Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

100,31 zł/m²64,80 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do najmu lokal handlowo - usługowy o powierzchni 64,80 m2 znajdujący się na terenie budynku dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł304 m² 4 901,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 190 m²

Komfortowy dom parterowyy z dopracowanym ogrodem w Dobroniu. To dom, który trzeba zobaczyć, aby poczuć jego wyjątkowy klimat. Jeśli szukasz miejsca zapewniającego komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

49,59 zł/m²72,60 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Prezentuję Państwu lokal biurowy na wynajem o powierzchni 72,6m2 w bardzo dobrej lokalizacji - przy al. Jana Pawła II 61. Nieruchomość mieści się na 5 piętrze w budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł32,46 m² 18 484,26 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż stylowy i funkcjonalny lokal o powierzchni 32,46 m , położony na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku (z windą) przy ul. Żegiestowskiej we Wrocławiu osiedle Gaj.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 022 312 zł75,17 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkaniowa w sercu starej części Nowej Huty niecały kilometr od Placu Centralnego. Czteropiętrowy budynek zrealizowany od podstaw i nawiązujący architekturą do otaczającej.

Szczegóły ogłoszenia

9 300 000 zł30 200 m² 308 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę w Duchnowie przy ul. Ustronnej. Świetna lokalizacja - bardzo szybki wyjazd na A2 blisko jest również do szkół, sklepów i urzędów w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł9 300 m² 60,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prawie hektar działki z dużym potencjałem! lokalizacja Działka położona w miejscowości Stara Wieś, gm. Puchaczów. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. Wjazd na działkę prosto.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł39,90 m² 7 243,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NR oferty: sldoc8083 Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 39,9 m2, zlokalizowane w czteropiętrowej kamienicy w Legnicy. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł240 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Bracia sadurscy nieruchomości polecają na sprzedaż dom idealny na siedzibę firmy! Nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący położony na działce o powierzchni 872 ar.

Szczegóły ogłoszenia

49,30 zł/m²71 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Opiekunka oferty Sabrina Przybył Tel.   oferta wyłącznie W sdp nieruchomości! Do wynajęcia lokal usługowy 71mkw przy ulicy Mierniczej we Wrocławiu. Na wynajem funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

9 846 €1 790 m² 5,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię komercyjną w kompleksie poprzemysłowym, położonym w strategicznym punkcie Pragi-Północ, bezpośrednio przy głównej ulicy i w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł2 021 m² 361,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 731 m²

Wołów, budynek usługowy, 2027 m2, sprzedam, 730 000 zł. Budynek z magazynem i dużym parkingiem przy Rynku. Główny budynek to obiekt o powierzchni prawie 1 900 m2, 4-kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! nie szukaj dalej! Urokliwa działka budowlana z wylaną płytą fundamentową. Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości zachęca do zakupu urokliwej działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 360 000 zł7 005 m² 336,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni około 7005 m , oznaczona symbolem 05.PU (tereny produkcyjno-usługowe). Nieruchomość jest idealna pod działalność przemysłową, magazynową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 998 zł48,22 m² 15 252 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe z ogrodem położone w nowoczesnym osiedlu w zielonej części Mokotowa na Siekierkach. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł55,37 m² 8 831,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Umowa przedwstępna! Trzypokojowe mieszkanie 53 m na Wyżynach funkcjonalny układ, balkon i świetna komunikacja Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, z wygodnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł208 m² 9 610,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Dom wolnostojący Z ogromnym potencjałem! instalacja fotowoltaiczna / kanalizacja / sauna lokalizacja: bojano to ładna wieś kaszubska połączona z Trójmiastem poprzez gdyńską komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

