Nieruchomości

240 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

749 000 zł57 m² 13 140,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na parterze budynku mieszkalnego. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, co zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł53,40 m² 10 468,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko w Galicja Nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe idealne pod inwestycję adres: rzeszów, ul. Macieja Rataja (os. Krakowska powierzchnia: 53,4 m piętro: podwyższony parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 900 zł201,20 m² 7 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Dom z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej ,idealny dla Rodziny lub firmy. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom o powierzchni ok. 200m2 ,z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 111 zł46,31 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

880 000 zł131 m² 6 717,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Nowe osiedle 14 domów w zabudowie bliźniaczej w Przeginie Duchownej. Miejscowość ta położona jest zaledwie 13 km od granicy Krakowa, która łączy tradycyjną zabudowę z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł450 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 743 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z osobnym obiektem na wynajem w nadmorskiej miejscowości Kąty Rybackie, położony w kameralnej części miejscowości z dojazdem z dwóch stron działki.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²9 m² 135 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość położona w Dobrym Mieście, przy ul. Zwycięstwa 50/2. Lokal znajduje się na parterze w budynku Dworca. Powierzchnia lokalu użytkowego wynosi 9,00 m2. Wywoławcza stawka czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł93,15 m² 4 079,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:878 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży dwóch odrębnych domów w Nowym Dworku w powiecie Świebodzińskim. Jeden dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł72,82 m² 4 929,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest samodzielny lokal handlowo-usługowy znajdujący się na parterze budynku mieszkalnego, wielorodzinnego położonego w centrum miasta przy jednym z głównych ciągów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Tucze

Tucze,zachodniopomorskie

960 740 zł87 340 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka rolna o pow. 87340 m2 położona w miejscowości Tucze, gm Dobra nad jeziorem Woświn. Działka z linią brzegową jeziora Woświn, które jest jednym z największych.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:860 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   dom inwestycyjny W sercu beskidów | zarzecze | 4 apartamenty | jezioro żywieckie | gotowy biznes Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27,42 m² 91,17 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 27,42 m , położone na 9 piętrze w budynku z windą, w samym sercu Warszawy - na Śródmieściu obok Ronda onz przy al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

6 zł/m²500 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem duży lokal usługowo - handlowy o powierzchni 450m2 usytuowany w Zduńskiej Woli. Lokal składa się z 2 pomieszczeń o powierzchni 350m2 i dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł18 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę w centrum Pabianic, położoną na 1 piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, odświeżone, gotowe do zamieszkania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł71 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

404 000 zł51,26 m² 7 881,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciekawa oferta - 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie ul. Grunwaldzka Na sprzedaż ładne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w nowoczesnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

89 500 zł2 800 m² 31,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana na sprzedaż Sutków, małopolska Cena: 89 500 zł Powierzchnia działki: 0,28 ha Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy Państwu na sprzedaż działkę z wydanymi warunkami zabudowy położoną w miejscowości Męcina w gminie Limanowa. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 428 m² 55,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana z wz, położona w malowniczej miejscowości Wólka Gonciarska, gmina Kazanów, w bliskiej odległości od Radomia. Jest to idealne miejsce do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł103,12 m² 11 142,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2026

!oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów!możliwość zakupu bez zgody ministerstwa! Do sprzedania lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej nr 1 położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem Katowice, ul. Gdańska (zadole) Powierzchnia: 43 m | Piętro: 10/10 | Pokoje: 2 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

34,78 zł/m²46 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal w nowoczesnym biurowcu przy ul. Mełgiewskiej - wolna pow. biurowa 46 m2 Biuro klimatyzowane, w pełni wyposażone, toalety, pomieszczenie socjalne, recepcja. Idealne na siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

4 390 zł40,40 m² 108,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowe i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie, położone w samym sercu Warszawy przy prestiżowej ul. Hożej 62. Lokal mieści się w klimatycznej, historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł190 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:417 m²

**** Dom w spokojnej okolicy ******łapy **** Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentację atrakcyjnie zlokalizowanej nieruchomości w miejscowości Łapy, 30km od Białegostoku, woj. podlaskie.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²178,70 m² 15 189 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

GOTOWA POWIERZCHNIA BIUROWO - USŁUGOWA DO WEJŚCIA ul. Kamieńskiego | Podgórze Duchackie| Podgórze| Kraków Oferujemy na wynajem gotową do wejścia powierzchnię biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 540 zł63,48 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oddanie do użytku IV kwartał 2025 Osiedle powstaje przy ul. Bytkowskiej w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego. Obecność lasu niemalże na terenie osiedla, zielona przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł74 m² 10 337,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie Osiedle Młodych 3 minuty do szkoły! Idealne dla rodziny z dziećmi Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł3 977 m² 176,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3977 m2, położona w Kłecku (powiat gnieźnieński) w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora, w drugiej linii zabudowy. Lokalizacja ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 104 075 zł63,08 m² 17 502,77 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% budynek został oddany do uzytkowania 2025-12-31 Mieszkanie 3- pokoje, 63.09.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł19 173 m² 85,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na morze i jezioro Kopań. Działka o powierzchni 19 173 mkw., w kształcie prostokąta o długości ok. 226 m i szerokości ok. 85 m., z czego około 4.

Szczegóły ogłoszenia

14 875 €3 500 m² 4,25 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy do wynajęcia magazyn klasy A o powierzchni ok. 3 500 lub 5 300 mkw. Do magazynu przynależy biuro wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł304 m² 2 203,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:336 m²

Czy marzysz o własnym, przestronnym domu z potencjałem biznesowym? Nieruchomość czeka na nowego właściciela, który wykorzysta jej ogromne możliwości. Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 060 zł34,44 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł83,64 m² 12 314,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Tylko u nas! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji Osiedle "szafirowa Aleja" znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy. Niedaleko znajduje się Centrum Handlowe Targówek (kino, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 990 zł66,67 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania w zabudowie szeregowej Koszyce Wielkie, ul. Łąkowa Bez prowizji od kupującego! Powierzchnia użytkowa: 66,67 m (po podłodze 72,66 m) góra i dół Twój! Ogródek od zachodu.

Szczegóły ogłoszenia

683 650 zł121,50 m² 5 626,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż lewy I prawy segment bliźniaka W ratajach (gmina chodzież) Budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, bez podpiwniczenia z 2 miejscami postojowymi na działce oraz.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł3 800 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową znajdującą się w Zawoi (powiat suski). Działka ma powierzchnię ok. 3800 m2 z czego ok. 2900 m2 stanowi teren budowlany (oznaczenie mn1 tereny.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,15 m² 6 832,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje 48 m Po remoncie Umeblowane Ul. Poprzeczna Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w bloku po termomodernizacji. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł144,53 m² 4 774,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:852 m²

Nowy dom parterowy w Atanazynie - 115 + 29 m na działce 852 m Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim położony w miejscowości Atanazyn , tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²57 m² 2 964 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem komfortowe powierzchnie biurowe zlokalizowane w dzielnicy Nowe Miasto, w okolicach ul. Św. Michała - doskonała lokalizacja z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł1 075 m² 36,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy obiekt magazynowo - usługowy (możliwość przystosowania do produkcji) z biurem, zlokalizowany w Wiązownej, pow. otwocki przy zjeździe z trasy S17. Hala ma powierzchnię.