Nieruchomości

239 110 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 000 000 zł123,60 m² 16 181,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kontakt: alicja Skonieczna tel.   W swojej ofercie posiadamy na sprzedaż lokal usługowo-handlowy, w tej chwili znajduje się tam sklep spożywczy. Nieruchomość składa się z: - hali.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł1 000 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek o powierzchniach 1000m2 w Gąsawie. Działki zlokalizowane na osiedlu domków jednorodzinnych. Media; woda Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***idealne działki piękna okolica super cena blisko jezior I lasów*** ***nie zwlekaj dokonaj wyboru zanim ktoś ciebie ubiegnie*** Niezmiernie miło jest nam zaprosić Państwa na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł53,30 m² 10 863,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**katowice Śródmieście - Gotowiec Inwestycyjny** Na sprzedaż pracujące mieszkanie na które składa się: - kawalerka - mieszkanie dwupokojowe Lokalizacja: katowice ul. Plebiscytowa 32 Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 190 000 zł1 495 m² 795,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Karpacz, 1495 m Oferujemy atrakcyjną działkę położoną w malowniczej części Karpacz. Nieruchomość o powierzchni 1495 m wyróżnia się pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

12 420 zł4 968 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia plac za i wyładunkowy z nawierzchnią piaskowo - żwirową. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²90 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmij Biuro w Samym Sercu Wrocławia! Lokalizacja to Klucz do Sukcesu. Nie czekaj i przenieś swoją firmę pod najlepszy adres we Wrocławiu! Oferujemy do wynajęcia wyjątkową przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł142 m² 7 007,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:402 m²

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Rzeszowa przy ul. Strzyżowskiej. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

103 000 zł1 484 m² 69,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z warunkami zabudowy 1484 m2- obręb geodezyjny Gościno. Usytuowanie działki i warunki pozwalają na pełną swobodę w projektowaniu przestrzeni według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 925 zł56,11 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Luksus, przestrzeń i prestiż nad samą Motławą Szukasz apartamentu, który łączy wyjątkową lokalizację, nowoczesny design i najwyższy standard życia? Apartments to inwestycja premium.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł54,28 m² 10 869,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuje ofertę nowoczesnego mieszkania w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 54,28 m2 na I piętrze. Do mieszkania przynależy balkon oraz ogródek o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 012 m² 236,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejsce w doskonałej lokalizacji z szybkim dojazdem do Trójmiasta na twój dom marzeń! Na sprzedaż działka budowlana blisko Żukowa - Glincz, ul. Sosnowa Działka nr 41/9 okręg 0012 parametry.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł20 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz nieruchomości w dobrej lokalizacji - do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem? Ruszyła przedsprzedaż lokali w odnowionej kamienicy w centrum Świdnicy. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | balkon od południa | garaż podziemny | piwnica | gaj Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na osiedlu Gaj we Wrocławiu. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

6 900 zł147 m² 46,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do wynajęcia dom przy spokojnej ulicy w Poznaniu, na Szczepankowie, (dom jednorodzinny dwulokalowy): - wynajem najchętniej firmie na cele mieszkaniowe - dom świeżo oddany do użytku, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Doły

Doły,małopolskie

69 000 zł800 m² 86,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz zgrabnej działki budowlanej, z dobrym dojazdem oraz mediami? Myślę, że ta oferta przypadnie Ci do gustu. Na sprzedaż przedstawiam działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 243,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Na sprzedaż przestronny dom na ogromnej działce Teofilów, gm. Tarłów opis nieruchomości Szukasz przestrzeni dla rodziny, miejsca na własny ogród lub ucieczki od miejskiego zgiełku? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

43,53 zł/m²170 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal na Czechowie ul. Braci Wieniawskich możliwe przeznaczenie handlowe, usługowe, medyczne, cena netto, zdjęcia poglądowe obecnie stan deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

