Nieruchomości

240 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

280 000 zł1 434 m² 195,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1434 m , położona w miejscowości Kuklówka Radziejowicka, gmina Radziejowice, powiat żyrardowski, woj. mazowieckie. Przeznaczenie terenu:.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł3 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sława, oferta sprzedaży działki inwestycyjnej, cena 1650000 zł. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 3 000 m2, położona w ścisłym centrum Sławy. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł360 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 058 m²

Opis nieruchomości Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży klimatycznego dworku zlokalizowanego w malowniczej Wiśle, przy ul. Kwiatowej. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 360.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł8 545 m² 33,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki rolne i leśne na sprzedaż Maruszyna, 8545 m Na sprzedaż oferuję 7 działek rolnych i leśnych o łącznej powierzchni 8545 m , położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

19 313 zł100 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia plac, działka przemysłowo-usługowa z wz na budowę hali i biura - działka o powierzchni około 1 hektara - posiada wz na budowę hali 910 m i budynku biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 111 m² 118,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedania działkę budowlana o powierzchni 2111 m2 położoną w centrum Pieszyc, oznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego jako U 1.05 - usługi komercyjne nieuciążliwe,.

Szczegóły ogłoszenia

199 584 zł1 008 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bez prowizji!uzbrojone działki z projektem budowlanym i pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego według warunków technicznych 2020, położone w miejscowości Płoty. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 287 m² 108,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Lokalizacja: sławica, gmina Skoki, ul. Dzwonowska Powierzchnia: ok. 2 287m (działki nr 137/2 i 136/2) opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowa, duża działka budowlana o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł82,82 m² 17 507,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Kupujący bez prowizji Sopot Dolny - ul. Grunwaldzka| 70,91 m2 | 1 piętro | możliwość podziału na dwa mieszkania! Na sprzedaż wyjątkowe, klasyczne mieszkanie w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 960 zł72,95 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł322 m² 13 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:511 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł350 m² 8 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

10 km od Grodziska Mazowieckiego. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość na działce o powierzchni prawie 6000 metrów kwadratowych ze stawem rybnym, strumykiem oraz oczkiem wodnym. Oprócz domu.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł24,86 m² 7 200,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie położone w Lęborku przy ul. Krzywoustego (opodal zus-u) o powierzchni użytkowej 24,86m 2. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

967 000 zł55 m² 17 581,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedania nowe, klimatyczne mieszkania w stanie deweloperskim na Starym Podgórzu w Krakowie w nowo wyremontowanej pięknej kamienicy z ładną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł195,50 m² 6 644,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:825 m²

Są domy, które spełniają oczekiwania. I są takie, które sprawiają, że po wejściu wiesz: to jest to. Ten należy do tej drugiej kategorii. Lokalizacja, która daje spokój i wygodę Glinik.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł74,08 m² 4 927,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż lokal usługowo-biurowy położony przy ulicy Wojska Polskiego 9 w Ełku. Lokal o powierzchni 74,08m2 usytuowany na parterze składający się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 000 m² 59,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 50 arowa działka zabudowana 2 budynkami (możliwość przebudowy/rozbudowy). Działka zlokalizowana jest w urokliwej lokalizacji - Błędowa Tyczyńska - 13 km od Rzeszowa. Oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł41,79 m² 13 161,04 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m2 w centralnej cześci Marek. Idealne jako pierwsza nieruchomość lub inwestycja pod wynajem. Świetny punkt komunikacyjny oraz pełna.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł931 m² 429,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w 3 linii zabudowy od asfaltu, 1,5 kilometra od centrum Radzymina. Cicha, spokojna okolica, w pobliżu przedszkole, szkoła (1,9 km.) 600m do SKM Warszawa. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 000 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie działki budowlane w spokojnej, zielonej okolicy idealne pod zabudowę jednorodzinną Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

