Nieruchomości

240 081 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

240 000 zł36,70 m² 6 539,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie - Częstochowa, raków Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przytulnego dwupokojowego mieszkania w Częstochowie, w dzielnicy Raków. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł121,45 m² 7 822,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Klient Oferta bezpośrednio od dewelopera. Segment z ogrodem na przedmieściach Wrocławia. Działka 238 m . Przedstawiam Państwu ofertę domu w zabudowie szeregowej z ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 zł36 m² 44,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Telefon: poniedziałek - piątek, godz 10-16. Koszty wynajmu 1590 zł + czynsz (wg zużycia woda, ogrzewanie; w tym momencie jest ok 500zł) + prąd. Kaucja zwrotna 1600 zł. Dodatkowo jednorazowo.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł924 643 m² 7,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy dużą działkę rolną (92,4643 ha) położoną w miejscowości Koźla, gminie Świdnica w powiecie zielonogórskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 500 000 zł480 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 653 m²

Oferuję na sprzedaż trzypoziomowy dom o powierzchni całkowitej 368 mkw (powierzchnia użytkowa 256 mkw), oraz o powierzchni pomieszczeń gospodarczych wraz z garażem czterostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł700 m² 102,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Szówsku, ul. Sanowa Z warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny Spokojna okolica | dobra komunikacja | pełna infrastruktura Na sprzedaż oferujemy działkę.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł54,50 m² 14 311,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu mieszkanie 54,5m2 w gotowej inwestycji przy ul. Slomczyńskiego w rejonie Górki Narodowej Mieszkanie i znajduje się na 4 piętrze budynku 5 piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł76,20 m² 9 448,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nowoczesne, dwu pokojowe mieszkanie o pow. 76,20m2 na III piętrze z III w budynku z 2001 r. - sławin Botanik. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny (możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł17 718 m² 4,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość stary, piękny las mieszany z grubymi, majestatycznymi drzewami, położony w malowniczych Nowych Żukowicach, gmina Lisia Góra. To prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

37 800 zł1 400 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem funkcjonalną halę produkcyjną o powierzchni 1400 m , którą można elastycznie powiększyć aż do 4000 m w zależności od potrzeb. W hali znajduje się solidna.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł224 m² 2 901,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

Dom na sprzedaż w Ciechocinku Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż, usytuowany na osiedlu domów jednorodzinnych w Ciechocinku. Ten zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 979 zł46,77 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

M28 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 46,77m2 w zielonej okolicy Nowej Huty. Plus balkon i logia W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 900 000 zł200,28 m² 14 479,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 574 m²

Good Life Estates oferuje w doskonałej lokalizacji siedlisko w Gutkowie przy ul. Żurawiej. Na działce o powierzchni 9574 m2 znajduje się budynek gospodarczo - magazynowy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 397 zł40 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,70 mkw, położone na 3. piętrze bloku 3-piętrowego, w Centrum Włocławka, przy ul. Chopina, wykończone, w pełni umeblowane, z wyposażeniem:.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł50,87 m² 33,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Piła, ul. Łączna Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego, funkcjonalnego i bardzo jasnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł66,71 m² 7 255,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej ustawne 4-pokojowe mieszkania z balkonem. Inwestycja zlokalizowana w Boguchwale k. Rzeszowa. Opis nieruchomości: - powierzchnia: 66,71m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł73 m² 6 698,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Zawiszów. Tylko U nas! Duże 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m 2 usytuowane na 4-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł100 m² 8 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy dom jednorodzinny wolnostojący o pow. ok 100 m2 wraz z drugim domem wolnostojącym z garażem dwustanowiskowym o pow. ok. 70 m2. Nieruchomości posadowione na.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł66 m² 10 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowanie na 1 piętrze w kamienicy przy Królowej Jadwigi. Powierzchnia mieszkania to 66m2 na nią składa się: - salon 20m2, - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 325 m² 105,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowa - lipnik - Bielsko-Biała! 350.000,00 zł Do sprzedania płaska, dobrze nasłoneczniona działka z gminną drogą dojazdową. Teren płaski w kształcie zbliżonym do trapezu. -.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł2 805 m² 110,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i urokliwej miejscowości Kocoń, w powiecie żywieckim. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 606 m² 127,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dom prezentuje na sprzedaż działkę w miejscowości Różnowo (gmina Dywity, powiat olsztyński). Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1606 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł71,07 m² 5 768,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe na obrzeżach Trzebiatowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²120 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal o pow. ok. 120 m2 położony w ścisłym centrum miasta z przeznaczeniem na różnego rodzaju działalność: biuro, instytucja finansowa, gabinety lub handlową. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze, z prywatnym ogrodem o powierzchni aż 50 m . To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł31,62 m² 19 544,59 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - apartamentem typu studio z zachwycającym, panoramicznym widokiem na Zatokę Gdańską, położonym na 14. piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

