Nieruchomości

240 081 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

189 000 zł32,57 m² 5 802,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal, który zaczyna zarabiać od pierwszego dnia Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 32,57 m , który przeszedł generalny remont zakończony w październiku 2025 r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

39,37 zł/m²139,70 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja Oferowany lokal gastronomiczno-handlowy znajdujący się przy Placu 18 Stycznia 4. Dworzec Toruń Miasto jest dogodnie zlokalizowany w pobliżu Starego Miasta, zaledwie 10 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł46,40 m² 5 387,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie ul. Piaskowa Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Piaskowej. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Opis mieszkania: *2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 500 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka o pow.1500 m z południową ekspozycją w świetnej lokalizacji- dzielnica Sławinek w mieście Lublin. Nieruchomość (położona na obszarze oznaczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

450 000 zł10 287 m² 43,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: spora działka ze stawem, dobry dojazd do Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł66,28 m² 4 963,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż oferujemy przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,28 m , położone na parterze budynku w miejscowości Marzęcino. Lokalizacja Marzęcino to dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 100m2 w centrum miasta Łodzi w ok. Al. Kościuszki, w wyremontowanej kamienicy. Lokal jest na parterze i przeszedł remont.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 359 m² 45,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 4359 m 2 z możliwością uzyskania warunków zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny położona w miejscowości Bartosze, gmina Ełk. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł194,11 m² 10 251,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu lokal komercyjny na sprzedaż w samym sercu Rzeszowa przy ulicy Krakowskiej. Nieruchomość o powierzchni 194,11 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 654 zł70,29 m² 12 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Do sprzedania lokal handlowo - usługowy z witryną: - o powierzchni 70,29 m2 - lokal posiada witryny - zaplecze socjalne - wysokość ponad 3 metry - ogrzewanie z mpc - dostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 281 zł45,41 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:15/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 000 €78,30 m² 4 776,50 €/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Od 270 600,00 eur, hiszpania Ta oferta wyróżnia się kompleksowym podejściem, oferując apartamenty w pełni umeblowane w nowoczesnym stylu, z kompletnym oświetleniem oraz pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Szydłowo,wielkopolskie

3 600 000 zł327 m² 11 009,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 246 m²

Przedstawiamy nietuzinkową nieruchomość zlokalizowana w Szydłowie zaledwie 7km od Piły. Na działce o pow. 5246 m 2 znajduje się dom jednorodzinny o pow. 254 m 2 , z przodu.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł17 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Łodzi - od zaraz! Biuro Nieruchomości aprest prezentuje ofertę 1 - pokojowego mieszkania na wynajem znajdującego się przy ul. Wólczańskiej w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł310 m² 5 323 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Słopnice | beskid wyspowy Kompleks trzech domów z bala | 20 arów | Bezpośrednio przy lesie Nieruchomość rzadko spotykana na rynku. Trzy wolnostojące domy z bali, posadowione na wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

22 500 zł490 m² 45,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne biura, wyposażone, dwa pietra, własny parking. Lokalizacja : Budynek położony w pobliżu ul. Kamiennej, z dobrym wyjazdem z miasta. W pobliżu przystanek komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 384 zł70,96 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci pcc I prowizji do biura Na sprzedaż atrakcyjne, dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 70.96 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł219,34 m² 11 849,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Nieruchomość klasy premium - zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią nowoczesny styl życia, wysoki standard wykończenia i pełną wygodę. Oferujemy na sprzedaż elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 998 m² 47,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka w Chabowie o powierzchni 3998 m2. Działka położona w malowniczej, cichej okolicy, 2,5km od jeziora Będgoszcz oraz 13km po drodze do jeziora Miedwie.

