Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 920 000 zł86,54 m² 22 186,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

PO remoncie 86 metrowe stare miasto ulica wenecja Do sprzedania piękne 3 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze 2 piętrowej kamienicy przy ulicy Wenecja. Kamienica pochodzi z 1940 r, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

949 999 zł118,50 m² 8 016,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż jasne i przestronne 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 118,5 m2. Znajduje się na ostatnim piętrze w 4-piętrowym bloku z 2000 roku, przy ulicy Teligi 1,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł180 m² 8 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Bezpośrednio od właściciela nowy dom w Brzozówce pod Krakowem 155 m powierzchni użytkowej, duży salon, 3 pokoje, garderoba | 8 arów | po odbiorze

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 000 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:38 000 m²

Wykowo, nieruchomość idealna pod działalność biuro, magazyn, produkcja. Agencja Centrum oferuje na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w Wykowie ( gm. Słupno). Działka o powierzchni 3,8.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 100 zł64 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 64m2, położone na parterze w budynku przy ul. Gębika 71 w Olsztynie. Dwa mniejsze pokoje wymagają odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działki budowlane z warunkami zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dostępem do drogi .Działki położone w pięknej spokojnej okolicy .Blisko do miasta Rawa mazowiecka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

419 040 zł13 968 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość rolna w Taszewku - Twoje miejsce w sercu natury Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gospodarstwa rolnego o powierzchnia 13 968 mkw. , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 400 zł38,70 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/52 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 38,70 m Piętro: 5 / 6 Balkon: 5,11 m Przemyślany układ funkcjonalny obejmuje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł78 m² 17 564,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Wiktorii Wiedeńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł43,40 m² 14 861,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

All in One Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonale mieszkanie w kameralnej 2-pietrowej kamienicy przy ul. Langiewicza. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kameralnej kamienicy (.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

32 000 zł250 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Dom wolnostojący | 250m2 | 4 sypialnie | 3 łazienki | umeblowany | bardzo wysoki standard Do wynajęcia niezwykła willa w Mieście Ogrodzie Sadyba, charakteryzująca się modernistycznym stylem.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł148 m² 5 337,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:126 m²

Rezerwacja | Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni 148 m , położony w najbardziej pożądanej części Łasku na osiedlu Przylesie. To nieruchomość dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł21 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie blisko centrum Cieszyna Na sprzedaż kompaktowa i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 20 m2, położona w bardzo dobrej lokalizacji w Cieszyn zaledwie 1,5.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł49 m² 9 693,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na zielonych Tatarach osiedle Przyjaźni w Lublinie. Nieruchomość o pow. 49m2, składa się z 3 pokoi (jeden z balkonem), kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł69 m² 17 681,16 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

PL | eng | ua | ru Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 69 m , położonego na strzeżonym i monitorowanym osiedlu przy ul. W.A.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł147 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny dom wolnostojący realizowany według projektu W Klementisach 34, zlokalizowany w okolicach Żelechowa. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 147.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł149,85 m² 3 263,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:248 m²

Ten środkowy segment przy ul. Zamostnej w Bolszewie to prawie 150 m przestrzeni, którą możesz ułożyć dokładnie pod siebie: dla dużej rodziny, trzech pokoleń albo jako dom.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 64 mkw, na pierwszym piętrze przy ul. Narutowicza w Lublinie. Mieszkanie dwustronne z 2 balkonami, z miejscami parkingowymi na dziedzińcu budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 774 150 zł1 918 m² 925 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowalna z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, zlokalizowana w Mierzynie. Zabudowa jednorodzinna, bliźniacza i czterorodzinna. Wysokość zabudowy do 9m.,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 136 m² 608,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Koszalin, budynek magazynowo - biurowy, sprzedam, 1 300 000 pln netto. Obiekt z przeznaczeniem na akademik lub hostel, w pobliżu Politechniki Koszalińskiej. Budynek biurowo-magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł128,54 m² 7 701,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny bliźniak 125,84 m z dużą działką 750 m Przytok, prestiżowa lokalizacja Jeśli marzysz o domu, który łączy nowoczesny komfort, ciszę natury i szybki dojazd do miasta ta.

Szczegóły ogłoszenia

5 124 000 zł24 400 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę przemysłową położną w Ratowicach. Działka w studium przeznaczona pod przemysł Znajduje się przy głównej drodze asfaltowej na drodze Wrocław-Jelcz Laskowice.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł52,91 m² 45,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 52.91 m , położone w nowym budownictwie, przy ul. Składowej 2a. Wszystko nowe, w pełni umeblowane i wyposażone wystarczy się.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł59,40 m² 17 996,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy Alei Stanów Zjednoczonych o powierzchni 59,4 m , położone na warszawskim Gocławiu, w atrakcyjnej i spokojnej okolicy z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 116 m² 1 971,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 760 m²

Sprzedaż budynku magazynowego wraz z przyległym pomieszczeniem biurowym oraz garażami

Szczegóły ogłoszenia

118 300 zł910 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w Koninie, w pobliżu ul. Solnej. Położenie i powierzchnia działki: działka o numerze ewidencyjnym 1073 obręb Starówka o pow. 910.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segment bliźniaka o powierzchni użytkowej 124 m2 z garażem, położony na działce o powierzchni około 250 m2 w gminie Michałowice, na kameralnym osiedlu położonym na wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim z 2022 roku, położony w samym centrum miejscowości Kijany. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, ustawnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł139 m² 5 539,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Stradom. Dom położony na działce o powierzchni 390 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 837 600 zł5 904 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki inwestycyjne przy pkp kobyłka ossów | 5904 m | mpzp mnu-3 | idealne pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą Oferuje na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Balczewo,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł247 m² 6 072,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 030 m²

Inteligentny dom w otoczeniu lasu - Balczewo powiat Inowrocławski Są miejsca, które oferują ciszę, przestrzeń i prywatność, a jednocześnie zapewniają nowoczesny komfort życia na.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł48,08 m² 16 222,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: wiktoria Ornat tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest na kameralnym, nowoczesnym osiedlu na Wojszycach przy ul. Orawskiej w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 990 zł45,10 m² 14 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Apartamenty nad jeziorem- kameralna inwestycja z widokiem na Jezioro Myśliborskie! oferta bez prowizji dla kupującego! Z dumą prezentujemy wyjątkową inwestycję deweloperską firmy stb Sp.