Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

434 000 zł95 m² 4 568,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny Dom w Manuce 2 Rzezawa. Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany według projektu Dom w Manuce 2, o powierzchni użytkowej 95 m, zlokalizowany w miejscowości Rzezawa.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł76,83 m² 12 352 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest sprzedaż nowocześnie wykończonego mieszkania trzypokojowego w nowym budynku z cichobieżną windą, zlokalizowanego w centrum Szczecina, na cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł96 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:114 m²

Dom w zabudowie szeregowej, po remoncie z podpiwniczeniem. Ogrzewanie standardowe na paliwa stałe. Woda miejska. Wraz z domem sprzedawane są trzy działki w tym jedna 500 m 2 , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

238,10 zł/m²21 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Wyposażony i umeblowany / gotowy lokal kosmetyczny Prezentujemy Państwu parterowy lokal z witryną o pow. 21 mkw znajdujący się w ciągu handlowo-usługowym przy ul. Traugutta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecam! Na sprzedaż w Pile - Góra domu 100m2, komfortowe 3 pokojowe, taras, ogródek, miejsce postojowe. Świetna lokalizacja! Na sprzedaż przestronna i stylowo urządzona góra domu.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 127,58 m² 3 990,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż kompleks budynków produkcyjno- magazynowo - usługowych, zlokalizowany w Zgórsku gm. Nowiny. Budynki o łącznej pow. 1127,58 m2 z obszernym parkingiem naziemnym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł9 508 m² 104,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w miejscowości Wąwał, zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym, położona 6 km od centrum Tomaszowa Maz. w Gminie Tomaszów Maz. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł931 m² 2 040,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 112 m²

Nieruchomość w nadmorskiej miejscowości Mielenko w odległości 700 m od morza. Na sprzedaż funkcjonujący pensjonat z 22 pokojami na wynajem. Ośrodek położony w Mielenku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł94,14 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, położone w zielonej części Wawra, tuż przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym. Idealne miejsce dla osób szukających ciszy, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

5 627 700 zł234,48 m² 24 000,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1919

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 214 m , usytuowany na pierwszym piętrze eleganckiej kamienicy przy ul. Siennej w Warszawie. Przestronne, wysokie na 3,5 metra wnętrza nadają.

Szczegóły ogłoszenia

68,18 zł/m²22 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferuję do wynajęcia lokale usługowe w miejscowości Brzoskwinia (gmina Zabierzów) Ogłoszenie zawiera dostęp do spaceru 360 Lokal na piętrze około 22 m2 z możliwością aranżacji (.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł220 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:549 m²

Bardzo ładny, dwukondygnacyjny dom wolnostojący położony w spokojnej okolicy Swarzędza. Dom bardzo funkcjonalny poprzez wyraźne oddzielenie części dziennej przeznaczonej do użytkowania dla.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł54 m² 16 648,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:574 m²