Szczegóły ogłoszenia

850 zł22 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker wielka promka mysłowice! Wynajmę pokój za tylko 850 zł/miesiąc! 1 osoba kaucja 0zł media 0zł darmowe wifi ochrona solid 24h Promocja trwa do odwołania.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł170 m² 12 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

W ofercie sprzedaży dom po remoncie, zlokalizowany w urokliwej dzielnicy Wrocławia - Wojszyce, krzyki, przy ulicy Hufcowej. Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób szukających komfortu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł46 m² 16 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na prestiżowym, nowoczesnym osiedlu Olimpia Port (swojczyce) jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł51,47 m² 3 846,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze o pow. 51,47 m2 w 2-piętrowej kamienicy w Inowrocławiu przy ul. Wałowej. Mieszkanie przeszło generalny remont podczas którego wymieniona została.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł804 m² 120,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu działkę położoną w Drozdowie, gmina Karnice. Działka o powierzchni 804 m2 z planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

215 000 zł45 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży całorocznego domu 1 piętrowego o pow. 45 m2 i pow. użytkowej 67 m2w stanie deweloperskim na zgłoszenie- realizacja cała Polska w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 700 000 zł157,55 m² 10 790,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:382 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest dom wolnostojący nr "a1" w stanie deweloperskim o powierzchni 157,55 m , z ogrodem 382 m i garażem na dwa samochody. Układ pomieszczeń: 1. Przyziemie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 055 zł42,77 m² 15 760 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 42,77 m | Gdańsk Siedlce ul. Kartuska | Cena: 674 115 zł (15 760 zł/m promocja sierpniowa!) Cena regularna 19 700zł/m2. Planowany odbiór: IV kwartał 2025 r. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł10 467 m² 125,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o łącznej powierzchni 10 467 m (1,0467 ha), położona w atrakcyjnej części Chełmna przy ul. Chabrowej. Nieruchomość stanowi kompleks dwóch sąsiadujących ze sobą działek,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²521 m² 28 655 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia - nowoczesny lokal biurowy 521 m w centrum Wrocławia Oferujemy do wynajęcia przestronny, komfortowy lokal biurowy o powierzchni 521 m , zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

37,97 zł/m²27,60 m² 1 048 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Paderewskiego 43/45. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł101 m² 6 831,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

| do sprzedania dom usytuowany w pięknej, malowniczej okolicy w miejscowości Łazy. Przedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym wybudowany wg projektu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł9 658 m² 77,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Ostrów-Kania 26 w gm. Dębę Wielkie w powiecie Mińsk Mazowiecki. Nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

786 000 zł112,31 m² 6 998,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Szukasz przyjaznego i bezpiecznego miejsca do życia, szczególnie dla rodzin z dziećmi? Marzysz o przestrzennym mieszkaniu gdzie każdy z domowników znajdzie swoje miejsce? Jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł3 211 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży kompleksu działek w Brzózkach! Przedmiotem tej oferty jest działka budowlana w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 856 m² 80,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wznieś swój dom wśród wzgórz Roztocza. Działka budowlana w spokojnym, urokliwym miejscu Jacnia, gm. Adamów Położenie i okolica: w samym sercu malowniczego Roztocza, pośród łagodnie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47 m² 13 404,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Strumykowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł90 m² 5 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 099 m²

Działka 1000 m z potencjałem - Księżyno Wszystkie media Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym w podbiałostockim Księżynie. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

399 990 zł1 583 m² 252,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1583 m2, położona w Lubkowie blisko jeziora Żarnowieckiego w gminie Krokowa. Nieruchomość posiada mpzp z oznaczeniem mn -.

Szczegóły ogłoszenia

469 900 zł47,45 m² 9 903,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gdynia Chylonia Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Zamenhofa w Gdyni - Chyloni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²45 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zespół 4 Kąty Nieruchomości Grójec prezentuje Lokal 45 m w świetnym ruchliwym punkcie Szukasz miejsca na swój biznes, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Topowa lokalizacja: blisko.

Szczegóły ogłoszenia

78 260 zł1 118 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna budowlana działka o powierzchni 1073 m2 znajdująca się w Puszczy Mariańskiej blisko stacji pkp. Malownicze miejsce, idealne dla osób szukających spokoju od miejskiego zgiełku.