Nieruchomości

239 109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 140 000 zł147 m² 7 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:998 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący dwupiętrowy o powierzchni 147 m2. Dom w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Lokalizacja: - dom na pograniczu administracyjnym Torunia i Lubicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł80 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m , położone w dzielnicy Gdańsk Ujeścisko, przy ul. Mariana.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł36,10 m² 41,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***centrum*** I piętro **2 pokoje***ul. Słowackiego** Zapraszamy na prezentację mieszkania położonego w Białymstoku przy ul. Słowackiego. Do wynajęcia mieszkanie na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

12 500 zł500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

1. Ogólne informacje O nieruchomości: oferujemy do wynajęcia halę magazynową ( w trakcie realizacji) o wymiarach 19x27m, wysokość 5,5m, w najwyższym punkcie 8m. Hala posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

580 000 zł31,47 m² 18 430,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mikroapartament inwestycyjny 31,47 m Al. Jerozolimskie, warszawa Na sprzedaż nowoczesny Mieszkanie o powierzchni 31,47 m , położony na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł29 m² 8 931,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Idealne pod inwestycje! Mieszkanie przy wsb oraz wężle komunikacyjnym! Kup i zamieszkaj w mieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 30m2 - kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł86 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Przestronny i funkcjonalny lokal położony na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort, wygodę oraz świetną lokalizację. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 500 m² 172,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranki nad wodą, gdzie ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków i delikatne fale muskające brzeg Twojej własnej działki Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł49,50 m² 9 070 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oaza spokoju z widokiem na zieleń ul. Batorego, zielona Góra Szukasz miejsca, które łączy w sobie ciszę leśnego otoczenia z wygodą życia w mieście? To mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł34 m² 97,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie blisko stacji pkp Ursus szuka najemcy. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na warszawskim Ursusie przy ulicy Orląt Lwowskich 6- ursus Niedźwiadek. Dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

149 500 zł738 m² 202,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest działka położona w okolicy jeziora Liwia Łuża - 1500m od morza. Teren podzielony na kilkadziesiąt działek o podobnych parametrach wykorzystywany pod rekreację.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł48 m² 20 208,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w kameralnej kamienicy na zabytkowym Kazimierzu, przy cichej ulicy Nowej, wychodzącej z Placu Nowego. Doskonała lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł156,16 m² 9 144 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 212 m²

Pławna Górna dom, który daje wolność. Dużo światła, przestrzeni i natury. Jeżeli marzysz o życiu w miejscu, gdzie każdy dzień zaczyna się widokiem wschodzącego słońca.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²80 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowy o funkcjonalnym układzie, położony na pierwszym piętrze budynku usługowego przy ul. 11 Listopada w Siedlcach. To doskonała propozycja dla firm szukających.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł500 m² 1 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:531 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - dom Z potencjałem W sercu białogardu Szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie od pierwszego dnia? A może marzysz o przestronnym apartamencie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Kawalerka Kęty

Kęty,małopolskie

235 846 zł26,96 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.26,96 m2 (M3) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł69,89 m² 12 576,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Opiekun nieruchomości: robert Kordowski telefon   Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 69,89 m2. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 196 000 zł1 993 m² 600,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka nieopodal Buchnikowego lasu 1994m2. Cicha, spokojna, malownicza okolica. Na tyłach działki łąki i zadrzewienia ( 884m2), część również na działce. Działka w trzeciej.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²388 m² 22 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia poznań - centrum/jeżyce wysoki standard!polecam lokale do wynajęcia w biurowcu klasy A w Poznaniu, w dzielnicy Jeżyce, w bardzo bliskim sąsiedztwie Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 500 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do kupienia piękną działkę, otoczoną terenami leśnymi i spacerowymi. Działka o powierzchni 1500m2 i wymiarach 37m x 40m. W drodze przy działce woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

212 800 zł1 330 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Główne atuty nieruchomości: przeznaczenie: budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z dopuszczeniem domów rekreacyjnych (mn/r). Lokalizacja: doskonałe skomunikowanie z Warszawą [ busy polonus ].

