Nieruchomości

239 109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

230 000 zł41 m² 5 609,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe do własnej aranżacji | Starogard Gdański | os. Mikołaja Kopernika Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie według własnego pomysłu? Ta oferta to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł45,64 m² 15 753,72 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz loggią, zlokalizowane w inwestycji Lokum Porto, przy ul. Długiej/gnieźnieńskiej we Wrocławiu. Odkryj atuty lokum porto: nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 000 zł60,75 m² 16 032,92 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz przeszklonym balkonem, zlokalizowane w inwestycji Lokum Porto, przy ul. Długiej/gnieźnieńskiej we Wrocławiu. Odkryj atuty lokum porto:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł101,13 m² 15 811,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami oraz dwoma balkonami, zlokalizowane w inwestycji Lokum Porto, przy ul. Długiej/gnieźnieńskiej we Wrocławiu. Dodatkowe opcje zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 290 000 zł1 200 m² 1 075 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Budynek produkcyjno-magazynowy + powierzchnia biurowa Wysoki procent zabudowy. Budynek z dokumentacją, gotowy do natychmiastowego remontu i zasiedlenia. Działka nr 264/2

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł39,43 m² 12 655,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Słuchaj, tutaj brakuje już tylko profesjonalnego detonatora. Mieszkanie wygląda dokładnie tak, jakby czas stanął w miejscu pół wieku temu. To oferta dla odważnych koneserów, którzy widzą.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Grodzka

Barlinek,zachodniopomorskie

166 832 zł177,91 m² 937,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Spółdzielnia Mieszkaniowa "piast" w Barlinku ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż: prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 0,0450 ha, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł515,55 m² 3 472,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:472 m²

Na sprzedaż dochodowa kamienica zlokalizowana w ścisłym centrum Gniezna, przy ul. 3 maja. Nieruchomość położona jest w zwartej zabudowie miejskiej, zblokowana z sąsiednimi kamienicami,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Poznańska 4

Śródmieście Jelenia Góra

752 673 zł84,57 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta obejmuję 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i dwoma balkonami. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Sudetia w centrum Starego Miasta w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska 4

Śródmieście Jelenia Góra

397 440 zł34,56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta obejmuję 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Sudetia w centrum Starego Miasta w Jeleniej Górze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska 4

Śródmieście Jelenia Góra

607 239 zł55,71 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta obejmuję 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Sudetia w centrum Starego Miasta w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł37,19 m² 9 115,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bliżej nieba 8. piętro z widokiem na więcej niż ścianę sąsiada Masz dość patrzenia w cudze okna? Tutaj będziesz patrzeć zdecydowanie dalej. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł48,21 m² 12 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,21 m , usytuowane w nowo oddanym bloku (2025 r.) na prężnie rozwijającym się osiedlu Staromieście Ogrody. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-17

3 399 000 zł231,72 m² 14 668,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Dzień otwarty I 17 maja 2026 R. I rezerwacja terminu pod numerem   Rezydencja z duszą w sercu Starego Wawra | Działka 1365 m | Idealna dla rodziny Szukasz domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł86,10 m² 7 305,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Świetna inwestycja w sercu Łodzi 83,6 m + piwnica 3 m ul. Narutowicza 56 Do sprzedania bardzo przestronne, wysokie mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy z windą (prawdziwa rzadkość.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł38,41 m² 19 395,99 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,41 m , położone w apartamentowcu przy ul. Mlądzkiej 29 na warszawskim Grochowie (praga-Południe) - Inwestycja praga 17 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł43 m² 13 953,49 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie. Prezentujemy na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w zielonej i doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 020 zł49,24 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz dwóch balkonów. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 240 zł38,88 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 580 zł39,78 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł910 m² 653,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Świętej Katarzynie. Powierzchnia: 910 m Przeznaczenie: działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną ( a15mur) Kształt: regularny, idealny pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 483 100 zł72 m² 20 598,61 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie znajduje się w rejonie Osiedla Kacza jednej z najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych dzielnic Warszawy. Adres administracyjny Żytnia 13.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł120 m² 7 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

