Nieruchomości

239 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 203 040 zł152 538 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki budowlane, które ze sobą sąsiadują w miejscowości Ostrowina. -Numery działek: 124/1, 25/4 -powierzchnia 9,1200ha, 6,1338ha Działki objęte są mpzp - uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł817 m² 96,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży Bardzo ładna działka w miejscowości Nowe Dąbie w centrum miejscowości (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn o powierzchni ok 817m2 blisko lasu, położona w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 254 zł38,09 m² 20 642,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

13 206 000 zł37 732 m² 349,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Drozdów, gmina Żary, grunt pod inwestycje, powierzchnia 37.732 m2, cena 13 206 000 zł. Grunt położony w miejscowości Drozdów, bezpośrednio przy autostradzie A4. Niezwykle atrakcyjny pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

377 000 zł51,90 m² 7 263,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne, centrum miasta Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow. 51,90 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł35 m² 4 257,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwość aranżacji mieszkania na pokój Z aneksem kuchennym oraz drugi powiększony pokój. Mieszkanie dwupokojowe o pow. 34,80 m2 usytuowane na drugim piętrze kamienicy położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

156 050 zł168 m² 928,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Informacja O pierwszej licytacji nieruchomości kw nr pt1r/00025223/7 i kw nr pt1r/00036057/2 W trybie elektronicznym Informujemy, że w dniu 21.05.2026 r. o godz. 12.00 rozpocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

1 790 000 zł238 m² 7 521,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 488 m²

*Oferta na wyłączność Biura 4 Kąty * Biuro Nieruchomości 4 Kąty przedstawia na sprzedaż Reprezentacyjny dom w spokojnej części Barcina! Jeżeli szukasz nieruchomości, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł160 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny w Orzeszu Zawiści przy ulicy Mikołowskiej o pow. użytkowej 160m2, usytuowany na działce o pow. 800m2. Budynek z lat 70-tych, murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

836 748 zł63,39 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł88,01 m² 13 623 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   ***oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości*** Wyjątkowa nieruchomość położona tuż przy Wrocławskim Rynku. Otoczenie nieruchomości :.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł10 600 m² 18,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży widokową działkę budowlaną położoną w Buchcicach, 6 km od Tuchowa. Działka ma powierzchnię 1,06 hektara, jest w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 42,5m.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł480 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Położona w Parku Krajobrazowym Puszczy Bolimowskiej leśniczówka z wybudowanym obiektem agroturystycznym. Ok. 10km do zjazdu z autostrady A-2 i ok. 11 km do Skierniewic. Na położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Marzysz

Marzysz,świętokrzyskie

124 900 zł1 000 m² 124,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert Oferuje Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Marzysz Drugi, gmina Daleszyce nr. 701/5. Położona w zielonej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł5 350 m² 196,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka na wzgórzu otoczona lasami. Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkalną jednorodzinna z garażem w gminie Żukowo - Leźno (w niedalekiej odległości granicy Z gdańskiem.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł39,17 m² 12 484,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prestiżowe 2 pokoje z prywatnym ogrodem | 39,17 m | Górczyn | Kameralny budynek Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,17 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł74,80 m² 5 815,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości 1 piętro, 2 tarasy, 3 pokoje, miejsce parkingowe w hali garażowej, duża piwnica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł99,83 m² 6 761,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

DO sprzedaży parterowy dom wolnostojący W stanie surowym zamkniętym znajdujący się W miejscowości widoma dom Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99,83 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 999 zł171 m² 6 725,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Niesamowita okazja- gotowe do wprowadzenia! bez prowizji! wysoki standard! lublin - Węglinek! Ul. Jantarowa 5! W cenie mieszkania pełne wyposażenie widoczne na zdjęciach. Na sprzedaż unikatowe.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł900 m² 121,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 9 ar Pogórska Wola Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 9 ar, położona w miejscowości Pogórska Wola. Działka ma kształt prostokąta, jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł30 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponuję do wynajęcia przytulne 1-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze 3-piętrowego budynku, położonego w Kielcach, w początkowej części ul. Seminaryjskiej. Powierzchnia 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł1 003 m² 2,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu utwardzony plac o pow. 1003 m2 usytuowany na przeciwko Dworca pkp w Kamieniu Pomorskim. Plac znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

