Nieruchomości

240 052 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

490 000 zł80 m² 0,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Biuro Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż urokliwe siedlisko położone we wsi Michałówka, gmina Radymno, zlokalizowane około 70 km od Rzeszowa, przy trasie Rzeszów -przemyśl.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Pucice,zachodniopomorskie

770 000 zł106 m² 7 264,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Nowoczesny dom Z ogrodem | pucice os. Wrzosowe | 102 m | garaż | pompa ciepła Komfort domu jednorodzinnego, nowoczesna technologia i szybki dojazd do Szczecina to oferta dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł206 m² 1 451,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania poddasze w kamienicy w III Alei nmp w Częstochowie. Super lokalizacja. Poddasze wymaga podniesienia dachu. Na dziś poddasze nieużytkowe. Powierzchnia 206 m2. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kętrzyn

Kętrzyn,warmińsko-mazurskie

4 196 zł2 468 m² 1,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia rampa czołowo boczna zlokalizowana w Kętrzynie na działce o numerze 1/21 przy czynnym torze. Stan techniczny określa się jako dobry, idealne miejsce na cele przeładunkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

385 000 zł28,45 m² 13 532,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowanej w pobliżu ul. Rakowickiej jednej z najbardziej prestiżowych ulic Krakowa. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 21,3 m po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł27,19 m² 12 136,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,19 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł300 m² 163,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rod Suwałki, ul. Sportowa (rod Hańcza) Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 300 m , położoną w spokojnej części ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł69,40 m² 5 043 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji blisko centrum Świdnicy. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego miejsca, jak i inwestorów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 670 zł52,30 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania na sprzedaż bez prowizji! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na parterze od strony dziedzińca. Powierzchnia lokalu wynosi 52,3 m2, a jego układ został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł150 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 784 m²

Gospodarstwo do remontu, zlokalizowane nad rzeką w malowniczej miejscowości, 10 km od morza. Na sprzedaż teren o powierzchni gruntów 1 784 mkw., na którym znajdują się dwa budynki: Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł14,62 m² 11 559,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: robert Szeidl tel:   Kawalerka o powierzchni 14,62 m przy ul. Wileńskiej na Retkini w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 572 zł34,17 m² 12 835 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 1- pokojowy apartament o pow. 34,17 m2, dostępny na poddaszu budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej nad J eziorem Czos, u podnóża Góry Czterech.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 281 m² 241,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż malowniczo położona działka zabudowana 3 budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 620 zł49,80 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 49,8 m mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na parterze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym, a jego rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 000 zł177,30 m² 43,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zamieszkaj w miejscu, gdzie przestrzeń spotyka spokój tylko kilka minut od Rzeszowa. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Lubenia, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł6 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż teren inwestycyjny pod Lublinem , w Bystrzejowicach gm.Piaski. Działka o pow. ponad 60 ar i wymiarach 77m szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Rynek

Kielce,świętokrzyskie

34,15 zł/m²41 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia dwa pokoje biurowe z własną łazienką w nowym budynku w ścisłym centrum miasta. Okolice Rynku. Powierzchnia łączna ok. 41 mkw. W łazience kabina prysznicowa. Lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²118,03 m² 2 951 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:tak

Adres: ul. Stanisława Konarskiego 2, łuków Powierzchnia uż. do wynajmu: 118,03 m2, usytuowane na I p. Liczba pomieszczeń: 11 Grunt: dz. ewid. nr 7576/1, o pow. 525 m2 (użytkowanie wieczyste).

Szczegóły ogłoszenia

115 300 zł14 424 m² 7,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 14 424 m , położoną w miejscowości Przyłęk , w powiecie zwoleńskim, oznaczoną jako działka nr 198/2 Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł370 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Plac o powierzchni około 370m2 - Lublin, szybki i łatwy dostęp do obwodnicy Lublina. Plac utwardzony kostką, teren ogrodzony. Wymiary: 18,5m x 20m. Prąd oraz woda - dostępna na placu!.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 600 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną w miejscowości Udanin, obręb Piekary. Działka o powierzchni 36ar objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł53,28 m² 8 633,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie w Centrum Białegostoku ul. Waryńskiego | 53,28 m | IV piętro Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,28 m , położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł898 m² 221,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zakupu działki usytuowanej w Kruszynach Szlacheckich w odległości ok 70 metrów od Jeziora Wysokie Brodno. Powierzchnia działki wynosi 898 m(450 m2 + 448m2). Skrzynka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 287 zł70,84 m² 13 103,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne i przestronne mieszkanie z antresolą i tarasem widokowym na dachu budynku. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł64 m² 5 453,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Jaroszów , w gminie Żarki , powiecie myszkowskim. Nieruchomość położona jest na działce ewidencyjnej nr 102.

