Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

337,50 zł/m²20 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia w pełni serwisowane biuro w prestiżowej przestrzeni przy Ul. Jana z Kolna 11. To idealne rozwiązanie dla firm poszukujących nowoczesnego, elastycznego biura, które.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł2 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

** Wspaniała okazja sprzedaż bez pośredników! ** Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w przepięknej okolicy niedaleko Żywca! Połączenie gór i jeziora to idealne miejsce na wymarzony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Skępe

Skępe,kujawsko-pomorskie

1 990 000 zł234,96 m² 8 469,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:19 500 m²

Private Forest Estate - rezydencja w sercu natury dla najbardziej wymagających. 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: są miejsca, których się nie szuka - one pojawiają się.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł54,09 m² 5 361,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze w Żarowie! Mieszkanie do kapitalnego remontu! Na powierzchnię mieszkania ok.54 m2 składają się dwa pokoje, kuchnia, spiżarka, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 150 000 zł213,80 m² 14 733,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal usługowy przy ul. Grójeckiej w Warszawie, budownictwo z 2011r. budynek biurowo mieszkalny, wysokie witryny - pow.lokalu 214,8m2 - do lokalu przynależą miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł143 m² 5 237,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Immohouse zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku, zaprojektowany z myślą o komforcie całej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45 m² 17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz (maj 2026) na wynajem przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m w Rumi Janowie przy ul. Dokerów. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze bloku bez windy, ale za to.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przytulna kawalerka po kapitalnym remoncie Kamień Pomorski, tylko 7 km od morza! Marzysz o mieszkaniu blisko Bałtyku? Szukasz gotowego lokum bez konieczności dodatkowych inwestycji? To.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł710 m² 216,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Witam, ze względu na zmianę planów sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Różnowo gm. Dywity (przedmieścia Olsztyna) , dojazd autostradą do Olsztyna , wszędzie drogi.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł60,51 m² 14 857,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Marzysz o luksusowym apartamencie w sercu Poznania, ale czekałeś na idealny moment? Ten moment jest właśnie teraz. Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na gotowy, wyjątkowy apartament M35+36.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł135 m² 5 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Sprzedam dom jednorodzinny W domu wykonane wszystkie instalacje, wylewki oraz tynki. Poddasze ocieplone wełną 30cm i zabudowane płytami gk, wszystkie okna 3 szybowe z roletemi zewnętrznymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł78,98 m² 16 447,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu, o powierzchni 79 m , usytuowanego w sercu Wrocławia, przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł631 m² 50,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu mozna przez whatsapp

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł54,73 m² 15 329,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nasze biuro ma wyłączną przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 54 mkw położony w dzielnicy Prądnik Biały, przy ulicy Belwederczyków. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł57,75 m² 9 506,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja mieszkaniowa w Tyczynie, położona tuż przy granicy Rzeszowa. Inwestycja wyróżnia się wewnętrznym atrium, które zapewnia naturalne doświetlenie części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł28 m² 9 535,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod najem! Na sprzedaż kawalerka położona w Kleosinie przy ul. Kraszewskiego 10, tuż przy osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł69,78 m² 17 340,21 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 70 m , zlokalizowanego na wrocławskim Tarnogaju - w inwestycji Punkt Piękna przy ul. Pięknej. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł140 m² 4 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Makler poleca dom w cenionej i lubianej dzielnicy- na bydgoskim Miedzyniu. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, wśród zabudowanych działek z domami jednorodzinnymi. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 305 zł45,85 m² 13 507,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,85 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 764 m² 79,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 3764 m2, geodezyjnie oznaczona jako dz. 46/5, położona w miejscowości Bukowice przy ul. Złotowskiej w Gminie Krośnice. Posiada potencjał do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sośno

