Nieruchomości

240 051 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

699 000 zł112,35 m² 6 221,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:575 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,81 m² 8 521,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bez pośredników mieszkanie blisko morza, składające sie z dwóch pokoi, kuchni, wc, łazienki, przedpokoju, balkonu, komórki lokatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

539 000 zł73,20 m² 7 363,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,2 m , usytuowane na parterze. Mieszkanie jest przestronne, środkowe i ciepłe - idealna baza do stworzenia własnej przestrzeni od podstaw. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł78,14 m² 17,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do najmu duże trzypokojowe mieszkanie w centrum Czerniejewa przy ulicy Papieża Jana Pawła II. Mieszkanie położone jest w bloku na drugim ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

380 000 zł1 681 m² 226,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka niezabudowana o pow. 1681m2 położona w bliskiej odległości od jezioro Jamno - Podamirowo. Działka znajduje się ok. 100 metrów od linii brzegowej jeziora, w trzeciej linii.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 168 m² 126,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z częścią leśną o pow. 3168m2 w miejscowości Czarny Las pod Grodziskiem Mazowieckim. Działka w kształcie prostokąta przy drodze gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł391 m² 1 329,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

| oferta sprzedaży budynku mieszkalno - usługowego, wolnostojącego. Nieruchomość dwukondygnacyjna ( parter i poddasze użytkowe), z wiatą dobudowaną od frontu. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł240 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 418 m²

Kłomnice, dom na dużej działce usługowo-budowlanej na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż budynek mieszkalny 2-kondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, o powierzchni ok. 190 mkw, do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł91 m² 3 505,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Bardzo ładne i przestronne mieszkanie o pow. 91,13m2 usytuowane jest na II piętrze w odrestaurowanej kamienicy w Centrum Gniezna przy ul. Sienkiewicza. Lokal składa się z saloniku.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł366,04 m² 4 371,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 692 m²

Idea nieruchomości zaprasza do najnowszej wyłączności. Idealne dla dużej rodziny! Idealne dla inwestora! Dom na sprzedaż na dużej ogrodzonej działce Solec Kujawski. Opis oferty: na sprzedaż dochodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 781 000 zł92 m² 19 358,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Uwaga kupujacy nie płaci prowizji agencji! kupujesz W cenie dewelopera bez podatku pcc Kawalerki od 864 000zł Apartamenty 2 pokojowe 41m2 od 966 000zł Apartamenty 3 pokojowy od 1 381 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 650 zł52,51 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i loggią oraz dużymi przeszkleniami na wrocławskiem Śródmieściu Opiekun oferty Daniel Gutowski licencja pfrn nr   Otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53,74 m² 9 285,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! Zapraszam do kupna nieruchomości pod inwestycję lub do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się przy ul. Południowej w Gdyni na granicy dzielnic Chylonia i Cisowa. Jest to bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 017 zł42,39 m² 16 325 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe, dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie na Prądniku Białym! zakup od dewelopera, nabywca nie płaci prowizji I podatku pcc! Na sprzedaż nowe, praktycznie zaprojektowane, mieszkanie dwupokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 001 m² 49,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży 7 działek o pow od 3001 m2 do 4598 m2 w Kołacie, gmina Pobiedziska. W pobliżu las, do jeziora jest około 2 km. Uzbrojenie: woda w ulicy przy działce, prąd ok.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł24 400 m² 6,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż działkę rolną np pod zabudowę mieszkaniową połączoną z agroturystyką, gospodarstwem rolnym, wypas zwierząt hodowlanych lub uprawę roślin w miejscowości Modrzewo,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 105 542 zł62,46 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł69,40 m² 38,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bochnia ul. Św. Leonarda Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,40m , położone na III piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł54,40 m² 4 577,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z balkonem w centrum Turek, ul. Wyszyńskiego Na sprzedaż mieszkanie położone w Turek, przy ul. Wyszyńskiego 6. To propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł950 m² 1 050,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 930 m , położona w Grodzisku Mazowieckim. Działka ma dostęp do mediów: wodociąg, gaz, prąd, światłowód i kanalizacja miejska. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł27,50 m² 22 872,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł6 440 m² 23,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości ema ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę z uzyskanymi już Warunkami Zabudowy w Zakrzewie nieopodal Kłobucka Przedmiotowa nieruchomość to działka niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł38 m² 110,53 zł/m²

