Nieruchomości

239 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

420 000 zł300 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:586 m²

Dwa budynki na dużej działce w Płotach 449 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Płoty (woj. zachodniopomorskie), w spokojnej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł349 m² 515,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na Sprzedaż udział wielkości 309m2 w działce rolnej o powierzchni 5453m2 zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Darłowo nad Morzem. Na działce znajduje się domek letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

267 280 zł1 028 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z prywatnym lasem! lokalizacja : Nieruchomość położona jest w urokliwej miejscowości Przyjaźń. Okolicę osiedla cechuje piękny krajobraz przyrodniczy oraz praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²90 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro 90 m z parkingiem - Ursus / Czechowice Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy o powierzchni 90 m , położony na parterze kameralnej, ogrodzonej nieruchomości w Ursusie. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 240 000 zł2 491 m² 497,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka 400 m od morza Twoje miejsce nad Bałtykiem! Szukasz miejsca na inwestycję w wyjątkowej lokalizacji? Wybierz Rogowo urokliwą, nadmorską miejscowość położoną między morzem,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł52,20 m² 3 620,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania położonego na I piętrze kamienicy z lat międzywojennych przy ulicy Oławskiej w Brzegu. Mieszkanie o pow. użytkowej 52,20m2, składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł54,57 m² 9 327,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam państwu Piękne mieszkanie Trzy pokojowe o powierzchni 54,57 m2 z ogrodem. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu ul. Lwowskiej w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł9,61 m² 84,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia pokój o pow. 9,61 m2 znajdujący się w czteropokojowym mieszkaniu o pow. 87,41 m2. Mieszkanie usytuowane w bloku 2 piętrowym z 1938 roku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł220 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa 220 m - ksse Gliwice | dk88 | 21 miejsc parkingowych Oferujemy funkcjonalną i komfortową powierzchnię biurową o łącznej powierzchni ok. 220.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow. 35 m.kw. położone na 3 piętrze w budynku z lat 60 tych przy ul. Kotlarskiej. Mieszkanie idealne dla pary. Mieszkanie po odświeżeniu pokoi, kuchni, nowe drzwi wejściowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 810 160 zł53,24 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament W sercu biznesowej warszawy - wola Prestiżowa lokalizacja | Balkon | Idealny pod inwestycję lub do zamieszkania ***** Na sprzedaż przestronny apartament położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 14.900 m2 w Karwieńskich Błotach Pierwszych. Działka położona w pierwszej i drugiej linii zabudowy, jedna z działek.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł57,43 m² 5 032,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dzień otwarty 15.05.2026r. Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na prezentację. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z balkonem w miejscowości Ruda.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł455 m² 2 261,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie: działka Inwestycyjna, w najbardziej popularnej dzielnicy. Gdańsk - Wrzeszcz. Osiedle domów jednorodzinnych, bliźniaków oraz szeregowców. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł42 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoka jakość, spokój i zieleń zaledwie 500 metrów od przyszłej stacji metra Na styku miejskiego komfortu i prywatnej enklawy zieleni powstało miejsce, które wyznacza nowy standard życia na.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł2 600 m² 1 903,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Sprzedam ośrodek wczasowy z pełnym wyposażeniem. Budynek główny o pow. 420m2 [ komfortowy dom właścicieli z dużym tarasem , 20 pokoi gościnnych z łazienkami z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²293 m² 19 338 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Privatehousebrokers ma przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowego lokalu handlowo- usługowego w budynku zlokalizowanym przy ul. Lubostroń. Lokalizacja: budynek położony jest w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Solny

Wrocław,dolnośląskie

70 zł/m²147 m² 10 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowo- biurowy o powierzchni 147 m2. Lokal znajduje się w centrum miasta. Rozkład przestrzeni: - gabinet 1 - 27 m2 - Gabinet 2 - 16 m2 - Gabinet 3 - 14 m2 - Strefa otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²30,38 m² 2 127 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu U13 o powierzchni 30,38 m , który znajduje się na parterze w prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł35,88 m² 20 066,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 35,88 m , położony na parterze prestiżowego apartamentowca Platinum Aparthotel w Rewalu, zaledwie 40 metrów od plaży i morza. To.