Sośno,kujawsko-pomorskie

660 000 zł200 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 055 m²

Na sprzedaż atrakcyjne siedlisko położone w spokojnej okolicy, z dala od głównej drogi, idealne dla osób szukających przestrzeni, prywatności i komfortu życia blisko natury.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł50 m² 6 380 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szukasz miejsca, które stanie się bezpieczną przystanią dla Twojej rodziny? Przy ul. Mickiewicza 24 w Dąbrowie Górniczej czeka przestrzeń, która łączy w sobie spokój niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 387 m² 64,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana praktycznie bez sąsiadów w miejscowości Nowe Wrońska z wydanymi warunkami zabudowy. Dwa kilometry od zjazdu z S7, błyskawiczny dojazd z Warszawy (50 kilometrów.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł907 m² 606,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Inowrocław - pomiędzy ulicą św. Ducha a ulicą Jacewską. Anna Nieruchomości w Inowrocławiu prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o nr ewidencyjnym 19/30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł63 m² 6 269,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Proponujemy Państwu budynki w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł25 m² 104 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 25 m , zlokalizowane przy ul. Kiejstuta Żemaitisa w Krakowie. Lokal znajduje się w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł78 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wygodne, 3-pokojowe mieszkanie położone na terenie kameralnego osiedla Ołtaszyna. Powierzchnię 78mkw zagospodarowano w sposób ustawny i funkcjonalny. Mieszkanie składa się z oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 250 zł

Do wynajęcia jasny, umeblowany pokój w spokojnej części miasta. Pokój wyposażony jest w łóżko, szafę, biurko z krzesłem. Mieszkanie składa się łącznie z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł2 500 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Laski, gmina Zbójna. Działka o powierzchni 2500m2. Według studium i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy zbójna działka nr 284/2.

Szczegóły ogłoszenia

1 567 804 zł15 998 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam kompleks 19 działek położonych w woj. zachodniopomorskim, pow. goleniowski, miejscowość: białuń, ul. Romantyczna, położonych ok 5 km od lotniska. Bliska odległość od trasy S3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 500 zł57,30 m² 13 324,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzy pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji bronowice/azory. Zakup bezpośrednio bez pcc bez prowizji Mieszkanie sprzedawane w stanie developerskim. Zdjęcia przedstawiają poglądowe wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 160 m . Wnętrze jest jasne i funkcjonalne. Na parterze znajduje się: przestronny salon (36m) z wyjściem na taras i ogród, kuchnia (10 m) jest.

Szczegóły ogłoszenia

180 zł/m²20 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biuro serwisowane - elastyczne, gotowe do pracy, w sercu Warszawy Komfortowe miejsce do pracy bez długoterminowych zobowiązań i bez martwienia się o dodatkowe koszty. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 292 218 zł89,18 m² 14 490 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż narożne, unikalne mieszkanie we Wrocławiu przy ulicy Drabika 66 (krzyki - Jagodno) o powierzchni 89,18 m2, do którego przynależy wielki, wykończony antypoślizgowymi płytkami taras.

Szczegóły ogłoszenia

157 300 zł1 210 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta pośrednika na wyłączność Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1210 m2, (średnie wymiary: 41 m x 30 m), znajdującą się w kaszubskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł29,50 m² 6 098,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,5 m , położone na 2 piętrze w 2-piętrowej kamienicy. Lokal świeżo po remoncie wymienione zostały instalacje, wykonano nowe sanitariaty.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł56 m² 2 839,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 126 m²

Na sprzedaż siedlisko z piękną działką w miejscowości Somsiory Informacje szczegółowe: województwo: kujawsko Pomorskie Powiat: rypiński Gmina: brzuze Typ działki: rolno-budowlana Pow.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł42,70 m² 9 367,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie idealne pod inwestycje o powierzchni użytkowej 42,7 m2, usytuowane na 3 piętrze, składające się z 2 niezależnych pokoi w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł12,50 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:500 zł

Oferuję pokój na os Niwa. Pokój z oknem na stronę zachodnią mieszkanie ciepłe. Sąsiedztwo skweru osiedlowego sprawia że wokół jest świeże powietrze. W mieszkaniu dostępny jest prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 100 zł27,86 m² 14 325 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka na Morenie - idealna pod inwestycję lub na start. Mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji, wyróżniającej się nie tylko elegancką architekturą i wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

40 999 zł357 m² 114,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam Działkę rod Jedność w Mysłowicach przy ul. Laryskiej 40 (w pobliżu sali u Kucharza ) Działka o pow. 357m2 położona w spokojnej i zielonej okolicy, działka.