Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

329 000 zł49,30 m² 6 673,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Kielcach ksm, ul. Źródłowa To propozycja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł1 200 m² 4 416,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Lokalizacja: myślenice/ Sienkiewicza (ok. 900m od Rynku w Myślenicach) ok. 22 km na południe od Krakowa - widoczne z Zakopianki, prawie przy drodze krajowej nr 7 Kraków - Zakopane (tzw.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł758 m² 29,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 150 m²

Od 1995 r. nieruchomość była wykorzystywana na cele działalności handlowej - lokalizacja rozpoznawana przez klientów od ponad 30 lat Działka gruntu o łącznej powierzchni 8137 m2, z czego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław-Zakrzów, ul.Zatorka, oddzielna kuchnia, 2 MP MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ. Mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Zatorskiej na cichym, spokojnym osiedlu. Dwa miejsca postojowe. Polecamy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

249 000 zł900 m² 276,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 900 mkw, kształtem zbliżona do prostokąta o bokach około 33 m x 27 m, położona we Włocławku Mielęcinie, w drugim planie. Dla terenu na którym.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł56,70 m² 7 319,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Duże 2 pokoje 57 m | balkon | potencjał aranżacyjny | Leśna Dolina Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56,7 m , położone na spokojnym i zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie typu Studio o powierzchni 29 m2 usytuowane na parterze w 4 piętrowym, nowo wybudowanym bloku Trześniowska Park przy ul. Kminkowej, (boczna ul. Trześniowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Najchetniej zamiana na dom wyłącznie w Goleniowie - rozważę każda propozycję również blizniak, tańsze, droższe możliwa dopłata. Idealna Lokalizacja w centrum wsi Białuń 7km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 440 zł40,52 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Budynek A Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,52 m w prestiżowej inwestycji, położonej w dzielnicy Zaspa-Rozstaje, na granicy centrum Gdańska i Parku Millenium. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł663 m² 7 390,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 314 m²

Unikalna nieruchomość z długą i ciekawą historią. Historyczny budynek z 1780 r. - pierwotnie młyn, następnie pełnił funkcje gościńca i karczmy, młyna i domu. Obecnie po.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł236 m² 4 661,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:837 m²

Biuro nieruchomości Abak poleca do zakupu komfortowy : Dom z 2016 roku wolnostojący , parterowy z poddaszem ( bak podpiwniczenia ) powierzchnia całkowita 236,45m2 Powierzchnia parteru ok.110 m2.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 678 m² 29,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży teren zabudowany budynkiem mieszkalnym w miejscowości Borowa, gmina Wola Krzysztoporska. Nieduży dom o pow. użytkowej ok. 25,80m2. Powierzchnia zabudowy 36,84 m2. Dom oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł3 466 m² 1 295,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł94,61 m² 14 258,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwa mieszkania 2 pokojowe, tzw. dwupak 2 x 2 pokoje, 2 łazienki, balkon i loggia. Można użytkować oddzielnie albo połączyć w jedno, duże komfortowe 4-pokojowe lub nawet.

Szczegóły ogłoszenia

584 548 zł38,20 m² 15 302,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0 pcc 0% prowizji - Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację, nowoczesny standard i realną okazję cenową? Ta oferta może zniknąć szybciej, niż.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 000 zł351 m² 41 310,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty gdynia kamienna góra! wyjątkowa i unikalna lokalizacja w gdyni nad morzem z widokiem na morze! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 950 zł61 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz domu, ale chcesz zostać w mieście? To mieszkanie to jedyna taka konfiguracja w Ligocie. 61 mkw inteligentnie zaprojektowanej przestrzeni z gigantycznym, słonecznym ogrodem (81,4.

Szczegóły ogłoszenia

2 230 000 zł208 m² 10 721,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:921 m²

Idealny, nowy dom budowany dla siebie! tuż pod trójmiastem! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w Chwaszczynie - gmina Żukowo powiat Kartuzy. W cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł30,76 m² 21 944,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Prezentuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone na 1 piętrze w nowym budynku z windą w pobliżu Łąk.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 456 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Prezentujemy działkę w miejscowości nadmorskiej Śmiechów o powierzchni 1456m2 działka rolna o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowa. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł62 000 m² 24,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Krótko: ośrodek wypoczynkowo-agroturystyczny I miejscowość Sieczka I 6,2 ha I Ogromny potencjał inwestycyjny Atuty: duży, ogrodzony teren - z możliwością dalszej zabudowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł280 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:931 m²

Szukasz pięknego, nowoczesnego domu w spokojnej części osiedla Pyrzyckiego w Stargardzie? Marzy Ci się poranna kawa w pięknym ogrodzie? Mamy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 zł65 m² 25,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne 3 pokojowe mieszkanie, o pow. 65 m/kw bezpośrednio od właściciela. Szukasz przestronnego gotowego do wprowadzenia mieszkania ze świetną lokalizacja. To jest właśnie to! Obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 520 zł55,23 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł61,08 m² 8 169,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,07m2 usytuowane na 1 piętrze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł49 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Pomorskiej. Lokal usytuowany jest na IV piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 336 zł35,66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - B6 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 35,66 m2, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł963 m² 181,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, bezpośrednio, bardzo dobra lokalizacja za placem zabaw. Uregulowana księga wieczysta. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp). Id.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

49 m | po remoncie | do wynajęcia | os. Bema | 2 piętro | piwnica | blisko centrum Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w Białymstoku na osiedlu Bema. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł84,60 m² 7 328,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 84,6 m2 znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

135 555 zł1 291 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta: na sprzedaż działka nr 163/6 o powierzchni 1291 m , położona w Rogowie, w kameralnej inwestycji Rogowskie Wzgórza. Lokalizacja: rogowo, gmina Pasłęk miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł47,30 m² 15 433,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe - Ochota Na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie. Funkcjonalny, rozkładowy układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł50 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację z nowoczesnym komfortem? Oto oferta, która spełni Twoje oczekiwania. -> Lokalizacja - najlepsza część Wildy Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,89 m² 6 985,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: przestronne 4-pokojowe mieszkanie w centrum Rzeszowa idealne pod inwestycję lub dla rodziny Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82,89 m zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45,50 m² 9 648,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Ogińskiego, osiedle Górczyn. Nieruchomość mieści się na czwartym piętrze, czteropiętrowego budynku. Powierzchnia mieszkania wynosi 45,5m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

148 633 zł1 007 m² 147,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w Strudze obok Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Struga, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 9 km od Wałbrzycha. Cicha i spokojna okolica. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

98,98 zł/m²157,50 m² 15 590 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty lokal gastronomiczny W centrum gdyni Do wynajęcia nowy, świetnie wyeksponowany, narożny lokal z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

798 330 zł44,85 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Są mieszkania , które się podobają. I są takie, które się po prostu opłacają. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,85 m w nowoczesnej inwestycji w sercu Wildy. C.51.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł22,29 m² 15 388,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ekskluzywny apartament inwestycyjny oraz dochodowy w kompleksie 'biała Perła' w rejonie Czarna Góra Resort, z przepięknym widokiem na góry, wraz z garażem. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł72 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 72 m | Mokotów - Cybernetyki | 2 balkony | Garaż | Klimatyzacja Nowoczesne, przestronne mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie (służewiec), w zamkniętym i chronionym.