471 000 zł54,60 m² 8 626,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji argentum - blisko Manufaktury i ul. Piotrkowskiej Jest ono położone w nowoczesnej inwestycji argentum, w doskonałej lokalizacji - kilka.

Szczegóły ogłoszenia

9 990 000 zł20 823 m² 479,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka inwestycyjna 2,08 ha nad jeziorem - Tuchom Na sprzedaż oferujemy niezwykle atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 2,08 ha, zlokalizowaną w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł80,90 m² 3 448,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku, w tym 4 pokoje, osobna kuchnia + balkon + piwnica | 2 piętro -> to tylko kilka szczegółów dotyczących tej nieruchomości. Zapraszam do zakupu w pełni rozkładowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł122,63 m² 6 646,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

JS Invest ma w swojej ofercie dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajny) w Grójcu przy ul. Lawendowej, v Etap Osiedla Jaśminowego (projektowana ulica Magnoliowa 6/1). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 877 m² 72,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu niezabudowaną działkę o powierzchni 3877 m2, znajdującą się przy ul. Konstantego Laszczki w miejscowości Dobre, będącej siedzibą lokalnej gminy. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 400 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż proponuję urokliwą, pięknie położoną działkę w miejscowości Studzianki przy ul. Polonijnej gmina Wasilków Lokalizacja gwarantuje spokój i ciszę (bliskie sąsiedztwo lasu),.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47 m² 8 063,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego mieszkania do wprowadzenia Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania do wprowadzenia po generalnym remoncie. Nieruchomość zlokalizowania w cichej , spokojnej dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł160 m² 21 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Dom w Kościelisku na dużej działce z widokiem na Giewont. Lokalizacja Kościelisko to miejscowość położona w okolicach Zakopanego która zachwyca swoim urokiem i niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²68 m² 2 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Dostępne od zaraz! atrakcyjny lokal! > Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje w swojej ofercie lokal położony przy ulicy Chełmińskiej. Lokal użytkowy o powierzchni ok. 68m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 965 zł41,05 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkania 2- i 3-pokojowe z ogródkami, zlokalizowane w II etapie inwestycji w krakowskiej Nowej Hucie. Kameralne osiedle składa się z trzech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł53 m² 10 132,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na parterze przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. To świetna propozycja zarówno dla rodziny, seniorów, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 007 zł38,88 m² 14 223,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie blisko centrum idealne dla rodziny z dużym ok. 30 m2 ogródkiem! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł63,50 m² 7 559,06 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem po remoncie i kompletnie wyposażone o powierzchni 63,5 m2 na piątym piętrze w zadbanym bloku w centrum Dąbrowy Górniczej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 302 zł43,82 m² 13 014,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

727 000 zł211 m² 3 445,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa okazja! Dwa mieszkania w centrum Leszna - 211 m2 za 729 000 zł! Szukasz przestronnego, elegancko urządzonego mieszkania w centrum Leszna? A może myślisz o inwestycji.