Nieruchomości

240 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

43,05 zł/m²75 m² 3 229 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal na niskim parterze o powierzchni 75 m2 zlokalizowany w budynku w centrum Kielc, przy ul. Wesołej. Wejście do biurowca od ulicy Wesołej. W skład lokalu wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł3 900 m² 255,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malowniczy teren położony zaledwie 10min od Kazimierza Dolnego w cichej i spokojnej okolicy zapewniającej prywatnośc. Ofertę sprzedaży stanowi malownicze siedlisko z teatrem Skowieszynek,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł172 400 m² 28,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren 30.400m2 sady, 10.700m2 stawy, 2.900m2 lasy, 2.200m2 grunt zabudowany (przechowalnia owoców, stodoła, obora, budynki mieszkalno - gospodarcze), reszta grunty orne i pastwiska. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Olesno,małopolskie

790 000 zł97 m² 8 144,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Atrakcyjny dom na sprzedaż W oleśnie! gotowy do zamieszkania! Dom sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem, gotowy do zamieszkania! - Na sprzedaż oferujemy komfortowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

149 000 zł80 m² 1 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Mam przyjemność zaproponować Państwu do kupienia dom wolnostojący w miejscowości Knorydy. Dom jest wykonany w klasycznej technologii murowanej, ale wymaga remontu. Atutem nieruchomości jest:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,97 m² 11 991,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny, frontowy lokal usługowy o powierzchni 74,97 m , zlokalizowany na parterze frontowej kamienicy w inwestycji Kołłątaja 23, w ścisłym centrum Wrocławia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

722 000 zł72 m² 10 027,78 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 4 kawalerki inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 458 zł64,68 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe 3 - pokojowe mieszkanie | 64,68 m2 | parter z dużym ogrodem | klucze czekają Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł59 m² 9 525,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, przy ulicy Kasprowicza w Kielcach, osiedle Bocianek. Na powierzchnię 59 m2 składają się: salon, sypialnia, pokój, korytarz, łazienka z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 895 m² 139,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana (wydane warunki zabudowy) o powierzchni 1895 m położona w Koleczkowie, gmina Szemud. Nieruchomość w kształcie rozszerzającego się prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

116 700 zł1 556 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka pod budowę domu w Sulejowie do sprzedania Powierzchnia działki ok 1556m2, kształt prostokąta, wymiary: 33m x 45m, szerokość od ulicy ok 33m. Woda i prąd w drodze. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł883 m² 60,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Taka oferta tylko w Biurze Nieruchomości platinum house! oferuję do sprzedaży działki o powierzchni od 883 m do 1.326 m położone w Mirocinie Dolnym 6 km od Kożuchowa. Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł170 m² 10 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Piękny dom w Strzegomiu- gotowy do zamieszkania- odebrany w 2020roku Lokalizacja: strzegom, doskonała lokalizacja, wszędzie blisko, w zasięgu szkoła, sklepy, usługi. Bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł112 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

| oferujemy Państwu na sprzedaż dom położony na widokowej działce w miejscowości Tymbark, w powiecie limanowskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł218,22 m² 4 577,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki Tel.:   Przedstawiam Państwu nowoczesny dom jednorodzinny o wysokim standardzie wykonania, położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 744 zł78,66 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł62 m² 12 580,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Słoneczne mieszkanie w wysokim standardzie - Kowale, ul. Apollina Nowoczesne, w pełni wykończone 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, doskonale skomunikowanej z Gdańskiem -.

Szczegóły ogłoszenia

119 200 zł5 960 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:115 179 m²

Hala produkcyjno-magazynowa ok 6000 m2 z suwnicami Do wynajęcia oferujemy Państwu 5960 m2 powierzchni produkcyjno-magazynowej w hali znajdującej się w Lublinie w dzielnicy Wrotków.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł59,30 m² 6 559,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 59.3m2, położone na 2 piętrze w bloku na ulicy Batorego w Busku-Zdroju. Atutem mieszkania są duże, przestronne, widne pokoje. Bardzo atrakcyjne położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł57 m² 7 893 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Działka 1500 m z nowoczesnym domkiem letniskowym zaledwie 800 m od jeziora Ruda Woda! Szymonówko, gm. Małdyty | Warmia i Mazury Marzysz o własnym miejscu na wypoczynek w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

999 000 zł107,70 m² 9 275,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować bardzo ciekawą ofertę wyłączności sprzedaży nowoczesnego 4 pokojowego domu W zabudowie szeregowej (szczytowy).

