Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

599 000 zł94,20 m² 6 358,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:94 m²

Nowoczesne domy jednorodzinne dwulokalowe - Orle, gm. Wejherowo - Nowa bardzo atrakcyjna cena 599.000 zł. W cenę wliczona fotowoltaika, pompa ciepła, zagospodarowanie terenu zewnętrznego.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł107 m² 7 181 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż dom inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 083 m² 93,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duże działki położona 50 metrów do linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł38 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie- al. Kijowska, krowodrza Na wynajem od zaraz komfortowe, jasne mieszkanie dwupokojowe, położone przy al. Kijowskiej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

549 000 zł212,50 m² 2 583,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 378 m²

Dom w miejscowości Łęki Szlacheckie, w Gminie Łęki Szlacheckie. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Budynek zbudowany jako dwurodzinny. Świetni nadaje się dla Rodzin kilkupokoleniowych.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł953 m² 141,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mazury - szlak wielkich jezior na wyciągnięcie ręki. Działka o powierzchni 953 m2 sprzedawana w ramach kameralnego kompleksu - ostoja paprotecka, to miejsce dobre zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for an apartment? we will help you find the perfect place call us! Serdecznie polecam na wynajem dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej i zielonej okolicy na Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł522 m² 3 544 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 796 m²

Dom w sercu Kaszub - mieszkaj, wypoczywaj i zarabiaj Sulęczyno! Ten wyjątkowy dom w Sulęczynie łączy komfort codziennego mieszkania, możliwość wypoczynku oraz potencjał dochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł146 m² 6 157,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni użytkowej około 146 m2, zlokalizowany w miejscowości Wilków, gmina Bodzentyn, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych oraz obszaru Natura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł46,53 m² 12 142,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę trzypokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na 2 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Panoramicznej w Rzeszowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł37 m² 36,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu mieszkania w zabytkowej kamienicy w centrum Chełma - bez czynszu! Lokalizacja: chełm, róg ulic Pijarska / Lubelska (przy kościele pw. Rozesłania Świętych Apostołów).

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł497 m² 38,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Powierzchnia : 497 m2 Cena : 19 000 zł Nr ewid.: Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. szer. 13 oraz ok 29.

Szczegóły ogłoszenia

3 904 zł410,97 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Brzeźnica przy ul. Kolejowej, powiat wadowicki.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł148 m² 7 770,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Do sprzedaży piękny, komfortowy dom jednorodzinny położony wśród stylowych kamieniczek uzdrowiskowej części Szczawna Zdroju. Dom po kapitalnym remoncie wewnątrz i z zewnątrz, docieplony, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł123,70 m² 12 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Dom bliźniak 123,70 m | Otwock Świder | blisko pkp, szkoły i natury Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni prawie 130m , położony na działce 332 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 000 zł146 m² 5 842,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni 146m2. Dom został wybudowany według projektu Archon : dom w malinówkach 31g". Położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 000 zł12 753 m² 1 372,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prowizja 0% Teren o powierzchni 1,2753 ha na obrzeżach centrum pod zabudowę wielorodzinną. Oferuję, częściowo zabudowany, teren położony w na obrzeżach centrum Bielska-Białej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł98 361 m² 15,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna i malownicza działka położona w uroczej, cichej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Ta działka posiada wiele możliwości i jest atrakcyjna zarówno dla inwestorów, jak.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł38 m² 16 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu funkcjonalne, 2 pokojowe w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł55,23 m² 7 242,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z radością informujemy, że prace nad naszą inwestycją postępują zgodnie z planem! Obecnie budujemy już piętro w bliźniaku, co oznacza, że nasza budowa mieszkań wznosi się do góry.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł250 m² 1 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:755 m²

