Nieruchomości

239 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

319 000 zł211,54 m² 1 508 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Teraz jeszcze niższa cena! Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą i atrakcyjną nieruchomość, jaką jest 1-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł44,87 m² 11 700,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Spiechowicza/ os. Andersa/ Rzeszów! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o pow. 44,87 m2 przy ul. Spiechowicza.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł134 m² 6 343,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Rumi, w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej, o wysokim standardzie wykończenia. Oferujemy Państwu na sprzedaż dwukondygnacyjny dom wraz poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł126 m² 7 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 588 m²

Twoje miejsce pośród ciszy i przestrzeni dom z charakterem w sercu natury. Gmina Zaklików | Dom z antresolą | 25,88 ar działki | Wysoki standard | Gotowy do zamieszkania Nie szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie Kraków, prądnik Biały, ul. Bociana Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 5. piętrze w nowoczesnym, 7-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł67,39 m² 16 308,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

45,71 zł/m²70 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy w ścisłym centrum. Idealna lokalizacja pod dochodową działalność. Duże witryny od strony ulicy Lokal: - 70 mkw. - wejście z ulicy - 2 pomieszczenia - woda.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł120,40 m² 11 544,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 319 m²

Pilna sprzedaż! Posiadłość w gminie Kazimierz Dolny w miejscowości Bochotnica. Rozkład pomieszczeń domu : Parter - duży pokój (19,6mkw) z kominkiem - pokój (17,3mkw) - kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²32 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia na wynajem lokal biurowy o powierzchni około 32 m , położony w samym sercu Starogardu Gdańskiego przy ul. Hallera. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

451 000 zł28,76 m² 15 681,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta na pracujący apartament w Lake hill, jednej z najbardziej prestiżowych Inwestycji w Karkonoszach! Planujesz zakup inwestycyjny? Chcesz mieć gwarancję zwrotu inwestycji? nie zwlekaj,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł5 481 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z możliwością zabudowy o pow. 5481 m2 ( mpzp), (prąd, woda, kanalizacja w drodze) w spokojnej okolicy w m. Sielce gm. Końskowola pow. puławski woj. lubelskie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł21,83 m² 32 020,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Designerski apartament inwestycyjny przy Plantach - ul. św. Gertrudy 10 / Gotowiec inwestycyjny. Szukasz nieruchomości, która pracuje na siebie od pierwszego dnia? Prezentujemy wyjątkowy, luksusowo.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł1 700 m² 252,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 17,00ara, położona w miejscowości Jasionka, w powiecie Rzeszowskim. Dojazd do działki Gminną drogą Asfaltową. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64,10 m² 12 464,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

! nowa cena! Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 64,10 m , położony w prestiżowej inwestycji "wyspa Solna" z 2018 roku. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł52 m² 13 653,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 51.84 m2, znajdujące się na zamkniętym osiedlu przy ul. Radzikowskiego 100g w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

42 800 zł966 m² 44,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z klimatem - 966 m | Krosno, gmina Gorzkowice Szukasz miejsca, gdzie można naprawdę odpocząć? Ta działka w miejscowości Krosno (gmina Gorzkowice) to propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

161 200 zł1 612 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

4 działki Wola Rafałowska 16 12ar wz na dom " Tylko u Nas, oferta na wyłączność " Gmina Chmielnik miejscowość Wola Rafałowska Działki widokowe OPIS NIERUCHOMOŚCI :.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

370 zł17 m² 21,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wynajmę duże miejsce parkingowe w hali garażowej 200m od Starego Rynku, w budynku przy ul. Garbary 100 - Casa Verona. Powierzchnia ok. 17 m2. Czynsz 370 pln/m-c. Miejsce dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł120 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa cena! Otoczony górami wiejski dom z lat 60 tych XX wieku o powierzchni użytkowej około 100mkw położony jest w Żabnicy w gminie Węgierska Górka. Budynek murowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł35,18 m² 31 836,27 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie zlokalizowane w renomowanej inwestycji Mennica Residence, w samym sercu warszawskiego Śródmieścia. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bucze,dolnośląskie

880 000 zł352 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:839 m²

Bucze, gmina Grębocice, dom, powierzchnia 240 m2, 7 pokoi, nowa cena 880 000 zł, sprzedam, kupujący 0%. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego domu w miejscowości Bucze. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł2 401 m² 3 415,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 2401 m | warszawa białołęka | mpzp 2,5lokalizacja: warszawa, białołęka, rejon ul. Morelowej i Kowalczyka Powierzchnia: 2401 m Przeznaczenie w mpzp: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²44,30 m² 2 635 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

|do wynajęcia| Lokal biurowy, o pow. 44,30 mkw, składający się z 2 pokoi (rzut lokalu załączony do oferty), położony na pierwszym piętrze. Metraże poszczególnych pomieszczeń: 2.24 -.

Szczegóły ogłoszenia

882 000 zł84,30 m² 10 462,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na sprzedaż, w dzielnicy Psie Pole-Zakrzów o powierzchni 84m2, w pełni rozkładowe, na drugim piętrze 4 piętrowego budynku. Na mieszkanie składa się : - 6 pokoi! -.

Szczegóły ogłoszenia

157 500 zł1 050 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1050 m2 przeznaczoną w mpzp do zabudowy jednorodzinnej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

899 990 zł230,80 m² 3 899,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Komfortowy dom bliźniak 230,8 m z pięknym ogrodem i przestrzenią na działalność Pobiedziska Na sprzedaż przestronny i energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł3 100 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż malownicze działki budowlane Gajnik Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej położonej w urokliwej miejscowości Gajnik. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł52,45 m² 7 035,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie! Nieruchomość zlokalizowana w Fałkowie. Mieszkanie o powierzchni 52,49m2 w skład którego wchodzi : - sypialnia, - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 999 zł208 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 998 m²

Spokojna okolica, ściana lasu za ogrodzeniem i dom z wygodnym, parterowym układem - to miejsce, w którym naprawdę można odpocząć od miejskiego tempa. Nieruchomość z 2010 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Wadowice

Wadowice,małopolskie

5 700 000 zł1 100 m² 5 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży dochodową kamienicę o powierzchni 1100 m2 położoną w centrum Wadowic. Można adaptować kamienice na hotel z restauracją lub pod apartamenty. Cena bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł46,90 m² 27,72 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Węgierskiej w Lesznie. Na powierzchnię 46,9 m2 składają się: pokój dzienny z balkonem kuchnia sypialnia sypialnia łazienka wc Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł39,68 m² 9 576,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,68 m usytuowane na parterze 4 piętrowego bloku z 2024 roku. Osiedle Widok to nowa inwestycja zlokalizowana na północy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł182,92 m² 6 008,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:626 m²

Sprzedaż | Kąty | Gmina Góra Kalwaria | dom 120,12m2 + strych 62m2 | działka 626m2 | 1 099 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest przestronny lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

698 999 zł52 m² 13 442,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i całkiem nowe, 2-pokojowe mieszkanie na parterze w trzypiętrowym bloku przy ulicy Ługi 53b w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

480 400 zł1 201 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną bądź zabudowę usługową. Zgodnie z uchwałą nr XXV/324/2020 rady miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

767 000 zł65 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.