Szczegóły ogłoszenia

569 732 zł55,20 m² 10 321,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 659 m²

Zapraszam na prezentacje domu położonego w Budach Leśnych. Zlokalizowany w samym sercu Puszczy Białowieskiej. Nieruchomość można traktować nie tylko jako miejsce do zamieszkania czy.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł1 989 m² 187,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Podmiejski mikroklimat, sąsiedztwo lasu, bliskość leśnej strugi z dala od miejskiego zgiełku, ale do Bydgoszczy autem 10 min. Wokół powstaje dużo nowych budynków mieszkalnych. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

35 439 €10 938 m² 3,24 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy magazyn 10.938 m2, Ruda Śląska, trasa A4. Standard: wysokość 12m posadzka techniczna niepylna nośność min. 5T/m2 tryskacze esfr odporność ogniowa powyżej 4000 mj system sms.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł97 m² 5 567,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie przy ul.Senatorska - os.Budziwój. Lokale mieszkalne na parterze 3 pokojowe o powierzchni 50,70m2 oraz 49,20m2. Mieszkania na piętrze 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł39 m² 15 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,04 m , położone przy ul. Bolesława Prusa 7 we Wrocławiu Ołbin / Śródmieście. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł36,70 m² 6 539,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie - Częstochowa, raków Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przytulnego dwupokojowego mieszkania w Częstochowie, w dzielnicy Raków. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł121,45 m² 7 822,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Klient Oferta bezpośrednio od dewelopera. Segment z ogrodem na przedmieściach Wrocławia. Działka 238 m . Przedstawiam Państwu ofertę domu w zabudowie szeregowej z ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 zł36 m² 44,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Telefon: poniedziałek - piątek, godz 10-16. Koszty wynajmu 1590 zł + czynsz (wg zużycia woda, ogrzewanie; w tym momencie jest ok 500zł) + prąd. Kaucja zwrotna 1600 zł. Dodatkowo jednorazowo.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł924 643 m² 7,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy dużą działkę rolną (92,4643 ha) położoną w miejscowości Koźla, gminie Świdnica w powiecie zielonogórskim.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł480 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 653 m²

Oferuję na sprzedaż trzypoziomowy dom o powierzchni całkowitej 368 mkw (powierzchnia użytkowa 256 mkw), oraz o powierzchni pomieszczeń gospodarczych wraz z garażem czterostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł700 m² 102,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Szówsku, ul. Sanowa Z warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny Spokojna okolica | dobra komunikacja | pełna infrastruktura Na sprzedaż oferujemy działkę.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł54,50 m² 14 311,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu mieszkanie 54,5m2 w gotowej inwestycji przy ul. Slomczyńskiego w rejonie Górki Narodowej Mieszkanie i znajduje się na 4 piętrze budynku 5 piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł76,20 m² 9 448,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nowoczesne, dwu pokojowe mieszkanie o pow. 76,20m2 na III piętrze z III w budynku z 2001 r. - sławin Botanik. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny (możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł17 718 m² 4,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość stary, piękny las mieszany z grubymi, majestatycznymi drzewami, położony w malowniczych Nowych Żukowicach, gmina Lisia Góra. To prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

37 800 zł1 400 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem funkcjonalną halę produkcyjną o powierzchni 1400 m , którą można elastycznie powiększyć aż do 4000 m w zależności od potrzeb. W hali znajduje się solidna.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł224 m² 2 901,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

Dom na sprzedaż w Ciechocinku Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż, usytuowany na osiedlu domów jednorodzinnych w Ciechocinku. Ten zadbany.