Nieruchomości

239 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

604 003 zł56,22 m² 10 743,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł74,70 m² 16 050,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Atuty nieruchomości: widok na morze i Zatokę Gdańską tylko ok. 10 minut spacerem do plaży zaledwie 300 m do Parku Reagana świetna komunikacja miejska - tramwaje, autobusy oraz skm.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł1 596 m² 3 007,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:62

 

Parking:-

Na sprzedaż: budynek hotelowo-restauracyjny w doskonałej lokalizacji Piekary Śląskie, ul. Podmiejska Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o ogromnym potencjale,.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł106 m² 3 867,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny według projektu "dom w Kosaćcach" ze zmianami, położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Piaseczno( gmina Jedlińsk) , zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

639 000 zł50,25 m² 12 716,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie z tarasem | 50,25 m2 | Partynice Opiekun oferty: daniel Matoszyn   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na pograniczu Partynic i Ołtaszyna.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł3 223 m² 899,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w ostatniej możliwej linii zabudowy przed rezerwatem I wisłą! - Wydane warunki zabudowy - W okolicy zabudowa jednorodzinna. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 000 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (wz) pod dom jednorodzinny. Oferta idealna dla szukający malowniczych miejsc jak również dla osób chcących ulokować kapitał. Parametry: - wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

3 240 755 zł925,93 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni 926 m , mieszczący się na parterze w dwupiętrowym, wyremontowanym budynku. Obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

721 136 zł58,51 m² 12 325 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 58,51 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł74 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2 z halę garażową, znajdujące się w prestiżowym budynku altus z panoramicznym widokiem na Miasto lokalizacja: nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł84,29 m² 6 845,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:402 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości gotowy dom do wykończenia W cenie mieszkania 12km od Starego Fordonu 20 000 zł Taniej Na sprzedaż dom wolnostojący z pompą ciepła , położony.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł7 500 m² 106,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę inwestycyjną w Redzie - 7500 m przy ul. Rolniczej Idealna propozycja dla dewelopera lub inwestora - projekt wstępny na 5 budynków dwulokalowych! Atuty działki: dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²75 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal o łącznej powierzchni ok 75m2 mieszczący się na drugim piętrze w budynku produkcyjno - magazynowym położonym w Duchnowie w gminie Wiązowna w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

77,78 zł/m²450 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 450 m | parking | Łostowice | wiele możliwości Na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 450 m , zlokalizowany w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 142 801 zł41,37 m² 27 623,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament Z ogródkiem W spokojnej części inwestycji I możliwością dzierżawy miejsca cumowniczego 41,37 m | 1 sypialnia + salon z aneksem | Taras i ogródek | Prywatna.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł47 m² 5 085,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Słonecznym. To bardzo zielona i ceniona lokalizacja, dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł48,50 m² 7 319,59 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje z balkonem | Rubinkowo I | ul. Łyskowskiego Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na Rubinkowie I, przy ul. Łyskowskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Iława

Iława,warmińsko-mazurskie

150 000 zł3 500 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Możliwa zamiana na jacht lub łódż lub mieszkanie.LINK DO FILMU DZIAŁEKI I OKOLICY: s:/youtu.be/qliPdabKOUs Teren miejski. Obręb 3. NR działki 55/20 Działka -tereny zielone- rekreacyjna- ogrodowa.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 041 m² 182,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa wyłącznie sprzedający Osoba prowadząca ofertę: grażyna Kupper, tel.   Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł19 m² 31 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Unikalna kawalerka Z antresolą I balkonem - stare dębniki - gotowiec inwestycyjny Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżowy adres z historycznym urokiem i nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 602 m² 99,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 143 o powierzchni 1602 m, położona w miejscowości Śniadowo, bezpośrednio przy nowej asfaltowej drodze wojewódzkiej nr 677 pomiędzy Łomżą, a Ostrowią.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45 m² 17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz (maj 2026) na wynajem przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m w Rumi Janowie przy ul. Dokerów. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze bloku bez windy, ale za to.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 032 m² 72,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 10,32 ar znajdującą się w miejscowości Brunów w gminie Chocianów. Działka atrakcyjnie usytuowana, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł330 m² 3 939,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość z dużym potencjałem. Dom wolnostojący, piętrowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 300 m2, składający się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł7 745 m² 263,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna idealny teren pod osiedle domów Szukasz gruntu, który zagwarantuje szybki zwrot z inwestycji? Ta oferta to prawdziwa gratka dla dewelopera, który chce sprawnie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł75 m² 4 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m, położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku. Mieszkanie sprzedawane z murowanym garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł75 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Jeśli szukasz klimatycznej nieruchomości z potencjałem, z dala od miejskiego zgiełku, z żyzną ziemią, budynkami umożliwiającymi realizację Twoich planów, to zachęcam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²744 m² 24 552 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealne miejsce dla swojego biznesu w południowej części Krakowa? Mamy do zaoferowania wielofunkcyjny obiekt, który łączy w sobie przestrzeń składową z komfortowym zapleczem biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

46,25 zł/m²80 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy w Piekarach koło Krakowa. Lokal o powierzchni całkowitej ok. 80 m2 znajduje się na parterze (przyziemiu) budynku dwukondygnacyjnego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

100 300 zł1 003 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

*** tylko U nas! *** Działka 1003 m2 w malowniczym Szczodrowie! działka: na sprzedaż działka budowlana nr 705/2 o powierzchni 1003 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Kutnie przy ul. Bukowej 16. Parter, 43 mkw., salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, taras z ogródkiem 100 mkw. i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

128 470 zł886 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Pawłowice, 886m - świetna lokalizacja, atrakcyjna cena! tylko U nas! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 886 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł48,20 m² 15 497,93 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty: - winda - dwustronna ekspozycja okien (północ-południe) - 2 pokoje, oddzielna kuchnia - balkon od stron południowej(słoneczny salon 19m2) - cała niezbędna infrastruktura w zasięgu ręki -.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł656 m² 358,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż - Krzysztoforzyce, ul. Glinikoferujemy 7 atrakcyjnych działek budowlanych w miejscowości Krzysztoforzyce, tuż przy ul. Glinik - zaledwie 100 m od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 290 zł53,39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie trzypokojowe (53,09m2) na trzecim piętrze w podbydgoskim Niemczu. Kameralna inwestycja położona przy cichej ulicy, niedaleko Myślęcinka, który cały rok jest miejscem relaksu, spotkań,.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł12,50 m² 5 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży miejsce postojowe w hali garażowej H1 zlokalizowanej w budynku przy ulicy Obywatelskiej pod budynkami 45a-G w Zielonej Górze. Zakup udziału w hali garażowej z prawem.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł30,70 m² 5 504,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Kawalerka w centrum z pięknym widokiem Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 30,70 m2, na którą składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 500 zł44 m² 16 647,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

14C-17 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 44 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł1 500 m² 225,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o pow. 1500 m2 (15 ar) w m. Kębło z wydanym pozwoleniem na budowę domu o pow. 100 m2. Lokalizacja: kębło gm. Wąwolnica Powierzchnia: 1500.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

499 000 zł53,30 m² 9 362,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Premiera Oferty na Dniu Otwartym 15 maja (piątek) godz. 18:00 Z myślą o spokojnej i indywidualnej prezentacji proszę o kontakt telefoniczny w celu rezerwacji konkretnej godziny.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł18,50 m² 5 405,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży garaż o powierzchni 18,5 m , położony w Centrum Świdnicy. -podłączony prąd -kanał Cena: 100000pln Najważniejsze atuty:- bardzo dobra.