Nieruchomości

239 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

1 150 000 zł252 m² 4 563 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 388 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni ok. 250m , położony w zachodniej części Celestynowa, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość wyróżnia się dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 814 zł43,56 m² 15 950,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka, mieszczącego się na Osiedlu Link.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 353 zł52,26 m² 14 185,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczącego się na Osiedlu Link Bunscha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 517 zł43,18 m² 16 778,99 zł/m²

 

 

 

Czernikówko,kujawsko-pomorskie

765 000 zł210 m² 3 643 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Dom, czernikówko, 210 m2, 5 pokoi, działka 9800 m2, wolnostojący, dwa garaże. Marzysz o sielskim życiu z dala od miejskiego zgiełku. Zbieraniu owoców z własnego ogrodu, kawie na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rzęczkowo,kujawsko-pomorskie

460 000 zł5 992 m² 76,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Twoich marzeń pod samym lasem - Rzęczkowo! Szukasz miejsca, gdzie jedynym sąsiadem zza płotu będzie natura? Masz dość miejskiego hałasu i marzysz o porannej kawie z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

955 000 zł81,04 m² 11 784 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Toruń, stawki, 81,04m2, 4 pokoje, II piętro, winda, blok 2023 rok, balkon, komórka lokatorska, miejsce postojowe. Szukasz stylowego, w pełni wyposażonego mieszkania na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł51,48 m² 7 945 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Toruń, bielany, 51,48m2, 3 rozkładowe pokoje, IV piętro, piwnica, osobna kuchnia Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 594 872 zł78,18 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w inwestycji Dolna Górna Wilda w Poznaniu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 056 559 zł81,28 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się w inwestycji Dolna Górna Wilda w Poznaniu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 325 zł45,10 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w inwestycji Dolna Górna Wilda w Poznaniu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stary Toruń,kujawsko-pomorskie

2 625 000 zł445,40 m² 5 893,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:18 400 m²

Dom, stary Toruń, 445.40 m2, 8 pokoi, działka 18400 m2, wolnostojący, piętrowy, garaż 2 stanowiska, fotowoltaika. Musisz koniecznie zobaczyć wideoprezentacje tej nieruchomości, która jest załączona.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł190 m² 2 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 016 m²

Dom, czernikówko, gm. Czernikowo, ok. 190m2, 7 pokoi, działka 3016 m2, wolnostojący, piętrowy, stan do Remontu, mam przyjemności przedstawić ofertę domu zlokalizowanego w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł93,40 m² 7 484 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestrzeń i zieleń na wyciągnięcie ręki - Mieszkanie 3-pokojowe Wrzosy. Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł200 m² 57,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 m²

Na sprzedaż dom w wysokim standardzie | Korczyna k. Krosna | 200 m | Osiedle zamknięte Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 067 000 zł97,06 m² 10 993,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy lokal 97 m w kamienicy | Centrum Rzeszowa | ul. Naruszewicza Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 97,06 m , położony na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 600 m² 124,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż: działka budowlana Rzeszów ul. Jarzębinowa Powierzchnia działki: 16 arów Opis nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana przy ul. Jarzębinowej w Rzeszowie (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 625 zł50,37 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Słoneczne 2 pokoje z komórką lokatorską Komfort i funkcjonalność Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w budynku z windą. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 910 zł48,07 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Słoneczne 2 pokoje z dużym ogródkiem (49 m ) Komfort i przestrzeń Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w nowoczesnym budynku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

92,29 zł/m²86,68 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Na wynajem lokal usługowy - od października sala sprzedażowa: 68,12m2 magazyn: 9,43m2 pomieszczenie socjalne: 4,65m2 wc: 3,04m2 Duże witryny, bezpośredni dostęp z ul. Bohaterów Warszawy Parking na.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł53 m² 10 603,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie w świetnej lokalizacji ul. Strażacka, rzeszów Na sprzedaż piękne, w pełni wyposażone mieszkanie o łącznej powierzchni 56,49.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 759 m² 54,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Chłopice (woj. podkarpackie, powiat jarosławski), idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Szczegóły nieruchomości: numer.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł128,18 m² 4 953,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro rzeszowskie - nieruchomości ma do zaoferowania dom jednorodzinny o powierzchni 124,71 m2. Inwestycja znajduje się w Ropczycach i składała się z Sześciu domów! Dom idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł164 m² 73,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:937 m²

Nowoczesny dom 2021 | Taras na dachu | widok na las | 2 km od granicy Rzeszowa Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2021 roku położony w spokojnej miejscowości Siedliska, zaledwie 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł274,60 m² 19,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:714 m²

