Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 000 zł54 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: svitlana Luts tel.   Serdecznie polecam do wynajęcia piękny 2-pokojowy apartament o pow. 54 m. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Marina, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 698 000 zł57,47 m² 29 545,85 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wołoskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł66 m² 12 575,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Na sprzedaż mieszkanie 66 m z ogródkiem gotowe do zamieszkania Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m, położone na parterze kamienicy piętrowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł64 m² 10 297 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 64 m | Duży balkon | Garaż podziemny! Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 64 m, położone na V piętrze nowoczesnego budynku z windą na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

460 000 zł33,10 m² 13 897,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż kawalerka z osobną kuchnią w ścisłym centrum - Ołbin - ul. Wyszyńskiego / Nowowiejska. Mieszkanie: -33 m - bardzo ustawne, dzięki osobnej kuchni -2. piętro w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²80 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal 80 m Z witrynami - rzeszów, ul. Langiewicza Biuro Rzeszowskie Nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjny, nowy lokal użytkowy o powierzchni 80 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł4 300 m² 36,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę z potencjałem o powierzchni 4300m 2 położoną w miejscowości Pacierzów w gminie Kłomnice. Działka w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²120 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 120 m , usytuowany na 2 piętrze (poddasze) odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta Tarnowa. Lokal składa się z otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł50 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 50 m , położonego na zakopiańskiej Cyrhli - w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł100 m² 3 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom na sprzedaż spokojna okolica, widok na las, blisko Tarnowa Na sprzedaż dom jednorodzinny z 1961 roku, położony na działce o powierzchni 11 arów. Nieruchomość znajduje się na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł151,44 m² 6 273,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowy dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem w bryle, wybudowany w Rzeszowie, dzielnica Baranówka w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt: agnieszka Paprocka   Przecudowna lokalizacja. Serce Poznania. Zdecydowanie w nowszej inwestycji. Winda. Dwie minutki do nadwarciańskich atrakcji. Pieszo, czy rowerem. Na Stary Rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł763,50 m² 1 768,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 925 m²

Opis nieruchomości Biuro Nieruchomości wiking prezentuje ofertę sprzedaży gotowego obiektu produkcyjnego z zapleczem biurowo-socjalnym, zlokalizowanego w miejscowości Czerniejewo (woj.

Szczegóły ogłoszenia

79,33 zł/m²150 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Komfortowa przestrzeń pod biuro na zawadach Plac Vogla w pobliżu I Dogodne parkowanie | Garaż | Ogród | Idealny na biuro ***** rozkład pomieszczeń I standard: kompaktowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37 m² 18 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. gen. Zajączka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1967 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł660 m² 3 786,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Spółka Quattro sprzeda lub wynajmie grunt o powierzchni 6600 m wraz z obiektem użytkowym o powierzchni 660 m , dodatkowo piwnica to 400 m . Obiekt położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł67,20 m² 10 267,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Ustawne mieszkanie Z potencjałem 4 niezależne pokoje | Topowa lokalizacja | Oaza spokoju | Gotowiec inwestycyjny | Elastyczność aranżacji | Prywatność i bezpieczeństwo ****** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł57,94 m² 6 299,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rybnik ul. Orzepowicka Na sprzedaż wygodne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57,94 m , położone na 5 piętrze w bloku z windą. Lokal jest gotowy do zamieszkania i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł4 800 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z warunkami zabudowy - Sucha Huta, gm. Przywidz Szukasz spokojnego miejsca pod budowę domu w otoczeniu natury, ale z dobrym dojazdem do Trójmiasta? Ta działka w Suchej Hucie.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł52 m² 56,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 przy ul. Karmelickiej 62 tuż nieopodal Parku Krakowskiego i krakowskich Plant! we speak english budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł64 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży bezczynszowego mieszkania o powierzchni 64 m , zlokalizowanego w nowej, kameralnej inwestycji w Głogowie Małopolskim. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48,67 m² 41,09 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M i E S Z K A N I E Na wynajem funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,67 m przy ul. Armii Krajowej na poznańskich Ratajach. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł58,38 m² 8 050,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć po pracy, a jednocześnie mieć wszystko pod ręką? To mieszkanie łączy spokój podmiejskiej okolicy z wygodnym dostępem do miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

399 999 zł52,83 m² 7 571,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł44,30 m² 7 110,61 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,3 mkw położone na 8 piętrze dziesięciopiętrowego bloku położonego w Wapienicy Centrum przy ul.Wapienickiej. Lokal jest rozkładowy, do.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł73,47 m² 14 495,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Berensona budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2009 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł63 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni całkowitej 63 m , położone na 3. piętrze w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²130 m² 10 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przed Tobą nowoczesny lokal na wynajem (bezpośrednio od właściciela) w nowo wybudowanym budynku przy ul. Borowskiej 268, idealny na usługi, np. medyczne (w sąsiedztwie: uniwersytecki Szpital.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł150 m² 79,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na zawadach dla rodziny Plac Vogla w pobliżu I Dogodne parkowanie | Garaż | Ogród ***** rozkład pomieszczeń I standard: kompaktowy dom w zabudowie bliźniaczej z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł78 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenia od czerwca! Serdecznie polecam 3 pokojowe mieszkania na wynajem, znajdujące się w spokojnej, rodzinnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł47,49 m² 8 317,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Nowym Sączu na osiedlu Millenium. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 088 778 zł45,94 m² 23 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Bakalarskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49,83 m² 60,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 49,83m2, dębniki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować do wynajmu Państwu ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł16 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Sprzedam bezpośrednio własnościowy (księga Wieczysta) garaż 16m2 Na sprzedaż przestronny garaż o powierzchni 16 m2 zlokalizowany przy ulicy Jabłońskiego. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

569 900 zł60,53 m² 9 415,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na parterze budynku jednorodzinnego dwulokalowego w zabudowie bliźniaczej, na na budowanym przez nas Osiedlu Nowa Radzymin, w miejscowości Radzymin pod.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł48,07 m² 16 434,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Są to 2 pokoje z oddzielną, dużą, widną kuchnią. Kuchnia 7,52 m2. Polecam, bo mieszkanie położone w doskonałym miejscu, centrum miasta przy Placu Unii. Plac Unii Lubelskiej oddziela.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 42, 5 m2 przy ul. Janowicza 3 na Jarotach. Lokal usytuowany na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł38,50 m² 14 415,58 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Majowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą Rok budowy: 1977 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kątno

Kątno,warmińsko-mazurskie

349 000 zł3 000 m² 116,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Expert ofeuję na sprzedaż działkę o powierzchni 3000 m , położoną w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w regionie - w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-14

390 000 zł2 240 m² 174,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję unikatową działkę w Kaletach Truszczycy. Działka od strony północnej znajduje się się blisko linii brzegowe Małej Panwi, co nadaje jej atrakcyjności. Powierzchnia 2240 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł99,77 m² 8 920,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament Z tarasem gotowy do odbioru Komfort i Lokalizacja w Dąbrowie Górniczej Inwestycja przy ul. Przemysłowej to idealne połączenie spokoju zielonej okolicy.