanalnej nieruchomości w pobliżu centrum miasta. Lokal znajduje się w odrestaurowanej willi z 1906 roku w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m , położona w spokojnej i zielonej miejscowości Józefów, gm. Dąbrówka. Działka posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł49,40 m² 5 161,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Trzebuszu (59/6). Powierzchnia 49,40 m . Do Mrzeżyna i plaży ok. 5 minut samochodem. Mieszkanie bezczynszowe. Układ mieszkania: - duży pokój (salon) -.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł69,80 m² 3 567,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie w centrum Człuchowa. Duży metraż! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Człuchowie o powierzchni 58,22m2. Nieruchomość znajduje się w centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

1 077 000 zł51,48 m² 20 920,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży cichego i funkcjonalnego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy. Apartament przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł52 m² 47,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje mieszkanie 2- pokojowe na południu miasta przy ulicy Mieczykowej- kliny! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II piętrze III-poziomowego apartamentowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²12 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na gabinet lub biuro ,cena zawiera koszty mediów, ogrzewania ,alarmu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja cenowa tylko do konca miesiąca! Polecam na wynajem bezczynszowe, przestronne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w centrum Poznania, przy ul. Wawrzyniaka 3, niespełna 200 metrów od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł39,59 m² 10 101,04 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj wysoko dosłownie i w przenośni. Na 9. piętrze wieżowca położonego na osiedlu Łódzki Manhattan, czeka na Ciebie eleganckie, wykończone ze smakiem mieszkanie z balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

750 000 zł204 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dobra okazja! Ofertą sprzedaży jest świetna nieruchomość - zaznaczam świetna. Działka narożna, teren działki płaski, korzystny. Na działce usytuowany jest nowo wybudowany budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 080 zł104,82 m² 8 205,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej| ul. Trzmielowicka, wrocław| 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 104,82m2 m , z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 869 000 zł1 763 m² 1 060,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Crystal House luksusowe nieruchomości pod warszawą serock zalew zegrzyński Polecamy na sprzedaż unikatową działkę budowlaną, częściowo na skarpie z niezakłóconym widokiem na ujście bugu.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł68,36 m² 13 019,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy w centrum Wrzeszcza! **na sprzedaż: przestronne czteropokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią we Wrzeszczu Górnym** Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł318,45 m² 5 935 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:850 m²

Gdynia Leszczynki | 318 m | Dwie działki o łącznej pow. 850 m | Garaż 2-stanowiskowy | Blisko lasu Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 318 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 260 zł41,70 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

II etap inwestycji słubicka/borówkowa Oferujemy Państwu nowe mieszkania deweloperskie - bezczynszowe, które powstaną przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł115 m² 14 773,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4