14 625 zł585 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa na II piętrze ( Dzielnica Podgórze - Rybitwy ) magazyn: - dostępna powierzchnia użytkowa na II piętrze 470 m, - budynek posiada konstrukcję szkieletową halową, -.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł144,23 m² 4 125,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się na piętrze budynku wolnostojącego lokalizacja: adres: ul. Powstańców Chocieszyńskich 104, 62-065 Grodzisk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 140 zł49,30 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie zarezerwowane Zapraszamy do obejrzenia innych mieszkań w tej inwestycji Oferta bez prowizji i podatku pcc! Rzeszów - Wilkowyja Kurpiel Nieruchomości przedstawia Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 000 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Bystrej gmina Gorlice o powierzchni 20 arów (2000 m2), położona na wzniesieniu z pięknym widokiem na miasto. Teren o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł7 800 m² 7,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ziemia rolna o powierzchni 0,78 ha położona na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego około 10 km od miejscowości uzdrowiskowej Połczyn-Zdrój. Działkę można zabudować z tzw.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł57 m² 15 754,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Warszawa-Ochota, ul. Szczęśliwicka. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w spokojnej i zielonej części Starej Ochoty. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł49,24 m² 3 655,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedaży proponuję bardzo ładne mieszkanie które położone jest na I piętrze w niskim bloku. Mieszkanie znajduje się w śródmieściu Bytomia w okolicach Placu Słowiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł4 480 m² 101,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę lesną z wydanymi warunkami zabudowy, odlesioną, oczyszczoną, ze starym ogrodzeniem do wymiany, z projektem zabudowy, z podłączonym prądem. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł416,50 m² 10 084,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest istniejąca kamienica w trakcie przebudowy. Kamienica usytuowana pomiędzy ul. Grochowską a Ostrobramską, została wzniesiona przed 1939 rokiem. Aktualnie posiada 9.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 647 m² 667,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Murzasichle to górska miejscowość położona przy Tatrzańskim Parku Narodowym, na wysokości ok. 820 950 m n.p.m. Jej nazwa wywodzi się z dawnych osad Mur i Zasichle, a sama.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł13 688 m² 620,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 13 688 m 2 w doskonałej lokalizacji - Idealna na siedzibę firmy wymagającej bardzo dobrej widoczności. Działka położona przy ul. Mełgiewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

89 zł/m²128 m² 11 392 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 128 m , położony na parterze budynku w samym sercu miasta. Lokal znajduje się w stanie do wykończenia, co daje najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²134 m² 10 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Kameralny obiekt biurowy przeznaczony dla małych i średnich najemców. Na całkowicie zmodernizowany 10 kondygnacyjny biurowiec składają się powierzchnie biurowe od 80 do 230m kw z salkami.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł3 648 m² 400,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z dostępem do linii brzegowej Zalewu Szczecińskiego. Dojazd drogą utwardzoną asfaltową i drogą polną. Blisko trasy rowerowej-widokowej. Piękna panorama Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł750 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo-usługowa Żory - blisko centrum 750 m2 - 165.000 PLN Mam do zaoferowania działkę mieszkaniowo-usługową o pow. 750 m2 w Żorach przy ulicy Siewnej, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł37,73 m² 6 095,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! Przedstawiam Państwu gotowe do zamieszkania, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie na korzystnym 2 piętrze w dzielnicy Rybnika - Niewiadom. Doskonałe nie tylko dla par czy singla ale również.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł55,70 m² 5 547,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 55,7 m , położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Jasnej. Lokal znajduje się w niskim bloku na 4 piętrze i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 850 000 zł171,08 m² 16 658,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż czteropokojowy apartament o pow. 171 m2, z niezagrożonym widokiem na Giewont i panoramę Tatr. Zlokalizowany jest na jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Zakopanego,.

Szczegóły ogłoszenia

81 360 zł1 017 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis działki: do sprzedaży ostatnia działka budowlana z 3 w kształcie kwadratu. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony symbolem A IV 46 mn (mpzp).

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł34,07 m² 13 795,13 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atuty: niskie opłaty łatwe w utrzymaniu Komunikacja miejska tramwaj oraz autobusy Zadaszone miejsce postojowe brak odśnieżania zimą i nagrzewania w słoneczne dni Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 580 m² 537,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o pow. 1580m2. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi gminnej. Działka częściowo zadrzewiona różnego gatunku drzewami. Dobre usytuowanie działki względem stron.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł3 001 m² 103,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka budowlana o powierzchni 3001 m . Atrakcyjny grunt położony w miejscowości Budno. Największa działka w okolicy, idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 000 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

NA sprzedaż: zajazd pasja w Sławkowie! przy drodze krajowej 94. Dochodowa inwestycja zysk od zaraz! Nieruchomość, która łączy wyjątkowy potencjał inwestycyjny z gotową bazą klientów.