Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

82,36 zł/m²121,42 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Unikalny lokal biurowy W przedwojennej kamienicy Centralna lokalizacja | Wysokie sufity 3.2m | Duże przeszklenia | Dwustronny układ | Kamienica z charakterem | Balkon | Dębowe drzwi wejściowe |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł39,50 m² 15 164,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz miejsca, które stanie się Twoim domem? Chcesz zainwestować w nieruchomość? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 zł44 m² 65,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z garażem - dostępny od lipca 2026r. Jeśli marzysz o wygodnym, stylowym i nowym mieszkaniu - ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy na wynajem apartament.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł56,52 m² 10 261,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości get house prezentuje na sprzedaż lokal usługowy o łącznej powierzchni 56,52 m2, położony w Bolesławcu przy ul. Daszyńskiego. Lokal położony jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

172 000 zł2 647 m² 64,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam, do sprzedaży działkę rolno-budowlaną w Żeliszewie Dużym w gminie Kotuń. Pięknie położona działka ma powierzchnię 0,2647 ha i zlokalizowana jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł84 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży murowany, parterowy dom z garażem i wiatą na działce o pow. 2100m 2 w miejscowości Grójec. Działka nr ewid. 136/5 obręb 08.

Szczegóły ogłoszenia

66 900 zł2 191 m² 30,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta sprzedaży działki z warunkami zabudowy - idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł2 943 m² 13,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę położoną w malowniczej okolicy, pełnej lasów, łąk. Działka rolna, uprawiana, o pow. 2943 m2, 27x110 (wymiary mogą się nieznacznie różnić). Klasa ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 zł209,93 m² 10 479,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:290 m²

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. W sprzedaży 4 nowe domy położone w spokojnej lokalizacji w Opaczy Małej.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł13 800 m² 4,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 1,38 ha, zlokalizowane w Ścinawie (gm. Lubin). Działka nr 35, obręb 2 - powierzchnia 1,38 ha , klasa bonitacyjna: IV a-b Istnieje możliwość kupna odrębnie dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²16 m² 480 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal na pierwszym piętrze O powierzchni 16m2, do wynajęcia lokal o powierzchni 16m2, mieszczące się na pierwszym piętrze biurowca. Pomieszczenie składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł10 136 m² 1 085,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka usługowa o pow. 1,0136 ha w Krakowie os. Skotniki. Część działki przeznaczona pod drogę publiczną i zieleń urządzoną to ok. 23,5 ar. Reszta (ok. 77,86 ar) pod.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54 m² 11 648,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie - gdynia pogórze ul. Porębskiego opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe o pow. 54 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł354,38 m² 6 487,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ustka, budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy na działce o powierzchni 800m2. Ogrodzona działka, zagospodarowany ogród, dwustanowiskowy garaż, taras, 3 balkony, 5 sypialni. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł713 m² 876,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 713 m ul. Kierzkowa 33, łomża Jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście! Na sprzedaż działka o powierzchni 713 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł1 219 m² 99,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w Różnowie, w gminie Dywity- w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Olsztyna. W trakcie procedury uzyskiwania warunków zabudowy pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 691 m² 206,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Żarnowiec- to malownicza miejscowość nadmorska położona w gminie Krokowa nad Jeziorem Żarnowieckim. Oddalona ok. 8 km od Morza Bałtyckiego, gdzie znajduje się przepiękna, szeroka.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

43 zł/m²32,30 m² 1 389 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Idea nieruchomości oferuje : lokal użytkowy W centrum miasta bydgoszczy. Świetne miejsce dla twojego Biznesu! pomieszczenie komercyjne Powierzchnie usługowo handlowe w zabytkowej kamienicy Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 118 m² 155,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, płaska działka budowlana położona w malowniczej części miejscowości Roczyny. Spokojna okolica, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

23 000 zł767,64 m² 29,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem budynek biurowo - magazynowych składających się : -główny budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 767,64 m2, w tym 162 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 604 zł79 m² 8 476 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

O mieszkaniu nr 21: przedmiotem ogłoszenia jest 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie, położone na I piętrze w inwestycji Osiedle Jagiełły Etap I. Mieszkanie o powierzchni [79] m to.

