Nieruchomości

239 896 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

481 100 zł56,60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną niespełna 6 km od Centrum Rzeszowa. Mamy przyjemność przedstawić 3 pokojowe mieszkanie w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 297 m² 77,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Trzcińsku-Zdroju, ul. Zielona o pow. 0,1297 h. Stacja benzynowa Orlen, biedronka, jezioro Trzcińskie w odległości do 100 m.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,86 m² 9 209,99 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko w Imperium Nieruchomości! Na sprzedaż : Mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w pobliżu Centrum i Miasteczka Akademickiego. Mieszkanie które idealnie sprawdzi się na.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł1 418 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w malowniczej miejscowości Ciekocino, działka nr 359/13 w pobliżu morza i wydm, blisko latarni w Stilo, na granicy Ciekocina z Sasinem, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Posiadamy na sprzedaż 10 atrakcyjnych działek budowlanych, położonych w malowniczej miejscowości Grodzanów, w gminie Brzeg Dolny. Każda z działek ma powierzchnię 1000 m , co daje.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 276 m² 108,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Marzysz o domku letniskowym w urokliwym miejscu? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł66,57 m² 10 365,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Fordon (ul. Gryfa Pomorskiego). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku. Nowe, nigdy wcześniej niezamieszkiwane. Wymagany najem okazjonalny. Co: mieszkanie 2 pokoje Gdzie: bemowo, ul. Szeligowska 59b Metraż: 44 m2 Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

480 604 zł45,34 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 202 zł69,69 m² 15 213,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 500 zł33,09 m² 11 801,15 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 2-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime Property prezentuje nowocześnie urządzony apartament położony na ul. Przybyszewskiego w okolicach Miasteczka Studenckiego agh Osiedle stworzone jest z myślą o mieszkańcach, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 metrów. Usytuowane na pierwszym piętrze ocieplonej kamienicy z nową elewacją.Mieszkanie przeszło kompleksowy remont, zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł34,84 m² 20 924,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjny apartament ok. 500 m od morza w nowo wybudowanej inwestycji perłowa przystań z 2024 roku. Gotowy produkt inwestycyjny z możliwością odliczenia podatku vat w wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł33 m² 15 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Polecamy na Sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kamienicy w sercu Krakowskiego Podgórza - zaledwie 3 min od Placu Bohaterów Getta. Mieszkanie składa się z osobnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł104 m² 3 355,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duży metraż, własny ogród i wolność aranżacji - Twoje 104 m w Konopiskach Szukasz alternatywy dla ciasnego mieszkania w bloku? Oferuję unikalną nieruchomość, która łączy wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

341 000 zł9 738 m² 35,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.977333, 21.136000 Cendrowice, ul. Leśna Numer Ewidencyjny 29 Media Prąd i woda - w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 800 m² 127,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka 1800 m | Blisko natury i S8 | Szybki dojazd do Warszawy Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od zgiełku miasta, nie rezygnując z wygodnej komunikacji? Ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 546 m² 122,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta wyłącznie W biurze nieruchomości nad nysą! Działka mieszkaniowa z usługami, pow. 1546 m2, łagów! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 000 m² 59,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działke z Warunkami zabudowy na dwa domy jednorodzinne o powierzchni 0,2000 ha położona w miejscowośći Niedzwiada , działka.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,44 m² 11 909,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na Kozłówce, przy ul. Okólnej, czeka na Ciebie komfortowe mieszkanie idealne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem. To przestronne dwupokojowe lokum z piwnicą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferuję do sprzedaży piękny dom z 2003 roku pod Zgierzem, usadowiony na dużej, świetnie zagospodarowanej działce, o powierchni 3700m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł9,34 m² 10 920,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grupa fortis nieruchomości oferuje na sprzedaż działki budowlane w Pińczowie przy ul. Leśnej , objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł2 900 m² 53,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Anielin, gmina Puławy Działka ewidencyjna numer 191 Powierzchnia 2900 mkw Wymiary szerokość około 28 m długość.

Szczegóły ogłoszenia

7 418 200 zł2 558 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w centrum Ząbek o powierzchni 2558m2, zabudowana willą do remontu o powierzchni 215 m2. Grunt objęty jest miejscowym planem zagospodarowania -.

Szczegóły ogłoszenia

5 435 250 zł21 741 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna 21 741 m , gm. Mszczonów, pow. żyrardowski. Teren pod inwestycję z aktualnym pozwoleniem na budowę (dwa stanowiska na naprawę tir, myjnia, okręgowa stacja.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł30,74 m² 12 849,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesna kawalerka 30,74 m | Centrum Zabrza | rynek pierwotny | bez pcc Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny lokal mieszkalny położony przy ul. Franklina Roosevelta 22 w Zabrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł58 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Biuro Nieruchomości Mint Property prezentuje na sprzedaż mieszkanie z klimatyzacją i dużym balkonem, położone na III piętrze w bloku przy ul. Ks. Piotra Skargi.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł870 m² 172,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane, pod zabudowę mieszkaniową, okolice Ostrzeszowa. Działka 75/3, o powierzchni 870 m2. Do sprzedaży atrakcyjnie położona działka, przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

558 000 zł93 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Brak pcc2%. Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, idealny pod działalność gastronomiczną, biurową, medyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 219 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nieruchomość składająca się z działki rolnej o powierzchni całkowitej 3219 mkw, położona w Szczyrku, w zacisznej okolicy. Działka widokowa, usytuowana na południowym stoku,.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł38,20 m² 7 146,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedam mieszkanie w Olszynie (woj. dolnoślaskie) po kapitalnym remoncie w spokojnej okolicy Metraż: 36,3 m + 2 m piwnica Piętro: 2 (blok ocieplony, klatka po remoncie, wymieniony pion.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 718 m² 52,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę objętą planem zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną! Działka położona jest w pobliżu ulicy Rolnej w Nowej Wsi Wielkiej i graniczy ze ścianą lasu. wymiary to.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł321,40 m² 2 644,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:880 m²

Dom znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych w Grajewie przy ulicy ks. A. Pęzy 2, na działce o powierzchni 880 m2. Ta lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta jak również.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 600 zł55,40 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w Rydzewie, villa Nautica, zlokalizowany od strony mariny i jeziora Boczne, z dużym tarasem i ogrodem do wyłącznego korzystania. Wnętrze apartamentu zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38,34 m² 65,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje dwupokojowe pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Ząbkach pod Warszawą. Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać blisko stolicy. Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł61,92 m² 3 375,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dla poszukujących okazji cenowej! osa nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o pow. ok. 61,92 m2 położonego w miejscowości Bierzglin - ok. 5 km od Wrześni! Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokalizacja Centrum Gorzowa Wielkopolskiego to prestiżowa i doskonale skomunikowana część miasta, charakteryzująca się dużym natężeniem ruchu pieszego i samochodowego. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł37,30 m² 11 796,25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rozkładowe mieszkanie z widną kuchnią przy Parku Bródnowskim. Centrum Bródna, dzielnica Targówek ulica Wyszogrodzka. Powierzchnia 37,3 m2, 2 pokojowe z przepięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł41 m² 9 731,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego usytuowanego na parterze. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, zlokalizowane na Osiedlu Kasztanowym w Aleksandrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 568 381 zł358,91 m² 15 514,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że do dnia 21 maja przebywam na urlopie bez dostępu do telefonu służbowego oraz komputera. W pilnych sprawach proszę o kontakt z biurem Grunt To.