Nieruchomości
240 127 ogłoszeń
Od najnowszych
1 050 000 zł125,30 m² 8 379,89 zł/m²
750 zł63 m² 11,90 zł/m²
Działka, ul. Kodeksu Supraskiego
Supraśl,podlaskie
5 720 830 zł19 727 m² 290 zł/m²
Biuro z garażem, ul. Targowa
Rzeszów,podkarpackie
305 610 zł37,59 m² 8 130,09 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Magazyn ogrzewany Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
32,01 zł/m²167 m² 5 345 zł
Działka budowlana, ul. Krucza
Malbork,pomorskie
875 000 zł2 500 m² 350 zł/m²
95 000 zł1 100 m² 86,36 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Cybernetyki
Warszawa,mazowieckie
750 000 zł36,30 m² 20 661,16 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament 3-pokojowy, ul. Sowińskiego
Głogów,dolnośląskie
602 800 zł67,72 m² 8 901,36 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna
Oleśnica,dolnośląskie
600 000 zł56,90 m² 10 527,24 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Kościelna
Wieliszew,mazowieckie
839 000 zł76,67 m² 10 943 zł/m²
497 000 zł3 545 m² 140,20 zł/m²
Dom z garażem
Szczecin,zachodniopomorskie
12 000 zł400 m² 30 zł/m²
694 446 zł63,91 m² 10 866 zł/m²
Dom z tarasem Brzoza
Brzoza,kujawsko-pomorskie
1 500 000 zł340 m² 4 411,76 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Sajzy
Sajzy,warmińsko-mazurskie
145 000 zł1 015 m² 142,86 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Skargi
Wałbrzych,dolnośląskie
199 000 zł63,40 m² 3 138,90 zł/m²
Działka budowlana Kajetany
Kajetany,mazowieckie
3 850 000 zł11 000 m² 350 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Przejazd
Warszawa,mazowieckie
2 190 000 zł116 m² 18 879,31 zł/m²
Lokal handlowy umeblowany Suchy Dwór
Suchy Dwór,dolnośląskie
2 999 000 zł310 m² 9 674,19 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Rozalin
Rozalin,mazowieckie
537 000 zł1 568 m² 342,47 zł/m²
649 000 zł51,50 m² 12 601,94 zł/m²
225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²
Działka rolna Goczki
Goczki,wielkopolskie
1 590 000 zł106 100 m² 14,99 zł/m²
Działka
Kruszyny Szlacheckie,kujawsko-pomorskie
109 000 zł450 m² 242,22 zł/m²
Apartament 2-pokojowy, ul. Uzdrowiskowa
Świnoujście,zachodniopomorskie
1 100 000 zł41,20 m² 26 699,03 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Grodztwo
Grodztwo,kujawsko-pomorskie
84 292 zł1 246 m² 67,65 zł/m²
1 680 000 zł7 370 m² 227,95 zł/m²
599 000 zł67 m² 8 940,30 zł/m²
199 000 zł1 050 m² 189,52 zł/m²
400 000 zł2 996 m² 134 zł/m²
549 000 zł37 m² 14 837,84 zł/m²
Budynek użytkowy Wolica
Wolica,mazowieckie
23 000 zł700 m² 32,86 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta
Wrocław,dolnośląskie
3 499 zł56 m² 62,48 zł/m²
Działka budowlana Gałęzinowo
Gałęzinowo,pomorskie
389 000 zł5 946 m² 65,42 zł/m²
3 000 zł41,30 m² 72,64 zł/m²
Dom z garażem, ul. Gawota
Warszawa,mazowieckie
4 500 000 zł500 m² 9 000 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kingi
Rzeszów,podkarpackie
448 486 zł42,41 m² 10 575,01 zł/m²
260 000 zł512 m² 507,81 zł/m²
1 500 zł40,02 m² 37,48 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia