Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem

Wojnicz,małopolskie

599 000 zł171 m² 3 502,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

W galerii zdjęć mogą Państwo zobaczyć przykładową wizualizację aranżacji nieruchomości! Ten wolnostojący dom o powierzchni 171 m to propozycja dla osób, które marzą o miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł56,07 m² 10 344,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie przy ul. Azotowej to przemyślana powierzchnia 56,07 m , zlokalizowana na pierwszym piętrze w nowoczesnym, dwupiętrowym budynku powstałym w 2025 roku. Sercem domu jest salon.

Szczegóły ogłoszenia

24,40 zł/m²245 m² 5 978 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal przy ulicy Przemysłowej to profesjonalne zaplecze o powierzchni 245 m , idealne do składowania, dystrybucji oraz produkcji o umiarkowanym stopniu uciążliwości. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł574,48 m² 5 744,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy zlokalizowany w Ostrowie wybudowany w 2010 roku i modernizowany w 2023, pozwoli Ci rozpocząć działalność bez dodatkowych inwestycji. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lokal handlowy

Dębica,podkarpackie

2 200 000 zł521 m² 4 222,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ten w pełni funkcjonalny obiekt warsztatowo-biurowy zlokalizowany jest w miejscowości Lubzina tuż obok Dębicy, i leży w strategicznym punkcie przy trasie dk94. Kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł362,81 m² 2 453,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ten budynek usługowy o powierzchni użytkowej 362,81 m , usytuowany jest na działce o wielkości 11,12 ar i otwiera przed Tobą wachlarz możliwości aranżacyjnych i biznesowych.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł74 m² 3 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:14 400 m²

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość o łącznej powierzchni 1,44 ha, na którą składa się działka 52 arowa z domem, a także sąsiadująca z nią działka rolna o powierzchni 92.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 799 000 zł172,25 m² 10 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący w Świnoujściu Przytorze! Powierzchnia użytkowa: 172,25 m - Działka: 1500 m - Rok budowy: 2000 - Stan: bez nakładów finansowych, w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł1 082 m² 168,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową lubmieszkaniowo - usługową. Dobre miejscena własny dom i prowadzenie własnego biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55,50 m² 41,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, balkon, skrytka, budynek nowy. Powierzchnia mieszkania 55,50m2. Układ pomieszczeń: -salon 22m2 z wyjściem na balkon 4m2 -sypialnia 11m2 -kuchnia 9m2 -łazienka 4m2 - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł239,80 m² 2 706,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:763 m²

| na sprzedaż | Przestronny dom w Szczekocinach Przestronny dom 240 m na spokojnym osiedlu - Szczekociny, ul. Wspólna Marzysz o dużym, solidnym domu w spokojnej okolicy, który zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł998 m² 561,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka z mediami w Gdańsku Kiełpinie Górnym! lokalizacja: nieruchomość położona jest w dobrze skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Kiełpino Górne. Osoby zmotoryzowane ucieszy.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł143,20 m² 6 068,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Nowoczesny bliźniak w wysokim standardzie z dobrym dojazdem do Trójmiasta! Dobrzewino! lokalizacja: dobrzewino to miejscowość położona na obrzeżach Trójmiasta. Cechuje się zarówno ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł1 175 m² 438,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka blisko lasu - Chwaszczyno! lokalizacja: chwaszczyno to miejsce idealne dla osób które pragną równocześnie spokoju jak i dobrego dojazdu do centrum miasta. Dzięki temu, że.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł139 m² 6 115,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Bliźniak w stanie deweloperskim! Wysoki Standard! Koleczkowo! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana we wsi Koleczkowo. Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł1 305 m² 140,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek nieopodal lasu z dobrym dojazdem do trójmiasta! Koleczkowo! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest we wsi Koleczkowo. Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł203,87 m² 1 466,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

| na sprzedaż | dom W łazach do wykończenia |! wyjątkowo okazyjna cena! Marzysz o stworzeniu domu idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb, w cichej i malowniczej okolicy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł2 169 m² 253,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Malownicza, płaska, uzbrojona działka- koleczkowo! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest we wsi Koleczkowo. Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie łatwy dojazd do Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 007 m² 323,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Płaska działka w pełni uzbrojona działka z miejscowym planem - Kielno! lokalizacja: nieruchomość położona jest w Kielnie ok 1,7km od centrum. W okolicy możemy dostrzec piękne.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 145 m² 103,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1145 m , położoną w wyjątkowo zielonej lokalizacji w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Wyzwolenia. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł47,30 m² 3 995,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

