Nieruchomości

239 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 849 999 zł875,10 m² 2 114,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 138 m²

Dochody, przestrzeń i potencjał - nieruchomość z halą, magazynem i dwoma mieszkaniami - Jabłówko, gm. Bobowo Kociewskie Nieruchomości prezentują wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł41,34 m² 20 295,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 41,34 m2. Inwestycja w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

741 000 zł57 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe w zadbanym budynku z cegły w nadmorskiej dzielnicy Gdyni Redłowie Redłowo to bardzo popularna i ceniona przez mieszkańców miasta.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł36 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja rynkowa: 2 pokoje W standardzie do wprowadzenia - nowa cena Lokalizacja: ruda Śląska, ul. Powstańców | Powierzchnia: 36 m | Cena: 195 000 zł Szukasz mieszkania, które oferuje pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

239 000 zł59,95 m² 3 986,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe , mieszkanie w Starym Lesieńcu (boguszów-Gorce). Parter (możliwość zrobienia wyjścia do ogródka), powierzchnia 60m2 , składające się z: - pokoju, - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 138 m² 157,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Jedlińsk, woj. Mazowieckie, powiat Radomski. Plan miejscowy zagospodarowania obejmujący obszar stanowiący teren jednorodzinnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 287 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przy jeziorze tuchomskim, wydane warunki zabudowy lokalizacja: nieruchomość położona jest koło Tuchomia w malowniczej miejscowości Warzenko, przy ul. Działkowa 22 numer działki 95/13.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł80,29 m² 5 417,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom typu czworak o powierzchni ok. 80 m , położony w spokojnej i zielonej lokalizacji Leszna na granicy z Henrykowem. Zaledwie 3 km od centrum Leszna.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł65,50 m² 16 030,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przytulne i Nowoczesne | 3 Pokoje | Osiedle Marina, józefosław Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu na prestiżowym Osiedlu Marina w samym sercu Józefosławia. To.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł44,60 m² 12 309,42 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2002 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł1 415 m² 59,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W różewie, gm. Wałcz Tytułem oferty jest działka budowlana położona na obrzeżach wsi. Dostępne są następujące metraże działek: 1240m2 - 74 400zł -.

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł8 100 m² 63,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 81 a - część budowlana mn ok. 25 a, część rolna R ok. 56 a. Działka położona w bardzo dobrej lokalizacji - Bodzanów gm. Biskupice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 330 zł38,71 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie przy w okolicy nowego Kleparza w Krakowie Gotowe do obioru! Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł50,70 m² 3 353,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania i działki w miejscowości Grabowo, gmina Gołdap. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł60,54 m² 11 975,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Biuro Joker House Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowe, komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane na popularnym Osiedlu Dąbrowskiego w Rzeszowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,83 m² 8 224,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 72,83 m , położonego w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji - ul. Dubois,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 710 zł65,30 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż Mieszkanie 3 pokojowe w świeżo wybudowanej inwestycji - Gdynia Cisowa Mieszkanie gotowe do odbioru, zostały ostatnie wolne mieszkanie w tym bloku, który stanowi pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł693,42 m² 5 768,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 577 m²

Pozwolenie na budowę! Działka z kompletnym projektem hali magazynowo - produkcyjno - handlowej. Cena: 4 000 000 zł brutto (możliwa fv) Powierzchnia całkowita działki: 2 577 m2 (848 m2 + 1729 m2).