139 999 zł18 m² 7 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż kawalerka położona w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie po kapitalnym remoncie składa się z pokoju z balkonem, oddzielnej łazienki, aneksu kuchennego, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

859 999 zł77,45 m² 11 103,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,45 m , położone na 3. piętrze w budynku z 2009 r. z windą i garażem podziemnym, przy ul. Opolskiej (księże Małe).

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Dom 180 m z potencjałem pod działalność gospodarczą. Piątnica, ul. Jedwabieńska 8 Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 180.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł77,10 m² 8 819,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dom otwarty 14 maja, godziny 17:00 - 19:00 Proszę o potwierdzenie obecności pod numerem telefonu   :) kluczowe atuty: - pełna autonomia: mieszkanie posiada własną, niezależną klatkę.

Szczegóły ogłoszenia

96,90 zł/m²133,13 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na wynajem lokal o powierzchni 133,13 m2 położony przy ul. Przyjaźni Lokal dostępny jest od zaraz. Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł37 m² 74,32 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 37 m2 dwupokojowe Zeus Apartments to nowoczesny obiekt zlokalizowany w doskonale skomunikowanej części Lublina przy al. Spółdzielczości Pracy 36. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł71,92 m² 5 964,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą. Na sprzedaż przestronne trzy pokojowe mieszkanie w centrum Nakła nad Notecią przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł55,87 m² 3 042,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 120 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży siedlisko rolne położone w miejscowości Huwniki gmina Fredropol, gdzie ogólna powierzchnia działek wynosi 91,20 ara. Na jednej z działek posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł45,58 m² 4 804,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** O krok od głównej ulicy! *** Szukasz nowej siedziby dla swojej firmy? Zależy Ci na wygodnej przestrzeni, którą można łatwo dostosować do własnych potrzeb? Lokal jest doskonale położony,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 800 zł89,42 m² 8 217,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania nowopowstający dom w stanie deweloperskim, położony w Leonowie pod Lublinem, 10minut od centrum miesta. (wylot ikea) Odbiór budynku będącego przedmiotem oferty w pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 278 zł48,03 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura estaton prezentujemy Państwu nowoczesną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul. Budziwojskiej na Osiedlu Budziwój w Rzeszowie. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł14 000 m² 85,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlano-rolna w miejscowości Wola Więcławska, gm. Michałowice o pow. 1,40 ha (w tym ok. 15 arów części budowlanej). Piękna i ustawna działka o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł903 m² 109,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana o powierzchni od 910 m2, położona przy ulicy Szczęśliwej na granicy miejscowości Linowiec i Okole, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wolne! 4-pokojowe mieszkanie na wynajem w pełni urządzone - 1 miejsce parkingowe. Rzeszów, ul. Zawiszy Czarnego. Zamknięte i monitorowane osiedle. Opis nieruchomości: pow. 61m2 | ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł150 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

Dom na sprzedaż - idealny pod działalność biurowo-usługową | Międzylesie Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni ok.150 m, położony na działce 633 mw spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 560 zł51,84 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie znajduje się przy ul. Staroniwskiej - jest to.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł3 400 m² 146,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Winiarach k/dobczyc Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Winiarach, gm. Gdów, powiat wielicki. Działka o powierzchni 3400 m 2 i wymiarach części.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł63,60 m² 9 103,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie położone w budynku z lat 80-tych, na 4 piętrze (bez windy). Idealne dla osób spoza ue : Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł57 m² 3 491,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na parterze sześciolokalowego budynku zlokalizowanego w miejscowości Karnity. Karnity to wieś położona w gminie Miłomłyn,.