Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

639 000 zł79 m² 8 088,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   propozycja skierowana jest dla osób pragnących uciec od miejskiego gwaru W cenie mieszkania dom pod.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł73 m² 2 726,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:27 710 m²

3 pokojowy dom w Mokrzeszy przy ul. Częstochowskiej 62. Dojazd drogą asfaltową. 20 km od Częstochowy. Rozkład: - przedpokój z wejściem na poddasze, - 3 pokoje przejściowe. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł53 m² 37,72 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 53 m - Gdynia Obłuże, ul. Podgórska Na wynajem przestronne mieszkanie w wieżowcu z windą, położone na 1. piętrze z widokiem na port.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 506 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę na Mazurach. Działki położone są pomiędzy Giżyckiem (23km) a Mikołajkami (13km) w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 100 000 zł114,34 m² 18 366,28 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży mieszkanie o powierzchni 114,34 m + 2,87 m komórka lokatorska. Stan prawny: pełna własność bez obciążeń. 1 aranżacja na załączonym filmie. 2 aranżacja na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł15 879 m² 100,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 15 879 m w miejscowości Jadwinin, gmina Pabianice, powiat pabianicki. To idealna propozycja dla osób szukających dużej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 710 m² 321,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom stanowiący połowę bliźniaka w Rększowicach, gmina Konopiska. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodzin poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł1 345 m² 72,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia działka budowlane w tej lokalizacji w Grzymalinie. Opis działki: - teren płaski, dogodny pod zabudowę, - działki posiadają dostęp do drogi dojazdowej, - media: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł34,35 m² 7 831,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z potencjałem o powierzchni 34,35 m Jelenia Góra - Cieplice | 1 piętro Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki położonej na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz przytulne, słoneczne 2 pokoje z osobną kuchnią na 2 piętrze przy ul. Ogarnej. Mieszkanie położone jest na gdańskiej starówce. W zasięgu krótkiego spaceru wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 680 zł57,63 m² 10 596,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowy apartament w górach Ustroń - kupujący zwolniony z podatku pcc 2 pokoje | parter | ogródek | balkon | miejsce parkingowe Cena: 610 680 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

4 799 zł44 m² 109,07 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem luksusowy apartament o powierzchni 45 m (faktycznie odczuwalnie większy dzięki antresolom), położony przy ul. Chmielnej (róg ul. Żelaznej) w samym sercu Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 701 m² 352,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| dobrzykowice, gmina Czernica, okolice Wrocławia, działka o pow. 1701m2, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka7, cena do negocjacji. Oferta na wyłączność nie szukaj.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Brodnica,kujawsko-pomorskie

450 000 zł71,15 m² 6 324,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zakupu mieszkania zlokalizowanego na II piętrze w Brodnicy przy ul. Wybickiego. Nieruchomość ma powierzchnię 71,15 m2 i składa się z dwóch sypialni, łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 502 m² 123,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1502 m2 położona w malowniczej miejscowości Wierzchowiska Pierwsze. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł900 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Planujesz zakup widokowej działki, gdzie postawisz klimatyczny dom na wzgórzu? Zapraszam na prezentację otoczonej przyrodą działki położonej w miejscowości Wojcieszyce (gmina Stara Kamienica,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 143 zł81,83 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / przestronny apartament dla rodziny - odbiór W IV kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł110,11 m² 45,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:162 m²

