Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Działka budowlana

Złotoria,kujawsko-pomorskie

285 000 zł1 683 m² 169,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w Złotorii. Spokojna okolica, bezpośrednie sąsiedztwo lasu i nowej zabudowy jednorodzinnej. Dojazd do Torunia zajmuje 7 min. Do sprzedaży pozostała.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł637 m² 117,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja! Atrakcyjna cena! Lokata kapitału! Na sprzedaż działka położona w miejscowości Cholewianka, gmina Kazimierz Dolny, województwo lubelskie. Natomiast po zmianie mpzp w 2026r działka.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł18 361 m² 408,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę w Lesznowoli, o powierzchni 18.361 m2, działka jest w dużej części budowlana (ok.14.000 m2), resztę stanowi zieleń parkowa. Teren posiada wstępny plan.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł51 m² 8 607,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Kopernik! Komfortowe! Wysoki stadard! Na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie w Głogowie przy ulicy Saturna 51,6m2| 2 pokoje| kuchnia | łazienka z wc | 3 piętro | duży balkon Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

529 000 zł48 m² 11 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie ul. Pleśniarowicza, rzeszów Oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 025 zł44,90 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

E-m27 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 44,90 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty plus balkon. W skład mieszkania wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 645 zł91,20 m² 17 441,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Perła krakowskiego modernizmu Projekt Stefana Birkenfelda | Wysokość 325 cm | Oryginalne dębowe parkiety | Nowoczesna winda | Południowa ekspozycja | Balkon Nieruchomość bez wyposażenia, zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

31 800 000 zł127 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 127200 m2 z możliwością zabudowy bliźniaczej w Żółwinie. Działka przy drodze asfaltowej. Szerokość od drogi ok 230 m, długość ok 460.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł240 m² 4 037,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Dom z widokiem w Krasnobrodzie o powierzchni 240 m znajduje się na działce 1109 m . Dom gotowy do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-3 ( 2 pokoje z kuchnią ) o powierzchni 44 m2 położone na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

98 825 zł2 195 m² 45,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prime elite poleca Na wynajem powierzchnia magazynowo-usługowa ok. 2195m2 znajdująca się w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego, przy trasie S8. Dodatkowe informacje: powierzchnia magazynu 1950 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł3 100 m² 122,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 31 arów, położona w malowniczej miejscowości Zawóz, gmina Solina. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na realizację trzech.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł9 800 m² 40,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 9800 m położona w miejscowości Wykroty gmina Nowogrodziec w bezpośrednim sąsiedztwie trasy Bolesławiec Zgorzelec dk94 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł130 m² 6 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Piękny dom Z góralskim klimatem Obniżka ceny o 98 000 zł! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego domu z góralskim klimatem, który zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

11 475 000 zł13 500 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Wiślinka, naprzeciwko Sol Marina Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Wiślince, tuż naprzeciwko prestiżowego kompleksu Sol Marina, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł26 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Smart Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalny apartament na sprzedaż o powierzchni 26 m . Nieruchomość znajduje się w Bukowinie Tatrzańskiej. Charakterystyka mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł17 613 m² 110,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam nieruchomość gruntową, składającą się z sześciu działek ewidencyjnych, o łącznej powierzchni 1,76 ha, położoną w Malborku przy ul. Toruńskiej. Teren jest niezabudowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

298 337 zł31,50 m² 9 471 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy lokal usługowy z dużym potencjałem! lokal nr.1A Lokal usługowy z dużym potencjałem - 26,98 m | Słoneczny, z witrynami! Powierzchnia całkowita: 26,98 m Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²240 m² 3 840 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Do wynajęcia moduł biurowy 240 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł61,92 m² 9 689,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecam rozkładowe, dwustronne mieszkanie, we Wrocławiu przy ulicy Przestrzennej. Trzypokojowy lokal mieszkalny, o powierzchni 61.92 m2, położony jest na wysokim parterze budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²50 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu powierzchnie biurową w Mysłowicach przy ul. Wojska Polskiego. Cena wynajmu wynosi 1400zł netto + media. Lokal składa się z 3 pomieszczeń biurowych (jedno duże- ok 30mkw.