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł43 m² 15 302,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Pełna Własność | 2,85m Wysokości | Grochowska , Na sprzedaż jasne, ciche mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Grochowskiej. Idealne "na start",.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł51,95 m² 14 610,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Przyjdź i zaproponuje swoją cenę! mieszkanie: na sprzedaż dwustronne, świetnie położone, idealne na inwestycję, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Stare Miasto).

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²337 m² 19 546 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w centrum Gdyni. Budynek klasy A, klimatyzowane pomieszczenia, otwierane okna, dozorowany, kontrola dostępu, dostęp dla najemców 24/7. Oferujemy pokoje biurowe o różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Elbląg,warmińsko-mazurskie

269 000 zł39 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Marzysz o własnym kącie w sercu Elbląga? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Przedstawiamy kawalerkę przy ul. 1 maja - lokalizację, która jest kluczem do Twojego sukcesu! Dlaczego to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł71 m² 6 760,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 67,02 m , z dodatkową piwnicą o powierzchni 4,02 m . Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 400 m² 78,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Odkryj nowe miejsce na swoją inwestycję! Zapraszam Państwa do zakupu działki inwestycyjnej 22 ary położonej w miejscowości Dobra. Cena 189 000 zł za działkę! Cechy Nieruchomości: *kształt.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł200 m² 1 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

NA sprzedaż Przytulny dom Wolnostojący o powierzchni 100m2 wraz z budynkami gospodarczymi, z działką o powierzchni całkowitej 2200m2 umiejscowiony w malowniczej scenerii.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł373 m² 965,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na rodzinnych ogródkach działkowych im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku, blisko Śródmieścia Działka zbudowana nowym domem całorocznym 3 pokojowym z tarasem i kominkiem domem.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie już jest wolne Przedstawiam Państwu nowe, świeżo wykończone mieszkanie gotowe do wejścia. Lokal składający się z trzech pokoi, w tym dwóch sypialni. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł40,54 m² 6 536,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy na prezentację dwupokojowego mieszkania położonego na parterze w dwupiętrowej kamienicy w Tczewie przy ulicy Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł87,23 m² 6 993,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowe Centrum Regionu - Osiedle Kanva - Domy w dobrym klimacie Biuro Nieruchomości Greentown zaprasza do zapoznania się z ofertą domów skrojonych na miarę wybudowanych w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł4 412 m² 567 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kraków - nowa huta - działka Z prawomocnym pozwoleniem na budowę - 10 budynków jednorodzinnych wolnostojących. Do zaoferowania mamy działkę o powierzchni 44,16 ar zlokalizowaną w Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 900 zł32,62 m² 15 079,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie wykończone pod klucz Polecam komfortowe mieszkanie na gotowej inwestycji przy ul. Kamieńskiego. Zalety lokalizacji: -.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł5 453 m² 121,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*zdjęcia należą do właściciela Działka w terenie objętym mpzp Dzielnica Przemysłowa - Brzesko. Tereny obiektów produkcyjnych składów i magazynów oraz zabudowy usługowej. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł102,60 m² 4 482,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dzień dobry :) Zapraszamy na prezentację i do zakupu domu - bliżniaka. Lokalizacja - Ukiernica. Sympatyczna miejscowość między Stargardem a Pyrzycami. Stan techniczny budynku bardzo dobry. -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Gniezno,wielkopolskie

899 000 zł121 m² 7 429,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaproponować Państwu nowoczesny, parterowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 170 m² 145,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną w Nowosielcach - cisza, las i szybki dojazd do Wrocławia Miejsce, które jest przestrzenią spokoju , a jednocześnie nadal zachowuje bliskość pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł35 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Skalmierzyce, powierzchnia: 35m (w tym piwnica 13 m ) Rok budowy: 1936 r. (kamienica) Piętro: parter Średni czynsz: 260 zł Układ pomieszczeń kuchnia + mały przedpokój, 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł46 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezczynszowe nowe, przytulne i słoneczne, 2-pokojowe, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 46 m2 na krakowskich Bronowicach przy ul. Stelmachów w Krakowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł120 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prestiżowe szeregóki W rzeszowie stan deweloperski premium! wyjątkowa inwestycja przy ul. Senatorskiej komfort I nowoczesność Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży 6.