Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

1 090 000 zł137,14 m² 7 948,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Nowoczesny dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej w Łozinie. Dom o funkcjonalnym układzie i wysokim standardzie wykonania, położony w spokojnej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł186 m² 3 978,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym w Stanowicach. Płyta fundamentowa Strop monolityczny Dachówka ceramiczna meyer holsen czarny mat Okna plastikowe 3-szybowe woodec turner oak malt Rolety.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł38,86 m² 24 318,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości w Dolnym Sopocie! Dwupokojowe, komfortowo wyposażone mieszkanie jest położone przy ul. Grunwaldzkiej 93a,.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł1 406 m² 97,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam dwie przylegle dzialki przy ulicy Kruhelskiej, 697/2 i 698/2, obreb 206, przemysl, powierzchnia 1406 m2 ,działka ogrodzona z niewielkim domkiem, prąd na działce, wodociąg kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

420 000 zł38,90 m² 10 796,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie bez pośredników dwupokojowe z osobną łazienką i wc na parterze. Do mieszkania przynależy piwnica oraz wspólna suszarnia. Blisko jest przystanek autobusowy, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł48 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na V piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2016 roku (z windą), w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł38,23 m² 15 432,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Opis: mieszkanie 38,23 m2 na 1 piętrze w budynku z 1995 roku - Sadyba. Z potencjałem aranżacyjnym, możliwość 2 pokoi, doskonała inwestycja, do własnej adaptacji w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

1 120 000 zł170 m² 6 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:798 m²

Makler poleca; dom w doskonałej lokalizacji | 150 m | Działka 800 m | Fotowoltaika | Garaż Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom piętrowy z 2007 roku, położony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł54,38 m² 4 505,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,38 m , położone na parterze w bloku w centrum miejscowości Bukowa, gmina Krasocin. Cena: 245 000 zł do negocjacji. Lokal ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł23,20 m² 6 422,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, klimatyczne studio z ogródkiem w sercu turystycznych Pieczysk tuż przy Zalewie Koronowskim Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek lub gotowego produktu inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie 41m2, zadaszony taras 16m2, klimatyzacja Serdecznie polecam do wynajęcia rozkładowe mieszkanie przy ul. Otyńskiej 4 we Wrocławiu. Powierzchnia mieszkania 41m2, 2 rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł4 212 m² 92,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Myślakowice-Kolonia, gmina Odrzywół, powiat przysuski. Powierzchnia działki wynosi 4212m2 z czego 900m2 stanowi teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł220 m² 5 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 145 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 220 m , położony w Górze Kalwarii (powiat piaseczyński). Nieruchomość obejmuje dwie przyległe do siebie działki. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę, które znajduje się w miejscowości Tarnówka, ul. Fabryczna nr 90/19. Powierzchnia działki to 10 ar. Równy teren, bez zakrzaczeń. W pasie drogi podłączenie do wody oraz.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53,70 m² 11 527 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna tylko w Pepper House! Na sprzedaż nowoczesne i zadbane mieszkanie o powierzchni 53,7 m , zlokalizowane w Katowicach (brynów) przy ulicy Rolnej. Atuty: - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48,60 m² 5 946,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 48,6 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku z wielkiej płyty w spokojnej dzielnicy Rybnik.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł33,45 m² 13 153,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 33,45m2 w nowoczesnym budynku z 2025 roku idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Budynek jest dwupiętrowy, a mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

838 000 zł40,40 m² 20 742,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecam Państwu na sprzedaż piękne, unikatowe mieszkanie o powierzchni 40,4 m , położone na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Układ funkcjonalny - czytelny podział na dwie strefy. 1. Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł914 m² 404,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ogłoszenie sprzedaży działki z rozpoczętą budową domu - Skokowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,0914 ha (914 m ), o regularnym kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ostrów

Ostrów,świętokrzyskie

449 000 zł39 500 m² 11,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość rolno-leśna o powierzchni 3,95 ha, położona w miejscowości Ostrów, gmina Chęciny. Działka znajduje się w malowniczym otoczeniu terenów zielonych, łąk,.