Szczegóły ogłoszenia

477 500 zł38,20 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł79,35 m² 17 013,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 778 m²

Zamieszkaj w niepowtarzalnym miejscu, gdzie czas płynie wolniej, a codzienność ustępuje ciszy i śpiewowi ptaków. W otoczeniu zieleni, starych drzew i szumiącego strumyka.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł60 m² 10 783,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkanie O wysokim standardzie Z garażem I miejscem parkingowym W cenie. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum Zduńskiej Woli, składające się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł39,47 m² 14 314,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

W naszej ofercie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,47 m , położone na 2. piętrze 3-piętrowego budynku przy pl. Wolności w Świnoujściu. To propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²700 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu do wynajmu duży dom o nietypowej architekturze idealny na cele biurowe. Zlokalizowany na Żoliborzu, w okolicy stacji metra. Całkowita powierzchnia to 700 m2 Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł36,95 m² 15 669,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 36,95 m2 znajdujące się w dzielnicy Azory, przy ul. Stachiewicza w Krakowie. * idealne dla rodziny /.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro credo nieruchomości oferuje na sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 Idealne na start lub pod inwestycję! Lokalizacja: olsztyn, ul. Jagiellońska 12.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 000 zł42,29 m² 15 795,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Harmony Homes & Development prezentuje unikatowy lokal A03 w gotowej inwestycji Promenada Park. To adres, który łączy bezkompromisową jakość z najbardziej pożądaną lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł56,70 m² 5 820,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Lubsko, mieszkanie 4 pokoje, 56,7 m2, cena 330 000 zł, sprzedam. Polecam Państwu ładne, rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie na parterze w bloku przy ul. Norwida na zamianę na mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł45,70 m² 6 893 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Mieszkanie w centrum! ul.Szujskiego 31,Tarnów Powierzchnia: 45,7 m-4 piętro Układ: 2 pokoje + kuchnia, łazienka Mieszkanie od strony południowej, umeblowane Na metraż 45,7.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 100 m² 180,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro knc Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w Tarnowie, w dzielnicy Mościce, przy ul. Chemicznej. Nieruchomość ma powierzchnię 11 arów i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²80 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 80m2 - Lublin, konstantynów Drugie piętro - winda w budynku, lokal typu "open space", duży parking przed budynkiem, ogrzewanie z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł44,20 m² 6 990,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena Mieszkanie w bloku, i piętro, ul. Zwycięzców. Lokal mieszkalny czeka na nowego właściciela idealna na start, pod inwestycję lub jako bezpieczna przystań na lata. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł130 m² 10 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Unikatowa nieruchomość W centrum krakowa mieszkanie 3-pokojowe + 2 kawalerki + garaż + strych Oferujemy wyjątkową nieruchomość w samym sercu Krakowa, w prestiżowej okolicy przy Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

239 500 zł49,60 m² 4 828,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży M-3 o powierzchni 49,6 m2, położone na parterze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Raków, ul. Limanowskiego. - 2 oddzielne pokoje, w jednym z nich balkon na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł53,66 m² 15 840,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,66 m , położone na warszawskiej Woli przy ul. Płockiej w bezpośrednim sąsiedztwie metra i pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 126 372 zł61,05 m² 18 449,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

WYJĄTKOWA OFERTA - PRZESTRONNE TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI, W STARYM PODGÓRZU NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł1 419 m² 149,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 798/37 w pięknej i spokojnej okolicy o areale 0,1419 ha Gmina Zawonia miejscowość Czeszów powiat Trzebnicki woj,dolnośląskie Działka zadrzewiona drzewami sosnowymi.

Szczegóły ogłoszenia

137 125 zł1 097 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu lub po prostu dobrej inwestycji? Przedmiotem sprzedaży jest 7 działek przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną zlokalizowane w Sławnie: 226/16.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł46,50 m² 8 172,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku przy głównej ulicy, z dostępem do jednego miejsca parkingowego od strony podwórka. Dostępność: do przekazania od zaraz. Opis: powierzchnia: sala.