Do sprzedania cichy, nieduży domek parterowy-2 pokojowy (pow.54m2) na działce (574m2). Idealna lokalizacja, dosłownie na granicy Warszawy, wygodny i szybki dojazd do Centrum-10 min. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 63 m2 | ul. Lubelska | Rzeszów Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2. Położone jest na 7 piętrze w nowoczesnym bloku z windą który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł265 m² 9 811,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Nieruchomość w Nadarzynie. Duża działka 4400 m2. Na działce budynek wolnostojący mieszkalny 200 m2 (rok budowy 2004) + budynek handlowo-usługowy 65 m (rok budowy 2008). Media: ogrzewanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 990 zł28,67 m² 11 858,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe Mieszkanie 1-pokojowe - Idealne na Start lub pod Wynajem! (0% pcc, 0% Prowizji) Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału lub swojego pierwszego M ? Mamy ofertę, która zamyka temat dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł181 m² 38,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Nowoczesny dom blisko morza na wynajem - komfort, technologia i prywatność największe atuty Nowoczesny, wolnostojący dom o pow. użytkowej 160 m , wykończony w 2023 roku Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł86,55 m² 15 251,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,55 m położone w kameralnym budynku na Ruczaju. To nowoczesny projekt w otoczeniu niskiej zabudowy, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł63,40 m² 39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 63,40 m | 2 poziomy | balkon | ul. Wrocławska 49a | zielone wzgórza | miejsce postojowe Szukasz komfortowego, przestronnego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł52,30 m² 13 938,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, ustawne mieszkanie o powierzchni 52,3 m , położone w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części gdańskiego Przymorza. Nieruchomość wyróżnia się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł146,70 m² 6 066,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta sprzedaży dom typu bliźniak, kazuń-Bielany lokalizacja: nowa inwestycja przy cichej i spokojnej ulicy osiedlowej w Kazuniu-Bielany. Idealne miejsce dla rodzin, osób pracujących zdalnie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,50 m² 16 873,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 znajdujące się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy, położonym na Pradze Południe, przy ul. Grochowskiej 331a. Obecnie składa.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 037 m² 130,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wola Wieruszycka- do sprzedaży widokowa działka budowlana o pow.10,37ara położona na wzniesieniu z którego rozciąga się widok na okolicę. Nieruchomość o wymiarach 19m z frontu.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł20 300 m² 36,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wydane warunki zabudowy na 12 domów rekreacyjnych (patrz zdjęcie z naniesionymi na mapę domkami). Lokalizacja 70km od granicy Warszawy przy drodze S7 na Gdańsk - 50min samochodem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł138,15 m² 5 783,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:732 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Gaj pod Krakowem, 138 m + 7 arowa działka! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Gaj,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*Na sprzedaż wyjątkowa działka w Rzuchowie Twoje miejsce na spokojne życie* Wyobraź sobie poranki z widokiem na zieleń, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i przestrzeń, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł217,50 m² 5 057,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Grupa fortis nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 195 m (plus piwnica 31,88 m ) położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł53,48 m² 12 509,35 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 53,48 m2 Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? Potrzebujesz przestrzeni dla rodziny, a jednocześnie cenisz sobie bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

45 900 zł2 700 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni ok 2 700 mkw do wynajęcia w Teofilowie Przemysłowym (bałuty). Magazyn posiada dobry dostęp do komunikacji publicznej oraz znajduje się w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł7 158 m² 185,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w miejscowości Rogówko, zlokalizowaną w bezpośredniej bliskości autostrady A1. Działka jest objęta mpzp z przeznaczeniem pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł41 m² 63,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w nowym budynku z dwoma osobnymi pokojami bezpośrednio przy osiedlu Paderewskiego. Najważniejsze informacje Mieszkanie o powierzchni 41 m2 Gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł32 m² 5 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu kawalerkę o powierzchni 32m znajdujące się na parterze w kamienicy przy Parku Łokietka. Propozycja idealna dla singli lub pary. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł40 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Numer oferty W biurze: sdz/mm154/2017 super oferta dla inwestora (grunt pod inwestycje) Do sprzedania bardzo ładnie położona działka inwestycyjno - budowlana. Działka znajduje się w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 290 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Prandocin-Iły, gmina Słomniki. Działka o powierzchni 12,9 ara, w całości znajduje się w terenie zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł1 100 m² 3 363,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 100 m²

Na sprzedaż prezentujemy obiekt produkcyjno-handlowy z zapleczem biurowo-socjalnym, położony w miejscowości Chruszczewka Włościańska (gmina Kosów Lacki, powiat sokołowski). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł62,22 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, w którym najtrudniejsze i najbardziej kosztowne prace remontowe zostały już wykonane, ale wciąż chcesz mieć ostateczny wpływ na wygląd Twojego nowego domu? Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m na Ochocie. Mieszkania dostępne od 15.06. Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul. Częstochowskiej. W zasięgu 5 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł81,36 m² 9 083,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie z dodatkowym poddaszem, położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu zabudowy szeregowej, w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do Krakowa! Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł60 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w rejonie ul. Hoffmanowej (podgórze, łagiewniki). Mieszkanie utrzymane jest w stanie dobrym i nie wymaga większych nakładów finansowych prócz.

Szczegóły ogłoszenia

16 670 zł5 623 m² 2,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO wynajęcia - duży plac Z zapleczem - Police Szukasz miejsca pod maszyny budowlane, bazę sprzętu, składowanie materiałów albo zaplecze dla firmy? Tu masz wszystko w jednym miejscu - duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Swadzim

Swadzim,wielkopolskie

320 000 zł16 200 m² 19,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. całkowitej 16 200 m2 na sprzedaż w Swadzimiu w gminie Tarnowo Podgórne. Położona jest przy zachodniej obwodnicy Poznania z dojazdem drogą serwisową asfaltową.