707 777 zł48 m² 14 745,35 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, centrum po generalnym remoncie , wymieniona instalacja elektryczna i wodna kanalizacyjna Wrocław, krzyki Cena: 707 777 zł Powierzchnia: 48 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 5/11.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł42 m² 10 952,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie jednopokojowe położone na pierwszym piętrze w bloku z widokami na Palenicę o pow. 42m2. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł48,56 m² 65,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Nowoczesny apartament położony w kompleksie Angel City,. Lokalizacja zapewnia wyjątkowy komfort życia zaledwie kilka minut spacerem do Rynku Głównego, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł105,40 m² 4 497,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowa Inwestycja w Centrum Nowogardu | Lokal z Pewnym Najemcą i Niskimi Kosztami urzymania Szukasz bezpiecznej inwestycji, która generuje stabilny dochód od pierwszego dnia? Prezentujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom rekreacyjny o powierzchni zabudowy 68m2 znajdujący się w Wysoce Lelowskiej przy ul. Jagodowej gm. Żarki. Usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

48,61 zł/m²36 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni ok. 36 m2 , położony na parterze w kamienicy w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Piotrkowskiej. Bardzo dobra lokalizacja, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 000 zł126,89 m² 6 123,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Wygodny Dom w zabudowie bliźniaczej - segment prawy, dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 109,85m2 zrealizowany na z działce o powierzchni 293,94m2. Dom posiada: - strefę tj.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł27 100 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: hucisko, gm. Krasnobród, powiat zamojski, woj. lubelskie Działka położona w centrum malowniczej miejscowości Hucisko gm. Krasnobród jest to atrakcyjna, korzystna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł75 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

= 3 pokojowe komfortowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz= = W pełni umeblowane = = miejsce W hali garażowej = Na wynajem komfortowe 3 pokojowe, nowe, mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł65,47 m² 3 803,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 1. piętrze w kamienicy w samym centrum miasta Mirosławiec. Budynek posiada częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

9 400 000 zł1 700 m² 5 529,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:-

Piękny hotel ze strefą Spa w dogodnej lokalizacji Szklarskiej Poręby! Możliwość przerobienia na apartamenty. Oferuję Państwu do zakupu Hotel Na Skarpie, który położony jest niedaleko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 działek Pogórska Wola Na sprzedaż pięć działek położonych w miejscowości Pogórska Wola, w spokojnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Działki: płaskie,.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł1 500 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Oferta tylko w Jagła Nieruchomości. Spotkanie w celu obejrzenia nieruchomości umawiamy w dogodnych dla stron terminach po uprzednim uzgodnieniu.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł34,33 m² 12 671,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

James Bond zawsze zaczynał od nienagannego stylu i precyzyjnego planu. To mieszkanie to Twój osobisty Skyfall miejsce, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z ciszą, tworząc bazę godną.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Dziwnów,zachodniopomorskie

494 000 zł26 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament w Dziwnowie | blisko morza | kompleks Sagaris Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament w Dziwnowie miejscu, które idealnie łączy nadmorski klimat, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł240 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż oferuję piękny, przestronny dom wolnostojący, wykończony w wysokim standardzie, położony w spokojnej, malowniczej okolicy w pobliżu Brzostka. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł66,85 m² 5 220,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na pierwszym piętrze w centrum Pieszyc. Pełna własnośc, księga wieczysta bez obciążeń, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 144 zł52,21 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim - Skoki, ul. Antoniewska - budynek wybudowany przez Mal-Bud Budownictwo Sp. z o.o. Budynek gotowy - już wybudowany i oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł60 m² 2 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 60 m2 mieszczące się na 1 piętrze 80- letniej kamienicy przy Placu Józefa Piłsudskiego 2/3 w Ciechanowie. Bardzo dobra lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł208,50 m² 5 179,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:652 m²

Na sprzedaż piękny dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 208,5m2, a całkowitej 314,8m2. Usadowiony na działce o powierzchni 652m2 w Luzinie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł64,96 m² 4 602,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży nieruchomości jest 3-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze niskiego budynku wielorodzinnego w Stargardzie w okolicach Starego Miasta w Stargardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Wilczkowie, gmina Malczyce, powiat średzki. Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 58 m + duży korytarz współdzielony z jednym.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 118 m² 61,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z warunkami zabudowy 1119 m2- obręb geodezyjny Gościno. Usytuowanie działki i warunki pozwalają na pełną swobodę w projektowaniu przestrzeni według.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Na sprzedaż skrajny segment o wyjątkowym charakterze, położony w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Pogodno w Szczecinie. Dom z 1910 roku o powierzchni 240 m usytuowany.