Szczegóły ogłoszenia

10 557 000 zł34 400 m² 306,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Sokołowie o pow. 3,44 ha objęta mpzp przeznaczona pod: - lokalizację usług z zakresu administracji, handlu, gastronomii, rzemiosła, biur, obsługi finansowej,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 039 m² 125,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż piękne działki z wydanymi Warunkami Zabudowy na domy całoroczne jednorodzinne. Położone w dobrze znanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł125 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje na sprzedaż nowoczesny pięcio pokojowy, dwupoziomowy apartament, zlokalizowany w Opolu, dzielnica Grudzice. Budynek oddany do użytkowania w 2022 roku o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł53 m² 61,32 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonale rozwiniętej części warszawskiej Białołęka, przy ul. Światowida 47. To spokojna i zielona okolica, idealna dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł148,50 m² 9 158,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy z zadaszonym tarasem oraz możliwością adaptacji poddasza. Nieruchomość w trakcie budowy, położona w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 900 zł42,30 m² 11 108,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Blue Real Estate z dumą przedstawia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,3 m2, zlokalizowane na parterze nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej zaprojektowanej z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 038 zł37,26 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

<!-startfragment-> Nowoczesne 2 pokoje z ogródkiem | Gdynia Wielki Kack Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,26 m , położone na parterze kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł60,17 m² 5 800,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym parterze kamienicy przy ul. Piwnej w Gliwicach. Budynek w dobry stanie, z terenem do parkowania tylko dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój podlaskiej natury z wygodą życia blisko miasta, ta oferta może być idealnym wyborem. Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł52,80 m² 9 053,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie do kapitalnego remontu! Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w Gdańsku przy ul. Głuchej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie wysoki standard

Elbląg,warmińsko-mazurskie

519 000 zł59,50 m² 8 722,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia, 3 sypialnie + salon Z aneksem kuchennym, 4 piętro, 59,5M2. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł1 424 m² 1 678,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ostrów, gmina Przemyśl, obiekt handlowo - usługowo - magazynowy z domem mieszkalny o pow. 391 m2, urządzony i umeblowany wraz z budynkiem handlowo - usługowo - magazynowym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł58,60 m² 12 798,63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania na poznańskim Piątkowie, zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł72 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz przestronnego M4 w dogodnej lokalizacji, w pobliżu szkoły, przedszkoli czy przystanków komunikacji miejskiej? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie! Polecamy na sprzedaż M4,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 500 m² 166,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni łącznej 1500 m (działka nr 10/41 - powierzchnia 0,05 ha, działka nr 10/42 - powierzchnia 0,05 ha , działka 10/43 - powierzchnia 0,05 ha) usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł85,30 m² 13 716,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Eleganckie 4-O pokojowe mieszkanie we wrocławiu homfi ma przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie cztero-pokojowe w spokojnej dzielnicy z idealną.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł49 326 m² 11,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji. Oferta na wyłączność mkre. Wynagrodzenie biura pokrywa W całości strona sprzedająca. 2 działki z wz + rolna 4 ha Ulaski, gm. Kowiesy miejsce na siedlisko lub inwestycje! 60 km.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł90,40 m² 3 241,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Gotowe do zamieszkania | 4 pokoje | działki + garaż | spokojna okolica Na sprzedaż przestronne mieszkanie własnościowe Chotyniec k. Radymna Szukasz miejsca dla swojej rodziny, gdzie połączysz komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł48 m² 2 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 48m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Stary zdrój. Usytuowana w kamienicy na wysokim parterze: składającą się z: - kuchni, - 2 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Obrzycko,wielkopolskie

170 000 zł1 364 m² 124,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Zielonagóra (powiat Szamotulski, gmina Obrzycko) o powierzchni 1364 m2. Teren jest objęty Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł806 m² 111,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1.