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł51,61 m² 9 494,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż bardzo zadbane, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,09 m , położone na 2 piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Ciechanowie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł47,34 m² 9 695,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania na Osiedlu Górczyn, przy Parku 750-Lecia. Lokalizacja I otoczenie: lokal mieszkalny położony na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł273,88 m² 2 698,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Bytoni w gminie Zblewo w powiecie starogardzkim. Działka o powierzchni 1085 m2 uzbrojona w prąd, wodę miejską oraz szambo. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł1 769 m² 1 130,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna z gotową koncepcją na budowę budynku usługowego, biurowo-produkcyjnego. Warszawa, ul. Szklarniowa, dz. o nr ew. 7/1 i 7/2 =1769 M2 z obrębu 4-07-18,.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł36,10 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz spokoju, ale z szybkim dojazdem do miasta? To mieszkanie czeka właśnie na Ciebie! Zapomnij o wysokich czynszach i poczuj swobodę w tym jednopokojowym, bezczynszowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 000 m² 269 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka z możliwością zabudowy letniskowej z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 297 zł42,34 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkania w budynku D ekskluzywne osiedle smart city nowatorski projekt inwwestycyjny,eleganckie I komfortowe osiedle przyjazne otoczenie Harmonijna mieszanka budynków.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²24 m² 912 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale biurowe / usługowe z zapleczem socjalnym i sanitarnym w nowym budynku biurowo-usługowo-handlowym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Centrum Piekar Śląskich, na.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł43,60 m² 8 025,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,6 m 2 znajdujące się przy ul. Jagiellońskiej/krakowskiej, dzielnica Skrzetusko w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł200 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Poszukujesz miejsca gdzie czas płynie wolniej, a sąsiad nie zagląda Ci w okna? To propozycja stworzona dla Ciebie, to właśnie tu możesz stworzyć swój własny, wymarzony, wiejski azyl.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł402 m² 3 731,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:983 m²

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkową nieruchomość. W jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Łasku, w Kolumnie, znajduje się niezwykły dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 875 zł48 m² 12 580,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje nowe, komfortowe życie czeka na Ciebie na wrocławskim Poświętnem! Odkryj nowoczesny, pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, zaprojektowany z myślą o funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł148,50 m² 1 683,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:721 m²

Zapraszamy na prezentacje nieruchomości położonej w Białaszewie gmina Grajewo. Dom w stanie surowym otwartym, aktualne pozwolenie na budowę. Ci z Państwa, którzy potrzebują ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Popielewo,zachodniopomorskie

279 000 zł73 m² 3 821,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prezentujemy Państwu nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym, położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Popielewo, zaledwie 8 km od Połczyna-Zdroju. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł74,19 m² 5 378,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które odpowiadają na potrzeby całej rodziny przestronne, funkcjonalne i dobrze zlokalizowane. To właśnie jedna z takich ofert. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

457 000 zł32 m² 14 281,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie po kapitalnym remoncie w centrum Kołobrzegu - 465 000 zł Kołobrzeg, ul. Grochowska Powierzchnia: 32 m2 Księga wieczysta bez obciążeń Szukasz mieszkania nad morzem, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł28,55 m² 17 478,11 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Допомога в отримання іпотеки - безкоштовно nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy rzece, blisko centrum Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł47,62 m² 15 014,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Kraków, os. Żabiniec - ul. Frycza Modrzewskiego - do sprzedania 2 -pokojowe mieszkanie z 2 balkonami, miejsce garażowe pod budynkiem, komórka, winda. Niedaleko tramwaj, opis mieszkania Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

12 000 zł359 m² 33,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala z biurem o łącznej powierzchni około 359m2 - Lublin, wrotków Hala łącznie z korytarzem o powierzchni około 295m2, wymiary hali około: 21,6m x 12m; rampa dla.

Szczegóły ogłoszenia

446 000 zł29,20 m² 15 273,97 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż kawalerka 29 m ul. Czernikowska 56 (róg Bartyckiej) Oferuję na sprzedaż klasyczną kawalerkę o powierzchni 29 m , położoną na parterze w zadbanym budynku należącym do.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł92 m² 48,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli poszukujesz stylowo urządzonego mieszkania o wygodnym układzie pomieszczeń, z dwoma balkonami, z lokalizacją w Centrum Opola, to jest to oferta przeznaczona dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Brzeg

Brzeg,opolskie

7 000 zł400 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem hali magazynowo-usługowej o pow. użytkowej 400m2 (18m X 22m) o wysokości ok. 10-11m. Budynek murowany z dachem o konstrukcji stalowej, kryty blachą trapezową, brama.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł105 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nowoczesny, przytulny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 105 m , położony w malowniczej i spokojnej części miejscowości Roczyny, na działce o powierzchni.