93 500 zł750 m² 124,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki z warunkami zabudowy. Więcej pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł3 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3000 m2. Obecnie teren jest ogrodzony, płaski, z zadrzewieniem w postaci drzew iglastych. Kształt działki tworzy ustawny trapez.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł20 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę gruntu położoną w Komornikach, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 94 (wrocław - Zielona Góra) w strefie tworzonego parku przemysłowego. Grunt ma.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł6 055 m² 82,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka widokowa 6055 m - Łazy, gmina Jasienica Spokojna okolica, pełne media, asfaltowy dojazd! Oferuję na sprzedaż atrakcyjną, dużą i malowniczo położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł737,12 m² 2 577,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ta wyjątkowa nieruchomość to nie tylko kamienica to fragment historii miasta. Budynek, który niegdyś był pierwszym hotelem w Nowej Soli, zachował wiele oryginalnych cech architektonicznych.

Szczegóły ogłoszenia

194 922 zł1 638 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nr 14/15 o powierzchni 1638 m2, położona w Nowej Rudzie Słupiec, przy drodze prowadzącej od ul. Kasztanowej w kierunku ul. Zagórze. Działka sprzedawana z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²154 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Lokal - Mieszkanie przystosowane na cele biurowe. Przestronne, od frontu z widokiem na ulicę Marszałkowską (reklamy w oknach), od tyłu z wyjściem na ustronny, cichy taras. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Jelenia Góra,dolnośląskie

425 000 zł51,11 m² 8 315,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w poszukiwanej części miasta - Zabobrze III ul Kiepury. Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu, zakup bez zgody.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł969 m² 61,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację działek położonych w okolicy Narwi. Na sprzedaż 5 malowniczo położonych działek rolnych z warunkami zabudowy na podlaskiej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa inwestycja Na sprzedaż duże mieszkanie w stanie deweloperskim położone w Mnikowie. Idealna propozycja dla rodziny, która szuka korzystniejszej cenowo alternatywy, a jednocześnie chce.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł55,70 m² 3 213,64 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem znajdujące się na parterze w bloku przy ulicy Wodeckiego 4 w miejscowości Jastrzębie - Zdrój. Powierzchnia użytkowa : 55,70m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 000 zł1 139,42 m² 2 983,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż wolnostojący

Atuty: * 650 m do dworca pkp; * 22 km do Lęborka; * 34 km do Słupska; * Prywatny las; * Oczko wodne z fontanną i pomostem; * Garaż dwustanowiskowy; * Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime Property prezentuje jasne, słoneczne mieszkanie przy ul. Frycza Modrzewskiego. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju z dużą szafą i łazienki. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 046 zł66,13 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bronowice Mieszkanie gotowe do odbioru, dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 66m2 położone na 1 piętrze 5 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł37,72 m² 16 171,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na parterze czterokondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł65 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie na mazurach. Mieszkanie położone jest między Giżyckiem a Mikołajkami w miejscowości Kozinie. Nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł62,98 m² 111,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sopot, ścisły pas nadmorski. Mieszkanie na wynajem długoterminowy. Ulica Parkowa, najbardziej prestiżowa lokalizacja nadmorskiego kurortu. Piękna zieleń miejska oraz nowa mała architektura. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł33,26 m² 9 621,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobre Nieruchomości prezentują 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy, centrum! Powierzchnia: 33.26 m + piwnica 4.42m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 2 z 3 Szukasz mieszkania inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

241 000 zł60,70 m² 3 970,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferta sprzedaży dotyczy mieszkania W bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze czterokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego. Okna w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 700 m² 25,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Sieburczynie gmina Wizna w sąsiedztwie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Działka znajduje się na wzniesieniu w bezpośrednim sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł220 m² 4 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko w naszej ofercie duży dom w Centrum miasta. Dom typu bliźniak, położony w okolicy starej części miasta. Ogrodzony ozdobnymi elementami wykonanymi z metalu i kamienia.