Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

58,33 zł/m²48 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Słoneczny, jasny i w wysokim standardzie wykończenia lokal biurowy o powierzchni 48m2 z zapleczem socjalnym i wc. W lokalu znajduje się poczekalnia, przeszklenia, wydzielające 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł64,50 m² 18 449,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować oferty sprzedaży komfortowego, jasnego mieszkania zlokalizowanego na krakowskim Płaszowie. Opis: prezentujemy nieruchomość o powierzchni użytkowej 64,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł89 m² 7 853,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament w kameralnym osiedlu pod Szyndzielnią w promocyjnej cenie do końca marca! Marzysz o zamieszkaniu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł37,60 m² 29 787,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy piękny jednopokojowy apartament w ścisłym centrum Świnoujskiej Promenady. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kompleksie "avangard". Lokal posiada 37,6m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

341 320 zł2 438 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka we wsi Barnisław, mieściny położonej tuż przy granicy z Niemcami w odległości 5 km od Kołbaskowa. Działka gruntu znajduje się z drugiej linii zabudowy, klasa.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł175 m² 8 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Dom Z duszą W sercu miasta 175 m | działka 1190 m | gotowy do zamieszkania dla rodziny miejsce, gdzie buduje siř wspomnienia Wyobraź sobie dom, w którym każdy poranek zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł33,50 m² 65,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od maja Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł56,79 m² 8 188,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż 1/2 bliźniaka składająca się z mieszkania na parterze z bezpośrednim wyjściem na taras o powierzchni 46 mkw, pokoju na poddaszu o pow. około 10mkw, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł37,99 m² 5 238,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Będzinie przy ulicy Bilika. Układ funkcjonalny: - pokój/ sypialnia nr 1 - pokój/ sypialnia nr 2 - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

461 160 zł1 098 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni 1098m2, usytuowana w Szczecinie (kijewko) w kompleksie działek przy ul. Świętochowskiego. Kompleks działek obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł90 m² 3 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom o powierzchni ok 90 m2 położony w centrum Pajęczna. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni ok 400 m2 i posiada dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

322 900 zł3 229 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę w Bartnikach gmina Puszcza Mariańska woj. mazowieckie. Działka w kształcie trapeza o wymiarach: 61m x 96 m x 5m x 99 m. Przeznaczenie terenu:.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł800 m² 248,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w otoczeniu gór, lasów i jezior? A może szukasz idealnej bazy wypadowej na rowerowe wyprawy i górskie wędrówki? Zamieszkaj tam, gdzie nazwa ulicy brzmi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 525 zł49,75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Chabrów w Oławie. Inwestycja znajduje się w kameralnym budynku otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Morąg,warmińsko-mazurskie

499 000 zł270 m² 1 848,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:536 m²

Wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale na działce o powierzchni 536 m znajdują się dwa budynki: komfortowy dom mieszkalny o powierzchni mieszkalnej ok. 113 m (dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł84,97 m² 4 695,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję zakupu mieszkania na 1. piętrze nowoczesnej kamienicy z 1975 roku, położonej w samym sercu miasta, tuż przy rynku. Mieszkanie ma łączną powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł448 700 m² 7,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Tulice - unikatowa nieruchomość 44,87 ha z lasami, stawem i częścią budowlaną | idealna pod ośrodek jeździecki lub agroturystykę Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł80 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 4 pokoje na piętrze domu wolnostojącego położonego przy ul. Stołczyńskiej, idealne 5-6 osób. Mozliwosc najmu tez na krótkie terminy nawet 2-3 miesiące. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł100 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z Potencjałem nad Jeziorem Gopło - 80 m | Działka 1000 m | obręb Połajewek Cena: 295 000 zł (do negocjacji) Szukasz miejsca, w którym stworzysz dom dokładnie według własnej.

Szczegóły ogłoszenia

836 400 zł41,82 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Pierwsze cztery zdjęcia w ogłoszeniu stanowią wizualizację poglądową i mają.

Szczegóły ogłoszenia

188 500 zł9 425 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 9425 m2 zlokalizowaną na obrzeżach miejscowości Świdnica pod Zieloną Górą. Teren można zagospodarować jako siedlisko lub wykorzystać pod.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł57,90 m² 4 127,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Ciechocinka - ul. Zdrojowa Szukasz mieszkania z potencjałem? To oferta dla Ciebie! To mieszkanie to doskonała propozycja dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 783 m²

Dom przy samym lesie | cisza, przestrzeń i potencjał - Nowe Dąbie Wyobraź sobie poranek z kawą na własnej działce, śpiew ptaków i ścianę lasu tuż za ogrodzeniem To miejsce daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł54,90 m² 31 876,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 54,9 m , który urzeka klimatem i lokalizacją. Nieruchomość wyróżnia się idealną ekspozycją na strony świata oraz widokiem na wody.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 755 zł42,50 m² 12 982,47 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, która znajduje się przy ul. Ptasiej. Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł190 m² 5 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta na wyłączność Do sprzedania dom w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o całkowitej powierzchni 190m2. Dom na parterze składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

40,91 zł/m²88 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate prezentuje lokal użytkowy o powierzchni 88 m przy ul. Cybernetyki na Mokotowie przestronny, wysoki lokal w budynku o charakterze kreatywno-rzemieślniczym, z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł1 197 m² 1,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu utwardzony plac o łącznej powierzchni 1197 m2 w miejscowości Rokita Czynsz najmu 1 300.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł27 m² 21 814,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Freedom przedstawia na sprzedaż komfortowy apartament zlokalizowany w centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta oraz najważniejszych atrakcji turystycznych. Lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł139,38 m² 11 113,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Na sprzedaż pięciopokojowy segment o powierzchni 139,38 m z garażem, poddaszem użytkowym oraz ogrodem w Ożarowie Mazowieckim - ul. Wrzosowa. Gotowy do wprowadzenia. Idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

256 620 zł3 018 m² 85,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: dobry dojazd do Tczewa cicha i spokojna okolica budynki mieszkalne w okolicy płaski teren duża powierzchnia działki działka riiib ok.30km do Gdańska NIERUCHOMOŚĆ: Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rodzinne, dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 81,38 m 2 z ogródkiem i miejscem postojowym | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł3 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działki w Dobrej Szczecińskiej przy ul. Lazurowej, w sąsiedctwie osiedla domków jednorodzinnych. Brak mpzp, należy wystąpić o warunki zabudowy. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Świecie,kujawsko-pomorskie

269 000 zł36,27 m² 7 416,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w miejscowości Świecie ul. Kościuszki. Lokal o powierzchni użytkowej 36,27 m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł5 070 m² 80,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 5070 m2 przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod usługi komercyjne nieuciążliwe, dopuszczalna - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - położona.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł62 m² 7 241,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni ok 62 m (parter) + 62 m poddasze do adaptacji znajdujący się w miejscowości Januszewice , gmina Kluczewsko ,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy

Legnica,dolnośląskie

106,76 zł/m²42,15 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Legnica, centrum, ul.SZPITALNA, LOKAL USŁUGOWY, PALATIUM, WYNAJEM. Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy w stanie deweloperskim o powierzchni 42,15 m?, usytuowany na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł585 m² 2 051,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-mieszkaniowa w doskonałym położeniu osiedla Wyżyny , w okolicy licznych placówek medycznych (szpitale, przychodnie, gabinety rehabilitacyjne). W okolicy liczne szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²29,20 m² 1 577 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu nowoczesnego lokalu biurowego o powierzchni 29,2 m , usytuowanego na III piętrze w czteropiętrowym budynku z windą - idealnego miejsca dla Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł143 m² 167,83 zł/m²