CO sprzedajemy? Dom typu "stodoła" o powierzchni 99 m2 + garaż (21 m2), położony na zagospodarowej dużej działce o powierzchni 570 m2. Dom w nowej cenie - 879 000 pln! gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł33 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości przedstawiamy na wynajem nowoczesne, jasne i funkcjonalnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 097 649 zł75 m² 14 635,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - kompleksowa obsługa w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł50 m² 5 580 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sosnowiec Centrum ul. Jagiellońska Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe 51,35 m 2 piętro Idealne dla rodziny, pary, seniora albo pod inwestycję. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł66,43 m² 11 666,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

CO sprzedajemy? Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,43 m położone na 3 piętrze pięciopiętrowej plomby z lat 90., zlokalizwoane na wrocławskim Przedmieściu Oławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 000 zł31,44 m² 17 080,15 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł37 m² 11 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie w atrakcyjnej, spokojnej dzielnicy dobrze skomunikowane. W pobliżu prestiżowa szkoła średnia i Akademia Ekonomiczna. Nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł62 m² 31 774,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z lat 30. | ul. Wilcza 69 | Śródmieście Południowe Prestiżowy, jasny i elegancki apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł79 m² 13 417,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ołtaszyn | 79 m | 3 pokoje | ogród + 2 tarasy | 2 miejsca garażowe | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,09 m² 6 704,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

CO sprzedajemy? Środkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 134,09 m2: - z ogródkiem, - z tarasem na dachu, - i miejscem postojowym przy podjeździe. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł34,50 m² 10 434,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kraków Nowa Huta os. Młodości 33,4 m Nieruchomość: oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,4 m , zlokalizowaną na wysokim parterze w dwupiętrowym budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48,40 m² 11 342,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kraków Nowa Huta os. Stalowe 48,4 m Nieruchomość: przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,4 m , usytuowanego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł61,60 m² 40,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Zapraszam serdecznie do zamieszkania w przestronnym mieszkaniu o powierzchni 61,5 m2 z balkonem Mieszkanie jest bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł42 m² 16 071,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe, luksusowe mieszkanie 42,64 m z dużą loggią - Niemcz k. Bydgoszczy Cena: 675 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest jedyna obecnie dostępna oferta mieszkania w Niemczu , położona.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł140 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom typu "bliźniak" w Solcu Kujawskim przy lesie opis oferty Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m , położony na działce 550 m w Solcu.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł61 m² 7 524,59 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Komfortowe mieszkanie na osiedlu Bajka - osobna kuchnia, loggia, cicha winda Oferta wyłącznie w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 395 000 zł171 m² 8 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:707 m²

Zamieszkaj w sercu Niemcza! Przestrzenny dom z dużym, zadbanym ogrodem! Lokalizacja: niemcz Cena:   zł Wyjątkowy dom w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Niemcza!.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł48,50 m² 6 082,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zadbane i przytulne mieszkanie 3 pokojowe - Rąbin, super rozkład na 48,5m 2 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie przy Aleji Niepodległości os. Rąbin w Inowrocławiu z dużą logią 5,4m.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy położony w samym sercu Jaworzna bezpośrednio przy Rynku. Układ i standard lokalu (ok. 100 m ): lokal jest przestronny, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

805 125 zł107,35 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie 107,35 m | 4 Pokoje + Garderoba | Stan Deweloperski Lokalizacja: jaworzno, ul. Pszeniczna Cena: 805 125 zł (0% prowizji) Powierzchnia: 107,35 m Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 625 zł99,15 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie 99,15 m | 4 Pokoje + Garderoba | Stan Deweloperski Lokalizacja: jaworzno, ul. Pszeniczna Cena: 743 625 zł (0% prowizji) Powierzchnia: 99,15 m Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 Pokoje z Balkonem zostań Pierwszym Najemcą! Prezentujemy mieszkanie do wynajęcia przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej w Jaworznie, usytuowane w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 232 100 zł22 321 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2,23 ha położoną w Węgrowie przy ul. Gościniec Niepodległości dzielnica Ruszczyzna. Działka częściowo zabudowana: budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Azyl rodzinny z potencjałem inwestycyjnym! Posesja 1 hektar z dużym domem i budynkami gospodarczymi w Sokołowie Podlaskim. Idealna na komfortowe życie w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł68 m² 6 618 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Inwestycja z gwarantowanym ruchem! Lokal usługowy (68m2) przy głównej ulicy w Sokołowie Podlaskim duże witryny i strategiczna działka! Stabilny kapitał z natychmiastowym.