M-3 Jastrzębie- zdrój, ul. Szarych Szeregów - dzielnica Zdrój - mieszkanie Z możliwością dokupienia garażu Przedstawiamy Państwu mieszkanie o pow. użytkowej 47,30 m 2 , plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł60,32 m² 4 293,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

M-4 typ szwedzki Jastrzębie-Zdrój, osiedle 1000-lecia nowsza cześć osiedla Najbardziej poszukiwana lokalizacja na tym osiedlu! Tutaj mieszkania pojawiają się bardzo rzadko, a obecnie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł200 m² 2 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:564 m²

Oferta inwestycyjna - budynek mieszkalny Z 4 mieszkaniami o pow. ok. 50 m 2 każde. Żory, ul. Słowackiego - centrum miasta Cena: 479 000 złotych Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 436 640 zł2 993 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz przestrzeni, prywatności i świetnej lokalizacji? Ta oferta to strzał w dziesiątkę! Parametry działki Powierzchnia: 2993 m Szerokość: 38 m Długość: 78 m Kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł45,50 m² 13 824,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł17 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka w Duchnowie z prywatnym lasem. Nieruchomość składa się z dwóch pasków, długich pasków - zwężających się po prawej stronie czyli tam gdzie są lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł172 m² 6 970,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy do Łomianek Centralnych na prezentację nowoczesnego, przestronnego segmentu z garażem. Sprzedaż deweloperska bez pcc, bez prowizji. Świetna lokalizacja blisko Warszawy, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

278 000 zł65,90 m² 4 218,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie z duszą w sercu kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej - przestrzeń dla ludzi z artystyczną wizją i stylem! parametry: - 65,9M2 - 2 piętro - 2 pokoje z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł106 m² 10 094,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowoczesny dom energooszczędny 106 m | Fotowoltaika | 900 m działki | Tumlin-Wykień Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 106 m , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł83,50 m² 8 371,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:651 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny dom parterowy położony w Połańcu w spokojnej i kameralnej części miasta, na ulicy Księży Grelewskich. Nieruchomość zlokalizowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł145 m² 8 958,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

To świetna okazja, żeby zobaczyć na żywo nowoczesny, przestronny dom z garażem, ogrodem i pełnym poddaszem użytkowym. Wszystko gotowe do odbioru, w wysokim standardzie i w.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł56,10 m² 4 456,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz nieruchomości, którą urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? A może planujesz inwestycję pod wynajem w świetnej lokalizacji? To oferta dla Ciebie! Lokalizacja: końskie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł172 m² 6 970,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł182 m² 9 835,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:309 m²

Została ostatnia połówka bliźniaka, nie zwlekaj. Napisz lub zadzwoń, jeśli chcesz zarezerwować godzinę prezentacji. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji. Bez pcc Rękojmia 5 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 460 000 zł220 m² 15 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom, który spełnia marzenia luksusowa Willa na Bielanach 220 m nowoczesnej elegancji. Dla tych, którzy chcą więcej. Wyobraź sobie poranek w jasnym, panoramicznym salonie. Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł39,37 m² 9 144,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeżyce / Sołacz / 39,37m2 / wysoki parter / 360 000 zł Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Poznania - na styku Jeżyc i Sołacza. Idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł68,27 m² 12 743,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Są mieszkania w porządku i są takie, w których od pierwszego kroku czujesz, że tu chce się żyć. To ogłoszenie dotyczy właśnie tego drugiego. Jeśli szukasz miejsca, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50,48 m² 12 856,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie premium ul. Przy Bramie Targowej - kamienica mytycha Czy można połączyć klimat elbląskiej Starówki z nowoczesnym luksusem? Zapraszam pod adres ul. Przy Bramie Targowej 12 - do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 029 000 zł139 m² 7 402,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Ostatni dom, powierzchnia 139m oferta deweloperska - kupujący nie płaci 2% podatku P.C.C! 0% prowizji dla Kupującego Rękojmia 5 lat Atuty: Prywatne osiedle Kanalizacja miejska 4 sypialnie, 2 łazienki, 1.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł60,30 m² 4 228,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Mieszkanie w oficynie kamienicy o powierzchni 60,30 mkw. składające się z 2 dużych pokoi, kuchni widnej i łazienki. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze 3 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł240 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:736 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w cichej, zielonej okolicy Pszowa - zaledwie kilka minut od centrum miasta. To idealna propozycja dla osób, które marzą.