Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

460 000 zł51,15 m² 8 993,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Katowice, piotrowice, ul. gen. Zygmunta Waltera-Jankego Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny położony w dzielnicy Piotrowice, przy ul. gen. Zygmunta.

Szczegóły ogłoszenia

54,22 zł/m²166 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal terapeutyczny do wynajęcia - 3 gabinety + sala Integracji Sensorycznej - gotowy do rozpoczęcia działalności Do wynajęcia w pełni wyposażony lokal użytkowy przystosowany do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł96 m² 7 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w samym centrum Żabiej Woli. Pierwsze zdjęcie przedstawia wizualizację. Budynek usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł3 105 m² 79,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlana w Kraśniku Dolnym k/bolesławca. Szczegóły oferty: prezentowana nieruchomość o łącznej powierzchni 3105 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 199 000 zł88 m² 13 625 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cztery pokoje na najwyższym piętrze w centrum miasta/ Dobrze skomunikowane/ Widok na zieleń/ Zielone Osiedle Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz w różnym metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

25 000 zł630 m² 39,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 350 m²

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowo- produkcyjna o całkowitej powierzchni ok.630 m2.Składa się z dwóch połączonych hal: 145 metrów (wys.450 cm) oraz ok.400 m2 (wys.600 cm).

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 407 m² 152,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad jeziorem Morliny - dla miłośników natury i osób planujących budowę domu Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 1400 m (14 arów), położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł90,18 m² 8 083,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:129 m²

Zaczernie- gotowe budynki szeregowe 0% prowizji od kupującego. Inwestycja położona jest w podrzeszowskiej miejscowości Zaczernie. Do skupu pozostał 2 segmenty środkowe w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 310 zł58,70 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie usytuowane na granicy z Warszawą, w podwarszawskich Markach. Umów się na prezentacje już dziś! Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu:.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł59,50 m² 5 529,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, w Trzebiatowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł85 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 719 m²

W naszej ofercie dom wolnostojący do wykończenia o powierzchni użytkowej ok. 85 m , położony w miejscowości Krepsko, w gminie Goleniów. Nieruchomość usytuowana jest na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł60,81 m² 12 004,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w budynku z windą w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Kopernik Park. Idealna propozycja na inwestycję, przeznaczenie na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł80 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:13 200 m²

Wyobraź sobie poranek, w którym jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków, a mgła powoli unosi się nad łąkami. Bez pośpiechu. Bez miasta. Bez hałasu. To miejsce nie powstało dla każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł54,95 m² 8 535,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie z przestronnym ogrodem w zielonym centrum Aleksandrowa Łódzkiego! Cenisz ciszę, zieleń i prywatność, ale nie chcesz rezygnować z miejskich wygód? To mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł182,35 m² 10 967,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentowany lokal o łącznej powierzchni położony jest przy jednej z najdłuższych ulic Sopotu, stanowiącej główną arterię komunikacyjną Trójmiasta. Położenie w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 300 zł84,70 m² 9 236,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

/ cesja / Przestronne mieszkanie z dużym tarasem w Rzeszowie Zalesie, ul. Wieniawskiego Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 84,7 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 038 m² 110,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1038 m 2 położona przy ulicy Nieszawskiej na pograniczu Ciechocinka i Podola. Wjazd na działkę bezpośrednio z ulicy asfaltowej oraz drugi wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł86,16 m² 8 693,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Idea niruchomosci zapraszam do najnowszej oferty mieszkanie: M5 na prestiżowym Osiedlu Leśnym , mieszkanie na idealnym 1 piętrze. Opis oferty: mieszkanie o powierzchni 86,16 mkw, 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł76,71 m² 7 039,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Tylko u Nas! Na sprzedaż: 3- pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na 2 piętrze na Osiedlu Leśnym do generalnego remontu. Oferuję do sprzedaży ciche, słoneczne i otoczone zielenią mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł320 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 022 m²