Prezentujemy państwu na sprzedaż dom wolnostojący z garażem i ogródkiem położony, w zaciszu z dogodnym dojazdem samochodem w czasie 10 minut do centrum miejscowości Nowogard.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 057 m² 178,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1054 m położona jest w miejscowości Ublik , w gminie Orzysz , na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość znajduje się na malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł70 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Odkryj z naszą agencją nieruchomości "mały Domek" spokój i naturalne piękno tego małego domku położonego w samym sercu historycznej wioski. Dzięki dobrze zachowanej ścianie.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł39,93 m² 21 537,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Szwedzkiej budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 39,93m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

227 389 zł11,37 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal zaaranżowany na mieszkanie - 12m2 przestrzeni gotowej do wynajmu długo-terminowego oraz jako lokata kapitału z niskim progiem wejścia. Lokalizacja w samym centrum Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł300 m² 10 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:347 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w centrum Człuchowa! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 300 m , zlokalizowany przy ul. Żółkiewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł240,50 m² 3 530,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 624 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom (segment skrajny) w świetnym stanie technicznym położony na dużej działce z ogrodem w ścisłym centrum Chojnic. Opis domu: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

13 000 000 zł3 000 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży obiekt magazynowo- biurowy o powierzchni łącznej 3000 m , położony na działce 4600 m (pełna własność) Część magazynowo- produkcyjno- wystawiennicza.

Szczegóły ogłoszenia

10 150 €2 900 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn z regałami blisko A1 Dane techniczne: do wynajęcia powierzchna 2900 m2 wraz z powierzchnią biurowo-socjalną. Magazyn składa się z dwóch części - hali.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł63,30 m² 17 219,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

English below, we speak English Na sprzedaż przestronne pięciopokojowe mieszkanie w samym centrum - ul. Rynek 56. Powierzchnia całkowita - 63,30 m2 + piwnica - 10 m2 - Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł84,91 m² 6 347,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie położone przy ulicy Wojciechowskiego w Ołoboku, w wyjątkowo spokojnej okolicy - pomiędzy lasem a płynącą rzeczką Ołobok. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 707 860 zł12 199 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz gotowego i doskonale skomunikowanego gruntu pod nową inwestycję deweloperską? Ta propozycja to idealna baza do stworzenia rentownego osiedla mieszkaniowego lub kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kunice

Kunice,dolnośląskie

520 000 zł2 664 m² 195,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 2664 m2 usytuowanej w Kunicach. Teren działki niezagospodarowany, płaski. Działka objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

21,99 €/m²227,34 m² 5 000 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal biurowy na nowym świecie 1 - kamienica strońskiego Duże okna | Prestiżowy adres | Doskonała lokalizacja | Pod biuro, showroom, kancelarię Odkryj wyjątkową ofertę wynajmu lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł5 100 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 51ar,położona w świetnej lokalizacji- wola Rzędzińska Działka o nr 2896 położona w Woli Rzędzińskiej To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł350 m² 13 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:214 m²

Międzywodzie! Prosperująca od lat, znana i lubiana kawiarnia, jedno - i dwupoziomowe pokoje, dwa duże mieszkania, a wszystko to wykończone ze smakiem - piękna mahoniowa stolarka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł72 m² 23 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 722 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o charakterze usługowym, położona w granicach miasta Mińsk Mazowiecki, oferująca szerokie możliwości inwestycyjne i prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł44 m² 11 113,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poznań, os. Piastowskie 2 pokoje, 44 m , 1 piętro, do odświeżenia Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 44 m , położone na pierwszym piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł3 072 m² 192,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną i usługi turystyczne, położona blisko centrum miasta, z wszystkimi media dostępnymi w drodze. Teren jest spokojny, w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

117 370 zł1 067 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki w Tatarach! Sprzedam 11 działek w miejscowości Tatary! Nr ewid. 196/4, 169/5, 196/6, 196/7, 196/8, 196/9, 196/11, 196/12, 196/13, 196/14, 196/15, 196/16 Każda działka w cenie 110.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 zł591 m² 3,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia teren zlokalizowany w Myszkowie przy ulicy Kopernika, położony na działce o numerze.