Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

349 000 zł51,63 m² 6 759,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Pragniemy zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku zlokalizowanego przy ulicy Kochanowskiego w Sokołowie Podlaskim. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł219 m² 3 191,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Dom w zabudowie szeregowej - o charakterze pensjonatowym, położony w ścisłym centrum nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł3 752 m² 59,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w przy ul.Wendyjskiej o powierzchni 3.752 m2 w odległości około 100 m od Jeziora Lipiańskiego. Dla przedmiotowego terenu składającego się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 900 zł184,49 m² 6 482,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:898 m²

NA sprzedaż: bliźniak dom 184,49m z dużą działką 898m Łódź Stoki, ul. Giewont Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z 2006 roku o powierzchni użytkowej 184,49m położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

790 000 zł152 m² 5 197,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do sprzedaży wolnostojący dom , położony na wsi w gminie Kondratowice, niedaleko Strzelina. Powierzchnia mieszkalna domu 120 m2, pow. całkowita 152m2, powierzchnia działki 1900m2. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł80 m² 9 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Witam. Do sprzedania jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m2 leżący na działce o łącznej powierzchni 0,18 ha. Jest to dom w pełni wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 005 m² 129,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Rezerwacja Działka budowlana 1005 m | Wszystkie media | Spokojna okolica Na sprzedaż atrakcyjna, płaska działka o powierzchni 1005 m , o bardzo korzystnych wymiarach 30 m x 33,5.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

699 360 zł184 m² 3 800,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Sprzedam dom z poddaszem użytkowym w Klukach, w powiecie bełchatowskim, w województwie łódzkim. Łączna powierzchnia zabudowy wynosi 92 mkw, a powierzchnia użytkowa to 184 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł56 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku w centrum Nieledwi, gmina Trzeszczany. Szczegóły: na 56 metrach znajdziemy salon.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 500 m² 173,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana i rekreacyjna w to miejsce wyjątkowe ponieważ łączy w sobie zarówno bliskość wszelkich dogodności cywilizacyjnych jak i prywatną część ogrodową. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł26 600 m² 7,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zadbane działki rolne w miejscowości Zawada Uszewska Na sprzedaż oferuje kompleks działek rolnych położonych w miejscowości Zawada Uszewska (gm. Gnojnik, pow. brzeski). Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł78,58 m² 13 998,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Żegańska 24c, dzielnica Wawer-Międzylesie, powierzchnia 78,58 mkw - wysokie, czuć przestrzeń. Mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji - idealne miejsce do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł39 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

***rezerwacja*** Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 39 m zlokalizowane w kapitalnie rozplanowanej urbanistycznie.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł39,17 m² 10 926,73 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zainwestuj w mieszkanie z potencjałem w doskonałej lokalizacji, z pięknym widokiem i możliwością szybkiego wynajmu. To miejsce, w którym nowoczesność spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 050 000 zł140,10 m² 7 494,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Szczecina Oferta na wyłączność Cena do negocjacji Rewelacyjna propozycja dla konesera mieszkań w kamienicy. Nieruchomość z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 242 500 zł83,40 m² 14 898,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestrzeń, która rośnie razem z Twoimi potrzebami. Szukasz mieszkania, które połączy nowoczesny design, funkcjonalny układ i doskonałą lokalizację? To mieszkanie to propozycja skrojona.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjna oferta wynajmu dwupokojowego, komfortowego mieszkania o powierzchni 44 m2, z dużym balkonem i miejscem w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł153 m² 11 503,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:296 m²

Przestronny dom doskonały dla rodziny z dziećmi jak i jako inwestycja. Duży dom z potencjałem - mieszkaj, wynajmij, otwórz sklep - ew. inną działalność gospodarczą. W skrócie:.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł190 m² 7 363,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 128 m²

