Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 34 m usytuowana na 4. piętrze w al. Komisji Edukacji Narodowej 15. Mieszkanie znajduje się bardzo blisko stacji metra Kabaty oraz Lasu Kabackiego (15 minut spacerem).

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 321 m² 177,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren obejmujący dwie działki budowlane położone w Ślemieniu. To propozycja dająca większą swobodę zagospodarowania - zarówno pod budowę domu, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł450 m² 4 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy wyjątkową nieruchomość w Karpaczu - przestronny, czterokondygnacyjny dom o powierzchni 450 m , położony na dużej działce liczącej 1308.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł314,72 m² 4 289,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 397 m²

Gotowy do zamieszkania dom w cichej i spokojnej części Tenczynka. Oferta na wyłączność! lokalizacja Tenczynek leży na pograniczu Rowu Krzeszowickiego i Garbu Tenczyńskiego, na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

899 000 zł186,91 m² 4 809,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia niepowtarzalną ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 187 m2 na 11 arowej działce przy ul. Św Rocha. To idealna nieruchomość dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 011 m² 143,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 1011m2 położona w Kromnowie w gminie Stara Kamienica. Działka jest dobrze nasłoneczniona, lekko nachylona, sucha. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 000 zł65,78 m² 9 942,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rynek pierwotny - kupujący zwolniony z podatku pcc 2% oraz brak prowizji dla biura nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowopowstającej inwestycji znanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł104 m² 5 288,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:636 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym | Ustroń | 104 m + garaż 49 m | działka 636 m Ustroń, ul. Skoczowska Cena: 550 000 zł Idealna nieruchomość pod inwestycję lub dom w górach Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 839 zł40,52 m² 10 460 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż niepowtarzalną inwestycję w Centrum Redy. Zamieszkaj na osiedlu w nowoczesnej i kameralnej inwestycji stworzonej z myślą o Twoim komforcie i wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 000 m² 890 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1000 mkw z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Szerokość 27 mkw, długość (głębokość działki) 36 m. Sieć energetyczna i gazowa w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł40,06 m² 9 960 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje 40 m2 po remoncie | stan deweloperski | Zalew Zegrzyński | 25 min do Warszawy Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga generalnego remontu, a jednocześnie daje pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 740 zł54,92 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie | 54,92 m2 | Duży taras 15,39 m2 Opis nieruchomości Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,92 m2, zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł128,37 m² 31,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu na wynajem lokal w domu wolnostojącym z osobnym niezależnym wejściem w miejscowości Wielka Wieś w odległości ok. 7 km od granic Krakowa. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł115,34 m² 7 360,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż cztery nowoczesne domy jednorodzinne położone na kameralnym osiedlu w malowniczej miejscowości Głogoczów (gmina Myślenice). Domy są w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 136 zł41,89 m² 12 082,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na parterze o powierzchni 41,89 m2 z ogródkiem!. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 18,31 m2, sypialni 9,91 m2, hol 5,39 m2 i łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł34,31 m² 4 051,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji, gotowego do zamieszkania lub jako inwestycji pod wynajem? Ta oferta spełnia wszystkie kluczowe kryteria. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 987 zł43,13 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 535 072 zł86,24 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 460 m² 287,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1400 m , położona w malowniczej miejscowości Wisła. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 120 m² 133,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 Na sprzedaż kilka działek powstałych po podziale, zgodnie z oznaczeniami na jednym ze zdjęć;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 092 204 zł67,42 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1000 m położona w miejscowości Żelków (gmina Siedlce). Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,11 m² 11 278,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt : Małgorzata Uliasz   . Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Mieszkanie 3- pokojowe w pełnym rozkładzie. Dodatkowo balkon, piwnica oraz miejsce postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł37,27 m² 9 256,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

!Wyjątkowa oferta!osiedle Leśne - Przestronna kawalerka na 2 piętrze! Osiedle Zawisza. Atuty: - mieszkanie 'świeżo' po remoncie - urządzona kuchnia - balkon z widokiem na otwarty teren -.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł331,14 m² 5 737,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 618 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną na dużej działce o powierzchni 1 618 m w centrum Kościana.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł104 607 m² 5,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Biuro Nieruchomości delta oferuje na sprzedaż grunt rolny o powierzchni około 10,5 ha, położony w pomiędzy miejscowościami Smołdzino i Łokciowe. Nieruchomość w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł87,60 m² 5 536,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Polecam klimatyczne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 87,60 m2 usytuowane na parterze kamienicy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim - Śródmieście. Lokal mieszkalny w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 933 m² 103,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Polecam, na sprzedaż działka w miejscowości Marysin gmina Kotuń, powiat siedlecki. Działka ma charakter budowlany, zostały dla niej wydane warunki zabudowy. Nieruchomość jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

4,70 €/m²1 880 m² 8 836 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny, zlokalizowany w Warszawie. Obiekt składa się z 4 budynków oferujących powierzchnie magazynowe i biurowe. Doskonała dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

32,14 zł/m²140 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowo-usługowy 140 mkw. w Rybniku (śródmieście) Lokal mieści się na 1 piętrze zadbanej kamienicy, z samodzielną klatką schodową. Lokal posiada: - 3 połączone pom.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł64 m² 5 921,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 64m2 położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W mieszkaniu znajdują się: 3 sypialnie, kuchnia, łazienka (wanna), toaleta oraz przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Sosnowo

Sosnowo,zachodniopomorskie

320 000 zł102 m² 3 137,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej około 102 m2 usadowiony na działce 2700m2 w miejscowości Sosnowo gmina Resko. Dom składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł4 500 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolno-budowlaną o łącznej powierzchni 4500 m , z czego około 2270 m stanowi teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (mn), a około 2230.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł130 m² 6 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 470 m²

Biuro Nieruchomości "aspect" w Wyszkowie poleca na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, zlokalizowaną w miejscowości Nowa Wieś w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł29 m² 11 375,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie na wypady w góry lub pod wynajem turystom! Polecam Państwu urokliwe mieszkanie w malowniczym Podgórzynie - wsi położonej na pograniczu Kotliny Jeleniogórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²100 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu lokalu usługowo-handlowego Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-handlowy położony w ścisłym centrum Ujścia (woj. wielkopolskie), bezpośrednio przy głównej drodze o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w miejscowości Karczewizna (gm. Łochów ) Cicha, spokojna okolica. 500m do Liwca. Powierzchnia 3000m2, szerokość 20m, długość 144m Polecam Łukasz Zawodniak  

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 603 m² 1 372,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z domem | warszawa/wawer, radość | Tylko 11 minut spacerem do pkp Radość. : parametry: - powierzchnia 1603 m - działka o wymiarach ok. 35 m x 45 m -.

Szczegóły ogłoszenia

44,44 zł/m²27 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia - Jaworzno, ul. Farna Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany w Jaworznie przy ul. Farnej. Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku i wyróżnia się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł81,70 m² 55,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wrzeszcz | 3-pok. mieszkanie 81,7 m w kamienicy | na wynajem Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,7 m , położone na 1. piętrze stylowej kamienicy w sercu Wrzeszcza.