Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

390 000 zł1 287 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W warzenku przy jeziorze tuchomskim, wydane warunki zabudowy lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Warzenko, przy ul. Działkowa 22 numer działki 95/13.

Szczegóły ogłoszenia

720 217 zł67,31 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal: M-12, balkon: 11,90 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe

Ełk,warmińsko-mazurskie

870 000 zł154,84 m² 5 618,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 131,74 m , położony w nowym budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Św. Rafała Kalinowskiego w Ełku , na.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł8 600 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas najemca nie płaci prowizji. Do sprzedania bardzo ładna duża działka nr 137 w Sasinie przy ul. Żurawiej. Miejsce zielone, spokojne i słoneczne. W odległości ok. 3 km przepiękne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

111 180 zł1 308 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wolna jest jeszcze działka obok o powierzchni 1308 m2 w cenie 111 180 zł. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka położona w Przemoczu, gmina Maszewo z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł60 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedażt mieszkanie położone w Sosnowiec Sielecul. Witosa - 3 pokojowe w układzie nieprzechodnim - z balkonem - do remontu - okna plastikowe - 4 piętro bez windy - ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł140 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na wynajem w Karsku - w spokojnej i urokliwej okolicy - oferujemy przestronny dom o powierzchni 140 m2. Cały obiekt jest monitorowany. To idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 008 m² 119,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do zakupu kształtną działkę w malowniczo położonej wśród lasów, wsi Stoki gmina Pszczew nad wieloma jeziorami: kochle, chłop, lubikowskie, białe, szarcz, łowyńskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł105 m² 7 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni 105 m2, na działce o pow. 1000 m2 w Lublin - Zemborzyce. Przedstawiam na sprzedaż nieruchomość na obrzeżach miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 085 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Rębiechowie przy ul. Barniewickiej! Działka o łącznej powierzchni ok. 2085m2;. Nie ma mpzp, ale zostało wydane pozwolenie na budowę dwóch budynków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł46,60 m² 20 365 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie na parterze o powierzchni 46,6m2 z dwoma ogródkami zlokalizowane przy ulicy Żupniczej w Warszawie. Dzielnica Praga Południe Kamionek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wysoka

Wysoka,wielkopolskie

650 000 zł47 700 m² 13,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

| działka o powierzchni 4.7700 ha, znajdująca się koło Skoków w miejscowości Bliżyce-Wysoka. Front działki ma 400 m. Na działce znajduje się częściowo Las lsvi, oraz ziemia rvi. Na.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²25,20 m² 1 008 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem pokoje biurowe do wynajęcia. Powierzchnie pokoi 25.2, 21.6, 24.4, 13. 6 m2. Czynsz najmu 40 pln/1 m2. Pokoje usytuowane są w budynku biurowym z ochroną i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²152 m² 12 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem w pełni wykończony lokal biurowy o powierzchni 152 m , z prywatnym tarasem i widokiem Wawel, zlokalizowany na 2. piętrze prestiżowej inwestycji Piano przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł40 500 m² 7,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Opis: na sprzedaż działka rolno - budowlana z kw. Idealna dla osób chcących uprawiać ziemię i mieszkać blisko natury. Lokalizacja: wieś Rososza, gmina Sędziejowice, powiat łaski,.

Szczegóły ogłoszenia

116,67 zł/m²30 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro w nowoczesnej loftowej aranżacji. Oprócz samej klimatyzowanej przestrzeni do pracy każdy klient dostaje: obsługę recepcji pełne wyposażenie biura dostęp do przestronnej strefy wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł48 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

48 m , 3 pokoje, saska kępa/gocław układ, którego brakuje na rynku. 640 000 zł - 13 333,00 zł/m Takie mieszkania znikają szybko, bo nadają się do własnego użytku jak i pod wynajem. Tu nie.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł48 m² 11 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

**na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie z antresolą gotowe do zamieszkania!** Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej **48 m ** (dodatkowo powierzchnia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

