Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 490 000 zł83 639 m² 29,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Zestaw działek, o łącznej powierzchni 8,3 ha to kilka działek z wyznaczonymi drogami dojazdowymi. Sprzedawane jako komplet stanowią ciekawy areał, który może być wykorzystany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 760 zł40,23 m² 17 219,99 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Luksus przy Marinie. Kilka minut od morza. Drugiej takiej inwestycji w Kołobrzegu nie będzie. To moment, w którym warto wejść. Wild Pearl to projekt dla osób, które wiedzą, gdzie lokuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 000 zł233,73 m² 1 411,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 867 m²

Stara Kopernia gmina Żagań, na sprzedaż działka o powierzchni 2867m2 z rozpoczętą budową wg projektu Domu w Renklodach 11 (2g) odbicie lustrzane, o powierzchni mieszkalnej 119,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł46,10 m² 12 147,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

! nowa oferta! tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycyjnego mieszkania 3 pokojowego na Targówku (bródno) przy ul. Chodeckiej. Lokalizacja: ul. Chodecka to przede.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

573 000 zł19 100 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| w przypadku zakupu tej nieruchomości jej nabywca jest zwolniony Z opłaty (prowizji) należnej pośrednikowi. Działka o nr ewid. 55 w miejscowości Ługówka. Identyfikator działki.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54 m² 11 648,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Pogórze przy spokojnej ul. Porębskiego. Mieszkanie w trakcie remontu generalnego, wymieniona została cała instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 957 zł57,35 m² 12 013,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni 57,35 m2 w nowej inwestycji przy ul. Naramowickiej 100 - w sercu Winograd z bardzo dobrym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 960 zł37,88 m² 23 573,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacji, dostępne bez prowizji oraz podatku pcc 2% Termin oddania: i kwartał 2026r. Powierzchnia: 37.88 m2 Cena: 892 959.63.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł180 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję do wynajęcia magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł125 m² 5 280 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Okazja - duże 5-pokojowe mieszanie w niskim bloku z cegły przy ulicy Kręta, na Osiedlu Kawaleryjskie, niemal w samym centrum Białegostoku. Powierzchnia 125 m2 na dwóch poziomach.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł178,34 m² 7 569,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:493 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący prestiżowa lokalizacja Szczecin Gumieńce idealny na inwestycję lub dom wielopokoleniowy. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²30,45 m² 2 588 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego w prestiżowej, nowoczesnej inwestycji. Lokal znajduje się w parterze nowopowstającego kompleksu mieszkalno-usługowego,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 044 m² 121,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 2044 m , położona w malowniczej miejscowości Zastań, zaledwie kilka kroków od Zalewu Kamieńskiego. Jej wyjątkowa lokalizacja w pobliżu morza.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Tylko U nas-oferta na wyłączność- nie szukaj dalej tylko umów się na spotkanie zanim ubiegną Cię inni ;-) kraków, ul. Stanisława Staszica tuż przy ul. Szlak, krowoderska, łobzowska Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny apartament o powierzchni 50 m , zlokalizowany na osiedlu Dywizjonu 303 w Krakowie. Lokalizacja Osiedle Dywizjonu 303 to spokojna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

82 500 zł1 200 m² 68,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka koło Cegłowa w uroczej okolicy 1200 m wz Urocza działka gotowa do budowy w malowniczej okolicy 1200 m2 Na sprzedaż działka nr 293 o powierzchni 1200 m2 , położona.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł5 177 m² 30,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu działki rolno-budowlane w miejscowości Warcino w gminie Kępice. Działki położone przy drodze asfaltowej. Przyłącze wodociągowe oraz elektryczne znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł831,50 m² 7 817,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 706 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną kompleksem budynków produkcyjno-magazynowych z częścią biurowo-socjalną stanowiącą przedmiot prawa własności. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł902 m² 155,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji od kupujących Działka C na załączonym rzucie, możliwość zakupu sąsiednich Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące możliwości zakupu działki o powierzchni 9 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł96 m² 6 760,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Kameralne osiedle nowych domków! Oferujemy Państwu na sprzedaż domy położone na niewielkim osiedlu w Połomi, mającym docelowo składać się z 7 domów jednorodzinnych. Powierzchnie działek.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł500 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Sierockie w trakcie wydzielania z działki nr. 3605/2 Powierzchnia: 500m2 Wymiary działki: szerokość ok. 22m, długość ok. 23m. Media: - prąd - na działce.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł30,10 m² 5 282,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1865