Szczegóły ogłoszenia

6 893 841 zł295 m² 23 368,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować parterowy lokal użytkowy z o powierzchni 295 m . Inwestycja Inwestycja położona tuz obok krakowskich Plan, między Akademią Sztuk teatralnych a gmachem.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł93,76 m² 16 531,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie na ostatnim piętrze - prywatność, światło i panorama Krakowa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,76 m , położone na 6 - ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł44,80 m² 17 165,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w samym sercu Starego Miasta przy ulicy Korzennej w Gdańsku. Nieruchomość położona w otoczeniu słynnych zabytków, z bezpośrednim widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł3 036 m² 230,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka inwestycyjna! przy drodze dk 94 kierunek Zgorzelec - Bolesławiec! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje grunt o powierzchni 3036 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 500 m² 273,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona zaledwie 5 min od Białegostoku. Wspaniałe miejsce dla rodziny chcącej żyć blisko natury a jednocześnie ceniącej sobie wygodę miasta. Idealne do zamieszkania z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²128 m² 3 328 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia dobrze funkcjonujący lokal gastronomiczny - restauracja, w centrum miejscowości Gidle przy placu Dominikańskim. Obecnie w lokalu prowadzona jest działalność gastronomiczna.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł101 m² 4 257,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lub zamienię na mieszkanie w Lubinie. Lokal o powierzchni 101 m2 posadowiony jest na działce 140 m2. W chwili obecnej w nieruchomości znajdują się pomieszczenia niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł120 m² 3 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:389 m²

Na sprzedaż dom w centrum, przy ul. Lubelskiej, przekształcony w obiekt usługowy. Budynek z lat 70-tych, parterowy z poddaszem użytkowym i w 1/3 podpiwniczony. Ostatnio działała.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł38,50 m² 8 051,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M-3 Kapuściska Bydgoszcz , 5 piętro, wieżowiec, balkon Mieszkanie 37 m2 piwnica 1,5 m2 2 windy Mieszkanie składa się z: korytarz, salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł192 m² 4 942,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Zarezerwowane! Na sprzedaż dom wolnostojący w Mucharzu, położony zaledwie 10 minut spacerem od Jeziora Mucharskiego nowoczesnej przestrzeni rekreacyjnej z trasami spacerowymi i rowerowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł26 600 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: stara huta, gm. Krasnobród Działka leśna znajdująca w sąsiedztwie Roztoczańskiego Parku Narodowego. Działka położona w kompleksie leśnym na pięknym , urokliwym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł300 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom na sprzedaż - Ujazd (gmina Ujazd), pow. tomaszowski Rok budowy : 1990 Pow. całkowita : 300 m (użytkowa 200 m ) Działka : 1100 m Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

44,09 zł/m²81,66 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Piła - Śródmieście Lokal użytkowy o powierzchni 81,66 m.kw. usytuowany na parterze kamienicy w ciągu handlowo - usługowo - gastronomicznym. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł1 508 m² 381,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 335/2 położona w Rzeszowie, obręb Matysówka. 15,08 arów możliwości przy ul. Kukuczki działka z wydanymi warunkami zabudowy, która pozwoli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 960 zł51,68 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

572 000 zł48,34 m² 11 832,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od zgiełku miasta? Ten apartament w Kołobrzegu oferuje ciszę i kontakt z naturą tuż za budynkiem zaczyna się las, którym w kilka minut dojdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł1 543 m² 432 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka nr 75/4 o pow. 1543m2 w Kalinówce, ul. Cyrkoniowa. Dojazd od ul. Lipowej i ul. Cyrkoniowej. Symbol dkl66 rm - teren zabudowy mieszkaniowej o funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł49,20 m² 29 979,67 zł/m²

 

Piętro:9/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Śródmieście_wola Prestiżowa lokalizacja w apartamentowcu przy ul. Łuckiej na pograniczu Woli i Śródmieścia. Dwupokojowe mieszkanie po remoncie. Powierzchnia mieszkania: 49,2 m2 + 7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

13,04 zł/m²1 150 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnych hal magazynowo-produkcyjnych o zróżnicowanych powierzchniach, zlokalizowanych w miejscowości Osiny (powiat częstochowski).

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł695 m² 716,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka W chybach, pod dom jednorodzinny lub dwuloklowy Polecam optymalnej wielkości (696 mkw) działkę budowlaną w Chybach, bezpośrednio sąsiadującą z Osiedlem Zielonym II. To bardzo.