135 000 zł32,40 m² 4 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, wyżyny, ul. KU wiatrakom Atrakcyjnie położony lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 644 956 zł77,96 m² 21 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 także w niedziele i święta! zostań właścicielem >legendy<! gotowe do wprowadzenia się już teraz! Nie pobieram prowizji od klienta 0%.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł51,70 m² 10 154,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokal mieszkalny położony na 1. piętrze w niskim budynku wielorodzinnym, zlokalizowany w centrum Szczecina. Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł48,85 m² 11 054,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2 pokoje / 48,85 m / kamienica Na sprzedaż mieszkanie na ul. Prądzyńskiego będącej częścią bogatej w zabytkowe kamienice centrum Wrocławia. Położone w doskonałej lokalizacji 15.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 400 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Inwestuj i zarabiaj! Biuro nieruchomości Tara przedstawia ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 6400m2 położonej w Żninie. Teren gruntu objęty mpzp, który zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł156 m² 8 967,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 330 m²

Opiekun oferty: sebastian Matczak Licencja pfrn 31726 tel.   Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 156 m2 Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni 2330.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł276,65 m² 4 156,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom jednorodzinny w stylu dworkowym o przemyślanej bryle i ponadczasowym charakterze, położony w spokojnej okolicy w Kolonii Grabanów zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Warnice,zachodniopomorskie

820 000 zł120 m² 6 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:749 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Warnice na trasie Stargard - Pyrzyce, woj Zachodniopomorskie. Dom w zabudowie parterowej o powierzchni 120 m2 jest usytuowany na działce o powierzchni 749.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł6 600 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania piękna , widokowa działka na pograniczu Witkowic i Osieka. Idealna lokalizacja, daleko od zgiełku miejskiego a jednocześnie blisko dużych aglomeracji tj; kęty, oświęcim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł700 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 607 m²

Oferujemy wyjątkową inwestycję, która łączy funkcję prosperującej piekarni z pełnym zapleczem sklepowym oraz dwoma komfortowymi mieszkaniami na piętrze - wszystko w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Proponuję do sprzedaży wykończone mieszkanie w nowym bloku z 2025 roku z windą. O lokalu: - 36 mkw. - 2 pokoje - piętro 9/11 - łazienka z wc i kabiną prysznicową - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

108 150 zł1 030 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na organizację bazy wypadowej nad morze, jezioro czy też w celu zwiedzania pięknego Pomorza Zachodniego? A może chcesz wybudować swój wymarzony domu? Mamy coś dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł99,34 m² 3 311,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:725 m²

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż budynek mieszkalny w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 99,34 mkw położony na 7 arowej działce w Stobiernej (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł42 m² 9 261,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Marzysz o własnym, mieszkaniu w Kielcach? Nie przegap naszej oferty sprzedaży, przestronnego lokalu mieszkalnego na osiedlu Podkarczówka! T o idealna propozycja dla Ciebie i Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł3 000 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o numerze 659 położona w miejscowości Seredzice, gmina Iłża. Nieruchomość ma powierzchnię 3000 m oraz wymiary około 24 m szerokości i 125.

Szczegóły ogłoszenia

124 000 zł3 043 m² 40,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka siedliskowa, krzemienica, gm. Redzikowo, 124.000, - PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o numerze ewidencyjnym 120/3, o powierzchni 3043 m2, blisko morza we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł40,30 m² 18 362,28 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż stylowo urządzone mieszkanie dwupokojowe na Starym Mieście przy ul. Tęczowej. Do nieruchomości przynależy miejsce postojowe naziemne przed budynkiem. Mieszkanie nieprzerwalnie wynajmowane od.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł8 246 m² 206,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - duża działka handlowo-usługowa, - bezpośrednio przy dk-11, - duży ruch samochodowy, - możliwości reklamowe, - dojazd do działki z dwóch stron, - media z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

300 000 zł4 647 m² 64,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę położoną w okolicach Wolina. Nieruchomość o powierzchni 4647 m2. Działka rolna jest o klasie gruntu Ł, łv. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą.

Szczegóły ogłoszenia

38,66 zł/m²388 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia budynek handlowo - usługowy. Jest to osobny budynek parterowy, który idealnie się sprawdzi w prowadzeniu działalności handlowo - usługowej. Niewątpliwym udogodnieniem jest.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł97,54 m² 4 408,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Budź się przy śpiewie ptaków wyjątkowy dom w otulinie lasu. Duże okna I Możliwość dopasowania pietra I Las wchodzący do wnętrza Szukasz miejsca, w którym w ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 724 423 zł116,91 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Nowoczesne osiedle położone w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł61 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

! oferta wyłączenia W naszym biurze! Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61 m2, usytuowane na parterze w nowym bloku z 2022 roku w Wawrowie. Komfortowe.