Tylko u Nas! Na sprzedaż funkcjonujący pensjonat z wyjątkowym potencjałem inwestycyjnym, położonym na malowniczym wzgórzu z panoramicznym widokiem na pasma Gór Sowich i Bardzkich -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł691 m² 1 736,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kontakt:   Mateusz Geszczyński Zwrot inwestycji w 10 lat! Na sprzedaż imponująca kamienica o powierzchni 691 m , zlokalizowana w sercu Trzemeszna, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 396 zł124,58 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Wygodne domy W cenie mieszkania - 12 minut do Centrum Bielska-Białej - osiedle pisarzówka Marzysz o zacisznym domu dla swojej rodziny w rozsądnej cenie? Chcesz mieć własny ogródek, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł215 m² 3 158,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjny dom w centrum Liniewa poleca się do sprzedaży!.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 530 m² 260,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka - piękna natura - świetna komunikacja! działka: na sprzedaż malowniczo położona działka o powierzchni 1530 m2 położona w Chmielnie. Miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł61,30 m² 5 530,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze na Osiedlu Przyrzecze. Blok jest zadbany i ocieplony. Nowa jest elewacja i obróbki blacharskie. Klatka schodowa jest czysta.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł339,31 m² 10 315,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Nowoczesny dom w stylu Dwie Stodoły w Otulinie Brzóz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, inteligentnego domu zaprojektowanego z myślą o rodzinie 2+2 lub 2+4.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Możliwość negocjacji ceny Słoneczne mieszkanie położone na 2-gim piętrze zadbanego budynku zbudowanego w technologii Rama H, z 1968r wyposażonego w 2 nowoczesne windy (produkcja 2020r).

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł1 651,72 m² 4 238,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt hotelowy - Biskupice Podgórne k. Wrocławia - Na sprzedaż funkcjonujący, wolnostojący obiekt hotelowy z restauracją, położony w Biskupicach Podgórnych, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

705 011 zł38,44 m² 18 340,56 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji dla kupującego brak podatku pcc system płatności 20/80 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,44 m2 wraz z ogródkiem. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 918 504 zł95,93 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy 4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie 95,93 m2 w wyjątkowym, apartamentowcu zaprojektowanym przez Jacka Lenarta. Lokalizacja: kameralna zabudowa i świetna infrastruktura -.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł450 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 590 m²

Budynek restauracyjno - noclegowy. Możliwość rozbudowy lub przebudowy na apartamenty! Na sprzedaż idealnie usytuowana nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem wolnostojącym o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 361 514 zł92,62 m² 14 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** W otoczeniu natury i jednocześnie wciąż blisko wszystkich niezbędnych udogodnień miejskich, powstaje nasza inwestycja. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 200 m² 109,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie Stoprocent Nieruchomości prezentujemy unikalną nieruchomość gruntową o powierzchni 32 arów, która stanowi idealną bazę pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 333 m² 171,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emilia pasikowska-janyga Agent prowadzący   przy zakupie! Międzyrzecze Górne (centrum) Powierzchnia: 13,33 ara Najważniejsze atuty: ścisłe centrum miejscowości Działka płaska, gotowa pod.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł63 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie, które łączy funkcjonalność, doskonałą komunikację i potencjał inwestycyjny. Idealne dla rodziny 2+1 lub jako lokata kapitału pod wynajem. Lokal o przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł900 m² 174,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

470 670 zł3 246 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości nexthome poleca pięknie położoną działkę w Wojcieszycach nieopodal Jeleniej Góry, dojazd od strony Cieplic. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

267 600 zł892 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w otoczeniu domów ? Lubisz spotkania towarzyskie przy grillu i kawę z Sąsiadami ? Chcesz mieć swoje podwórko, jednocześnie nie rezygnując z towarzystwa ? Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł2 548 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

Dom Wziąchowo Wielkie w Dolinie Baryczy super lokalizacja oraz super cena. Możliwość wynajmu oraz zamiany na dom może być do remontu lub mieszkanie lokalizacja na terenie Dolnego Śląska Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł3 200 m² 0,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna do wynajęcia, powierzchnia 3200m2, jakubowice Konińskie-Kolonia Działka niezabudowana oraz nieutwardzona, możliwość utwardzenia działki pod klienta (długoterminowa umowa najmu),.