Komfortowy dom W spokojnej lokalizacji- bytom zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej- szereg zewnętrzny o powierzchni 110,11 m2 usytuowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł106,47 m² 9 298,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 4 pokojowe, przestronne mieszkanie z tarasem położone na piętrze w wielorodzinnym budynku w bocznej ulicy na Gumieńcach. Na powierzchnię 106,4 m2 składają się: poziom.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł83 m² 6 144,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 83 m , z dodatkową piwnicą o powierzchni 5,28 m . Lokal znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł1 176 m² 138,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podmiejski mikroklimat, sąsiedztwo lasu z dala od miejskiego zgiełku, ale do Bydgoszczy autem 10 min. Jeśli szukasz odskoczni od miejskiego zgiełku lubisz kontakt z natura to tu masz wymarzoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł10 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki okolice Marynina na sprzedaż. Do sprzedaży ogromna działka o powierzchni 1 ha (10 000 m2) na granicy miejscowości Siestrzeń i Przeszkoda. Działka leży przy drodze gminnej. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 596 000 zł78,29 m² 33 158,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatni tak duży apartament Z własnym miejscem na jacht W pierwszej lini brzegowej Gdańsk | Wyspa Sobieszewska | 78,29 m | Parter | 3 pokoje | Taras 16,59 m i prywatny ogród 264.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł59,90 m² 13 171,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie położone przy ul. Obozowej w dzielnicy Borek Fałęcki. Lokalizacja: ulica Obozowa położona jest w spokojnej części Borku Fałęckiego, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł90 m² 8 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 90m2 z możliwością adaptacji 40m2 poddasza. położony na działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł200 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

700zł netto to cena za miesiąc od osoby już ze wszystkimi opłatami! Obiekt nawet na 28 osoby dla pracowników, studentów czy firm i obcokrajowców o powierzchni ok 200m2 w Pogórzu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł750 m² 932 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni ok 750 mkw i wymiarach 23 x 32,5 m. położona tuż obok Rudzkiej Góry. Dla terenu tego nie ma obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie w budynku dwurodzinnym do remontu - Trzebiele, gm.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 270 m² 67,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania bardzo atrakcyjnie położona działka zagrodowa zlokalizowana w miejscowości Wronin. Przedstawiana oferta to działka niezabudowana, oznaczona w miejscowym planie symbolem rm.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60,30 m² 5 804,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa nższa cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 60,30 m2 usytuowanego w świetnej lokalizacji ul. Tartaczna, czarna Białostocka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 917 zł79,86 m² 9 165 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł140 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 870 m²

Dom z duszą i ogromnym potencjałem Przemków, 140 m z działką 98 arów Zatrzymaj się na chwilę i wyobraź sobie poranek, gdy z kubkiem kawy wychodzisz na taras, a wokół.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł61,30 m² 8 955,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu zdrojowym Przestronne i słoneczne mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego zadbanego bloku. Spokojne osiedle z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł88 978 m² 7,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Biuro Kosyl-Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2 działki z linią brzegową rzeki Wałsza, położone na skraju miasta Pieniężno, powiat braniewski, woj.warmińsko-mazurskie. - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 600 zł30 m² 13 320 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta od dewelopera inwestycja: nieruchomość to nowoczesny, wielofunkcyjny budynek w Krakowie, przy rogu ul. Alfreda Dauna i ul. Henryka Kamieńskiego, 5 minut od Bonarki. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł200 m² 2 775 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom w Radkowie. Nieruchomość położona w cichym i spokojnym miejscu. Budynek murowany, bez podpiwniczenia, posiada trzy kondygnacje + strych nieużytkowy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

14 595 zł1 000 m² 14,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem powierzchnię produkcyjną lub magazynową o powierzchni 10 00 m , zlokalizowaną we wschodniej, dogodnej części Wrocławia. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie ważnych.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł7 158 m² 977,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta inwestycyjna premium obiekt produkcyjno-magazynowy O parametrach dla ciężkiego przemysłu Lokalizacja: toruń, ul. Marii Skłodowskiej-Curie ( Tereny Przemysłowe Elana ) Cena Ofertowa: 7 000.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł137 m² 2 043,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:943 m²

Dom - z założenia jest miejscem w którym jest nasze życie i serce. Czy dodatkowym atutem domu nie jest możliwość codziennego relaksu poprzez napawanie się widokiem na okoliczne góry.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 000 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działki nad Bugiem | Podlasie - Mężenin, gmina Platerów Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o łącznej powierzchni 0,30 ha, położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

77,78 zł/m²45 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy położony na parterze kamienicy w centrum Leszna przy al. Krasińskiego, przy przystanku autobusowym, obok deptaku spacerowego. Dostępny od 1 maja 2026! Lokal o powierzchni 45 m2.