Szczegóły ogłoszenia

73 zł/m²38,40 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pawilon dwupoziomowy | ok. 38m | Plac Targowy | Targowa 4a Do wynajęcia lokal usługowy w formie pawilonu handlowo-usługowego, położony w doskonałej lokalizacji na Placu Targowym, będącym.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł375 m² 184 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży zagospodarowanej działki rod z domkiem murowanym i altaną, znajdującej się w kompleksie im. T. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 547 415 zł104,60 m² 14 793,64 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł41,77 m² 9 791,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja mieszkaniowa w Tyczynie, położona tuż przy granicy Rzeszowa. Inwestycja wyróżnia się wewnętrznym atrium, które zapewnia naturalne doświetlenie części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł16 m²

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 400 zł

Pokoje do wynajęcia w wolnostojącym domu jednorodzinnym. Cicha spokojna okolica Marek. Po drugiej stronie ulicy las. Pierwsze piętro. Osobne wejście i klatka schodowa. Każdy pokój jest.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł113 m² 4 601,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu handlowo - usługowego o powierzchni użytkowej 113m2, zlokalizowanego w Głogowie przy ul. Stawnej. Lokal posiada dwie kondygnacje, jest słoneczny, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł3 391 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki w świetnej lokalizacji Dwie działki o łącznej powierzchni 0,3391 ha, położone w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu luźnej zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 zł60 m² 99,98 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 60 m2, znajdujące się na 6 piętrze w apartamentowcu z windą na zamkniętym osiedlu. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł135,12 m² 2 590,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Dom z potencjałem | Centrum Lubienia Kujawskiego | Blisko jeziora 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko : Twoje Metry Biuro Nieruchomości oferuje Państwu niezwykle funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł40,76 m² 14 695,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty: dostępne od ręki. Gotowe do wprowadzenia; 5 min pieszo do przystanku autobusowego " Życzliwa " możliwość parkowania 2 aut na terenie wspólnoty; 15 min autem do ścisłego Centrum Gdańska; 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł148 m² 9 121,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:517 m²

Atrakcyjny, nowoczesny dom bez prowizji od klienta Kupującego. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w bardzo kameralnym miejscu wśród zieleni, w odległości 100 m od.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60,17 m² 10 287,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m , zlokalizowane na parterze w dwupiętrowym budynku. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł8 094 m² 6,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna Małaszewicze Duże (łąki i pastwiska trwałe) Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni około 8000 m o numerze 230 , położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

8 600 000 zł15 400 m² 558,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż nieruchomość inwestycyjna 1,54 ha zlokalizowana w atrakcyjnej części Bydgoszczy Glinki k. lotniska. Cena: 8.600.000 PLN netto Warunki terenu: szerokość działki: ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł47,98 m² 8 649,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie widokowe informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: do odświeżenia. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł63,33 m² 11 826,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego apartamentu w centrum Poznania, ale liczysz na wyjątkową okazję finansową? To moment, na który warto było czekać! Ogłaszamy promocję na apartament M20. W całej.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł78,18 m² 95,93 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament przy Elektrowni Powiśle - Menolly Nowe Powiśle, 78 m Do wynajęcia przestronny i komfortowy apartament o powierzchni 78 m , zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł46,93 m² 9 908,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie widoczne na zdj. Mieszkanie w bloku o powierzchni 46.93 M2 stan bardzo dobry gotowe do zamieszkania. Do mieszkania przynależne miejsce parkingowe, wozkarnia. Z ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 272 m² 91,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 3272m2 położona w miejscowości Grodzisko gm. Wręczyca.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 689 m² 207,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 689 m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w miejscowości Bucz, położona przy głównej drodze prowadzącej do Boszkowa. Na terenie działki o łącznej pow. 1689m2 znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł360 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Elegancki dom w zabudowie bliźniaczej położony na kameralnym osiedlu Pod Skocznią, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Mokotowa. Nieruchomość o powierzchni.