Nieruchomości

240 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

449 350 zł817 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta pośrednika Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane blisko przystanku pkm Gdańsk Osowa oraz z widokiem na las znajdujące się w miejscowości Chwaszczyno, gmina Żukowo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł62,31 m² 11 699,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, usytuowane w nowoczesnym budynku i widokiem na las! Idealne dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł50,65 m² 6 416,58 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ofertę przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 50,65 m , zlokalizowanego na 7 piętrze w centrum Częstochowy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania | Podzamcze | Balkon z widokiem na zieleń Są miejsca, do których wchodzisz i od razu czujesz spokój. Miękkie światło wpadające przez okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

314 000 zł193 m² 1 626,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m, zabudowana domem jednorodzinnym wolnostojącym, położona w miejscowości Gorzów, gmina Chełmek, przy ul. Oświęcimskiej 167. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

366 960 zł30,58 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokoje w doskonałej lokalizacji - wysoki standard wykończenia! Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego budynku, powstało w wyniku adaptacji poddasza. Powierzchnia użytkowa lokalu to.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł49,50 m² 9 070,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2-pokojowe mieszkanie 49,5 m | Osobna kuchnia | Os. Na Olimpie | Zielona Góra Funkcjonalne mieszkanie w spokojnej części miasta Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł28 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona przy ul. Załęże na poznańskim Łazarzu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł59 m² 71,19 zł/m²

 

Piętro:2/23

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję ciekawe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 60 mkw zlokalizowane na Warszawskim Muranowie przy ul. Słomińskiego 5. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze z 23 z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł33,20 m² 96,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Aleksandra Gierymskiego na warszawskim Mokotowie. Budynek znajduje się w zielonej części Mokotowa, z dala od dużego ruchu ulicznego.

Szczegóły ogłoszenia

2 449 000 zł450 m² 5 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:930 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny i funkcjonalny dom o pow. ok 450 m 2 posadowiony na działce 930 m2 zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim. Rozkład domu jest następujący ;.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł62 m² 34,68 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla pary lub singla. Oferujemy do najmu dwupokojowe mieszkanie (62m2) w zielonej części Piaseczna przy Ul. Młynarskiej 39. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł142,21 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł48 m² 16 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Afrykańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł90 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry. Mam na sprzedaż dom w miejscowości Paszyn koło Nowego Sącza.Dom z lat 90 tych.Obecnie zamieszkały.Nie jest ocieplony .Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

89 500 zł18 500 m² 4,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunty rolne w miejscowości Żdżar i Pieńki, gmina Kotuń, pow. siedlecki. Na nieruchomość składają się 3 działki: obręb Żdżar nr. 542, 543/1 - pow. 1.51 ha (prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60,90 m² 7 373 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż przestronne, klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe z ogrodem oraz ogromnym garażem położone przy ul. Lutyńskiej we Wrocławiu. Idealna propozycja dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 128 m² 185,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek z wydanymi warunkami zabudowy na budynki w zabudowie jednorodzinnej w pożądanej lokalizacji Halickie! Tylko u nas, oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł33,34 m² 16 166,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe kameralne osiedle z mieszkaniami gotowymi do odbioru. Przyjdź, wybierz i zamieszkaj. Mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności, ergonomii przestrzeni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł57,90 m² 5 872 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie w Tarnowie. Mieszkanie do remontu Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym zadbanym bloku. Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł65 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy tuż przy Placu Konstytucji. Mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w kamienicy z windą. Rozkład I wyposażenie: - otwarty salon -.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł36,40 m² 7 280,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe | 36,4 m | Piechowice, centrum Nieruchomości Panorama mają do zaoferowania słoneczne mieszkanie o powierzchni 36,4 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 zł65 m² 76,77 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku, znajdującego się na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62 m² 11 274,19 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Home&invest Oddział Wrocław Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe przy Parku Tołpy Wrocław Śródmieście | 61,64 m Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,64.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dobrze rozwiniętej części Białegostoku, przy ul. Bohaterów Monte Casino mieszkanie: to funkcjonalne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł41,30 m² 13 559,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ogródek | Miejsce na 2 auta | Osiedle Królewskie, rumia Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,30 m , zlokalizowane na prestiżowym Osiedlu Królewskim w Rumii. To.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52 m² 13 442,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 52 m Wrocław, księże Wielkie, ul. Siemianowicka Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 088 zł71,84 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj Nowe Bałuty - Twoja enklawa spokoju w sercu Łodzi Szukasz miejsca, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z kojącą zielenią, a codzienne obowiązki stają się prostsze dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł58 m² 6 637,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz wnętrza, w którym jedynym Twoim zadaniem będzie ustawienie sofy i wybór wanny? To mieszkanie o powierzchni 58 m przeszło gruntowną metamorfozę, by zapewnić Ci maksymalny.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł29 m² 17 586,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Obozowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 29m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł600 m² 1 248 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atuty: *bezpośredni dostęp do jeziora - działka położona przy samej linii brzegowej Jeziora Wysockiego. * indywidualny projekt domu wraz z pozwoleniem na budowę *własny pomost - idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł20 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 20 m , usytuowane na pierwszym piętrze w 10-piętrowym budynku w okolicy ulic: lea , Kijowskiej czy Królewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

364 746 zł58,83 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Witaj W goodstory nieruchomości I finanse. Ostanie mieszkanie na 3 piętrze Z loggią Doskonała lokalizacja, wysoka jakość, bogaty wybór, renomowane biuro i wygodna transakcja! To.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 650 m² 67,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Miejscowość Pruchna, ul. Spółdzielcza Gmina Strumień Powiat cieszyński Województwo śląskie Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 2650 m , położona w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł81,40 m² 11 056,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone w Radwanicach koło Wrocławia, przy ul. Gwiaździstej. To idealna propozycja dla osób, które szukają dużej przestrzeni, funkcjonalnego.