Startfragment Biuro dom nieruc homości oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom z dużą działką i dostępem do stawu w miejscowości Wójtowo- 4 km od Olsztyna. Funkcjonalny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł67,13 m² 52,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz nowoczesnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji? Oto oferta, która spełnia Twoje oczekiwania! To wyjątkowa okazja, aby stać się pierwszym mieszkańcem tego wykończonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 000 zł52,90 m² 8 941,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni prawie 53 m zostało zaprojektowane w funkcjonalny sposób, a dodatkowym atutem jest duży balkon, który daje dodatkową przestrzeń do odpoczynku. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł106 m² 6 122,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:391 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy (tzw. bliźniak ) w jakości premium oraz w technologii termo a przy tym w atrakcyjnej cenie w Działdowie przy ul. 11listopada .idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł133,80 m² 7 399,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Wyjątkowy apartament dwupoziomowy w zielonej części miasta Leśna Dolina Na sprzedaż unikatowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 133,80 m (około 150 m po podłodze), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 753 zł35,51 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,52 m zlokalizowane przy ul. Gościnnej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze budynku, który jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

352 000 zł1 533 m² 229,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlana w Sułkowie Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15,33 ara (1533 m2), położona w malowniczym Sułkowie (powiat wielicki). To.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 998 m² 43,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestrzeń, która daje swobodę wyboru. Natura, widoki i komfort codziennego życia w jednym miejscu. Oferujemy działkę budowlaną pod zabudowę domu jednorodzinnego, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł295,52 m² 4 568,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 002 m²

Nowoczesny, wolnostojący dom z 2017 roku, położony na przestronnej działce o powierzchni 3000 m w malowniczej i cichej okolicy Brzezinka, w gminie Lubicz. To wyjątkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł380 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:206 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - Gdynia Orłowo Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 180 m² 122,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żywiec - Jezioro Żywieckie - działka mieszkaniowa Działka pod zabudowę mieszkaniową złożona z dwóch działek, położona w pobliżu Jeziora Żywieckiego. Możesz na niej wybudować dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 990 zł64,45 m² 12 257,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje w zielonych Swoszowicach, przy ul. Krzyżańskiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł250 m² 3 760 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Trzy osobne lokale biurowo-handlowe na parterze z dużą witryną przy głównej ulicy w centrum Wałbrzycha. Bardzo ruchliwa ulica oraz ciąg pieszy prowadzący do Wałbrzyskiego rynku. Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł813 m² 195,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 813 m położona w malowniczej miejscowości Żelazno, gmina Krzywiń. To miejsce, w którym można znaleźć ciszę, spokój i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 295 zł43,55 m² 11 878,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43,55m położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu. Cena: całość 517,295.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł369 m² 4 065,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 816 m²

Numer oferty W biurze: sd/aw316/2018 dom Z własnym stawem I rzeką Nieruchomość składająca się z 4 zabudowań na działce o powierzchni 2816 m2 1. Dom wolno stojący.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł350 m² 2 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:712 m²

Wyjątkowa nieruchomość w centrum Lidzbarka Warmińskiego park, bulwar nad Łyną, ogromny potencjał homfi prezentuje na wyłączność przestronną nieruchomość o unikatowym charakterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tetyń

Tetyń,zachodniopomorskie

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka siedliskowa nr 422/3, zlokalizowana we wsi Tetyń, w pobliżu kilku lasów i jezior. Idealne miejsce na dom całoroczny, albo weekendowy. Dojazd drogą asfaltową (możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł440 m² 2 159,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży Restaurację w Mysłakowicach. Restauracja o powierzchni użytkowe j 440,10m2 usytuowana jest na parterze poniemieckiego budynku. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stara praga Mieszkanie, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 100 m , zlokalizowane na parterze budynku z windą przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość znajduje się na terenie zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł105 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Istnieje możliwość zamieszkania w krótkim czasie! Sprzedaż mieszkania 4-ro pokojowego (104,4 m2) z balkonem na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu, obok Parku Przy Bażantarnii i w.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rosnowo

Rosnowo,zachodniopomorskie

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy nieruchomość gruntową w Rosnowie! Działka gruntu o powierzchni 1000 m2 usytuowana przy Kanale Rosnowskim, w pobliżu Jeziora Rosnowskiego, jeziora Hajka oraz rzeki Radew.