 

Piętro:4/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, klimatyzowany apartament 38 m na wynajem w Bliska Wola Tower jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze środkowej wieży.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł510 m² 5 784 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:889 m²

Atrakcyjna działka inwestycyjna z budynkiem handlowo-usługowym we Wrocławiu Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną we Wrocławiu - działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 001 zł50,53 m² 9 875,34 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy w sobie spokojną atmosferę, bliskość natury i wygodny dostęp do wszystkich udogodnień miasta, ta oferta jest dla Ciebie. Przy ul. Księskiej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł56,93 m² 3 495,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w miejscowości Pogorszewo, gmina Nowa Wieś Lęborska około 10 km od Lębork i 20 km od Łeby. Lokalizacja przy trasie nad morze zapewnia wygodny dojazd zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Internet W cenie, zwierzęta mile widziane plus voucher 1200 zł na start! Do wynajęcia jasne i ciche mieszkanie 2-pokoje, 34m 2 w skład, którego wchodzi : - Pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przeznaczone dla sigla lub pary Do wynajęcia 1 lutego dwupokojowe (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, balkon) mieszkanie znajdujące się w budynku z 2008 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł54,80 m² 12 591,24 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Warszawa, bielany "chomiczówka" ul. Conrada - 3 pokoje / 54,8 m2 / balkon + piwnica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego i dobrze skomunikowanego, 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł75 m² 1 933,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Luksus expert posiada w sprzedaży obiekt handlowo - usługowy, po sklepie spożywczym. Powierzchnia budynku to 75 m2. Posadowiony jest na działce o powierzchni 0,588 ha. Nieruchomość ta znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

943 000 zł62,19 m² 15 163,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 62.19m2 taras 30m2 w Nowej Inwestycji Ruczaj/Kraków. Mieszkania od Dewelopera bez Prowizji! Bez podatku pcc! Lokalizacja: budynek znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

323 700 zł1 079 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana (numer 30/30) o powierzchni 1079 m , położona w malowniczej miejscowości Trzebania, w otulinie lasu Karczmy Borowej. Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

720 000 zł77,51 m² 9 289,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż bardzo przestronne i rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,51 m , zlokalizowane przy ul. Stefana Okrzei 28 w Olsztynie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł72,30 m² 6 210,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Dwupoziomowe niezależne mieszkanie 72,3 m Z ogrodem I garażem warka, ul. Mostowa Na sprzedaż oferuję unikalną nieruchomość położoną w samym sercu Warki przy ul. Mostowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł96 m² 8 229,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:159 m²

Przytulny dom szeregowy | Porosiuki | 96 m | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej lokalizacji Porosiuki pod.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł201 m² 2 089,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga: cena obowiązuje do 28.02.2026r. Od 01.03.2026r cena 450 000,00 zł Sprzedaż Działki Budowlanej w Starym Mieście Oświęcimia - Atrakcyjna Lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż jedną.

Szczegóły ogłoszenia

565 060 zł2 974 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka położona w kameralnym, zielonym otoczeniu, które zapewnia ciszę, prywatność oraz komfort codziennego życia. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

137 500 zł900 m² 152,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa Budowlana Ładnie położona z pełnym uzbrojeniem Pod budowę domu jednorodzinnego lub całorocznego, 2 * 900 m2 do zakupu rzem lub osobno Polecam do oglądania

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja dla osób pracujących na terenie Grunwaldu - os. Kopernika, ul. Newtona cieszy się dużym zainteresowaniem. Pod ręką wszystkie usługi, przystanek autobusowy prawie pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł722 m² 318,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej oznaczonej numerem ewidencyjnym 1130/4, położonej w malowniczej miejscowości Radziszów (obręb 0012), w gminie Skawina.

Szczegóły ogłoszenia

136 400 zł682 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz niedużej, dobrze nasłonecznionej działki budowlanej w Karkonoszach? Zależy Ci na dostępie do infrastruktury miejskiej ale nie chcesz by to było duże i głośne miasto? Chcesz.