Tylko W realton umowa na wyłączność Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż usytuowane na 3. piętrze 3. piętrowej kamienicy, przy ulicy Lompy w centrum Mysłowic. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 330 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W centrum Bogatyni przy ulicy głównej w mieście do sprzedaży działka pow 1330 m2 zabudowana budynkiem do rozbiórki Kto ma pomysł jak taką lokalizacje wykorzystać. Atrakcyjne miejsce oraz cena.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł613 m² 570,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną Lokalizacja: - ul. Wojciechowska, miejscowość: szerokie, gmina: konopnica - obręb: szerokie - numery działek: 184/20, 184/22 - pinezka:.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym - na wynajem Mieszkanie znajduje się na drugim pietrze z balkonem o pow. 43,4 m2 przy ul. Powstańców Warszawy w Stargardzie. Mieszkanie ,.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł1 450 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących spokój, przestrzeń i kontakt z naturą. Działka znajduje się miejscowości Polinów oddalonej zaledwie o 5 km od Janowa Podlaskiego. Janów Podlaski.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł182 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:976 m²

Wyjątkowa oferta tylko u nas! Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 182 m , położony na zadbanej, w pełni ogrodzonej działce o powierzchni 976.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł75 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Unikatowy apartament w prestiżowej inwestycji Duo Residence z wyjątkowym widokiem na Wisłę english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 012 zł41,93 m² 14 882,23 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,71 m² 7 043,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,71m2, zlokalizowane na 2 piętrze kamienicy w Wejherowie przy ulicy Św. Jana. Opis nieruchomości: kamienica 3 - kondygnacyjna w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł42,85 m² 11 668,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Szukasz dla siebie mieszkania z balkonem, widokiem na las a dodatkowo nie chcesz martwić się o miejsce postojowe? Zdroje, ulica Grabowa. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł182 m² 8 236,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:986 m²

Stylowy dom 140 m2 z antresolą i kominkiem | projekt Jerzego Dziuby | działka 1025 m2 | Izbica, blisko Zalewu Zegrzyńskiego Są domy, które po prostu spełniają swoją funkcję i są.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł4 750 m² 1 452,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli posiadasz inną nieruchomość, od sprzedaży której uzależniasz zakup nowej nieruchomości - idealnie trafiłeś! odkupimy ją od ciebie, lub pomożemy bardzo korzystnie sprzedać! Posiadamy na.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł800 m² 1 175 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wolnostojący budynek produkcyjny o powierzchni około 800 m2 położony na dwóch działkach o wspólnej powierzchni 5400m2 znajdujący się w Kolnicy, gmina Grodków, woj.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł110 m² 11 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wyróżnia się nowoczesną bryłą oraz bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń. Sercem nieruchomości jest przestronna, jasna strefa dzienna, w której znajduje się salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 016 zł55,24 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralny blok na Winnej Górze - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Osiedle Nove Monte Cassino na Winnej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63,90 m² 10 172,14 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz wyjątkowego mieszkania, które łączy komfort, styl i świetną lokalizację? To oferta właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne i klimatyczne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 63,90.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł47,41 m² 9 196,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż gustownie urządzone i wykończone wysokiej jakości materiałami mieszkanie w Korczynie przy ulicy bp.S. Pelczara o powierzchni 47,41 m . Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 497 000 zł176 m² 8 505,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²