Na sprzedaż dom 274,6 m | 7 pokoi | fotowoltaika | pompa ciepła | Skołoszów Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 174,6 m , położony w miejscowości Skołoszów,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł149 m² 24,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

NA sprzedaż dom W centrum Dynowa Świetna lokalizacja duży potencjał atrakcyjna cena Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w samym centrum Dynowa, powiat rzeszowski,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł80 m² 58,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

NA sprzedaż! dom wolnostojący Z garażem W spokojnej, zielonej okolicy Na sprzedaż dom wolnostojący z garażem, położony na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 11,24 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Nawsie,podkarpackie

249 000 zł72 m² 34,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Urokliwy dom gotowy do zamieszkania Nawsie, podkarpackie Na sprzedaż: klimatyczny drewniany dom z budynkiem gospodarczym, własnym lasem oraz dodatkowymi gruntami rolnymi, położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł110,44 m² 8 964,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom w miejscowości Huta Dolna ul. Dąbrowa z klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni 60 m , zlokalizowanego przy ul. Wielickiej zaledwie kilka minut od Dworca pkp. Ta atrakcyjna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł198,85 m² 6 512,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom z podpiwniczeniem oraz budynek gospodarczy nietuzinkowa oferta w zielonej części Dziekanowa Leśnego (bajkowego). Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący wraz z murowanym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł41 m² 5 609,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe do własnej aranżacji | Starogard Gdański | os. Mikołaja Kopernika Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie według własnego pomysłu? Ta oferta to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł1 200 m² 1 075 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Budynek produkcyjno-magazynowy + powierzchnia biurowa Wysoki procent zabudowy. Budynek z dokumentacją, gotowy do natychmiastowego remontu i zasiedlenia. Działka nr 264/2

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł39,43 m² 12 655,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Słuchaj, tutaj brakuje już tylko profesjonalnego detonatora. Mieszkanie wygląda dokładnie tak, jakby czas stanął w miejscu pół wieku temu. To oferta dla odważnych koneserów, którzy widzą.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Grodzka

Barlinek,zachodniopomorskie

166 832 zł177,91 m² 937,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Spółdzielnia Mieszkaniowa "piast" w Barlinku ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż: prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 0,0450 ha, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł515,55 m² 3 472,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:472 m²

Na sprzedaż dochodowa kamienica zlokalizowana w ścisłym centrum Gniezna, przy ul. 3 maja. Nieruchomość położona jest w zwartej zabudowie miejskiej, zblokowana z sąsiednimi kamienicami,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł37,19 m² 9 115,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bliżej nieba 8. piętro z widokiem na więcej niż ścianę sąsiada Masz dość patrzenia w cudze okna? Tutaj będziesz patrzeć zdecydowanie dalej. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł48,21 m² 12 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,21 m , usytuowane w nowo oddanym bloku (2025 r.) na prężnie rozwijającym się osiedlu Staromieście Ogrody. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-17

3 399 000 zł231,72 m² 14 668,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Dzień otwarty I 17 maja 2026 R. I rezerwacja terminu pod numerem   Rezydencja z duszą w sercu Starego Wawra | Działka 1365 m | Idealna dla rodziny Szukasz domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł86,10 m² 7 305,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Świetna inwestycja w sercu Łodzi 83,6 m + piwnica 3 m ul. Narutowicza 56 Do sprzedania bardzo przestronne, wysokie mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy z windą (prawdziwa rzadkość.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł38,41 m² 19 395,99 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,41 m , położone w apartamentowcu przy ul. Mlądzkiej 29 na warszawskim Grochowie (praga-Południe) - Inwestycja praga 17 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł43 m² 13 953,49 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie. Prezentujemy na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w zielonej i doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł910 m² 653,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Świętej Katarzynie. Powierzchnia: 910 m Przeznaczenie: działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną ( a15mur) Kształt: regularny, idealny pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 483 100 zł72 m² 20 598,61 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie znajduje się w rejonie Osiedla Kacza jednej z najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych dzielnic Warszawy. Adres administracyjny Żytnia 13.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł120 m² 7 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

CO sprzedajemy? Dom typu "stodoła" o powierzchni 99 m2 + garaż (21 m2), położony na zagospodarowej dużej działce o powierzchni 570 m2. Dom w nowej cenie - 879 000 pln! gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł33 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości przedstawiamy na wynajem nowoczesne, jasne i funkcjonalnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 097 649 zł75 m² 14 635,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - kompleksowa obsługa w jednym miejscu! Na sprzedaż.