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson przedstawia dwupoziomowe jasne mieszkanie przy Zakrzówku do wynajęcia od już. Idealne dla pary, psiolubne. Nieruchomość składa się z dwóch poziomów - na dole salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 519 zł54,21 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie, na zadbanym i funkcjonalnym osiedlu pod Wrocławiem. Planowany odbiór- 2027-02-28. Bestate Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł42 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 703 m²

Na sprzedaż urokliwe siedlisko Ostrów, gmina Janów Podlaski Oferuję na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Ostrów (gmina Janów.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w ofercie biura, atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Północnej 5 Mieszkanie składa się z nowoczesnego aneksu kuchennego otwartego na salon (z wyjściem na balkon), dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,40 m² 10 754,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przepięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Klimontowskiej 45e w Sosnowcu o powierzchni 46,40 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Klimontów. To.

Szczegóły ogłoszenia

13 690 zł1 141,20 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Możliwe wydzielenieczęści powierzchni Do wynajęcia w atrakcyjnej lokalizacji, hala na cele produkcyjne, magazynowe, biurowe o pow. 1.141m2 - drugie piętro 3 kondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

75,65 zł/m²15,07 m² 1 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnie biurowe 13,7 m do wynajęcia na warszawskiej Woli. Dostępne moduły: od 11m do 30 m Dostęp 24/7 oraz kontrola dostępu Budynek wyposażony w monitoring i recepcję.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł70 m² 155,71 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestige Real Estate prezentuje do wynajmu: luksusowy apartament na wynajem z panoramicznym widokiem na Stadion Narodowy zlokalizowany przy ulicy Okrzei na warszawskiej Pradze. Lokalizacja Ulica Okrzei.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł15 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kobierzyce ulica Poprzeczna - wynajmij miejsce w pokoju za 700 zł. Małe pokoje - 2,3,4 osobowe, wspólna kuchnia i łazienka dla kilku osób. Szukasz miejsca do zamieszkania w Kobierzycach ?.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Stanica gm. Pilchowice Do sprzedaży duża działka zabudowana domem wolnostojącym i budynkiem gospodarczym. Bezpośredni dojazd z drogi gminnej. Dostępne media - woda i prąd. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²25 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

[finanse] + Cena standardowa: 2 000 pln netto / 1 miesiąc / 1 stanowisko pracy (rabat przy umowie na okres 12 miesięcy) + Cena efektywna: 1 800 pln netto / 1 miesiąc / 1 stanowisko pracy. Opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł63,12 m² 11 406,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zielonej części Warszawy na Targówek Bródno, na zamknięte kameralne osiedle niskich budynków o ciekawej architekturze. Przedmiotem sprzedaży jest niezwykle przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 074 850 zł133,04 m² 8 079 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny, 5-pokojowy segment w szeregu (133m ) w kameralnej szeregowej zabudowie (tylko 22 budynki 1-piętrowe) z ogrodem (109m ), garażem i miejscem parkingowym. Jest to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł410 m² 21,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Bielsko-biała, hałcnów Proponuję do wynajęcia halę produkcyjno- magazynową o powierzchni ok. 410 m2 wraz z zapleczem socjalnym o powierzchni o. 40m2 w skład którego wchodzą: 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł802 m² 3 728,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 994 m²

Kobylanka, obiekt z funkcją handlowo- usługową, stacja gazu lpg, sklep, działka 2000m2, funkcjonująca działalność gospodarcza, gotowiec inwestycyjny. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł59 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie, nałęczów,ul. Partyzantów, 3 pokoje, 59m2, opis mieszkania: - piętro 3/3 - powierzchnia mieszkania: 58,7 m2 - salon 20m2 - pok0je 10-12m2 - kuchnia widna i oddzielna - łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł900 m² 221,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bieszczady Werlas nad J.Solińskim działka 9ar. tylko u nas: Województwo podkarpackie, powiat leski, Gmina Solina, miejscowość Werlas OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ OPIS.

Szczegóły ogłoszenia

369 630 zł1 369 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji dla Kupującego! Zadzwoń i złóż swoją propozycję Działka w malowniczych Radzewicach Działka ogrodzona Dostępne badania geofizyczne gruntu Zapraszam do zakupu działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł330 m² 9 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 330 m , położony na działce 1000 m w miejscowości Jabłonowo, zaledwie 20 km od Warszawy, w pobliżu Wólki Kosowskiej. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł94,20 m² 2 653,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta prywatna kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura. Do sprzedaży przestronne mieszkanie zajmujące pierwsze piętro kamienicy położone w spokojnej, zielonej części w miejscowości.