Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 607 700 zł66,40 m² 24 212,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywna inwestycja W otoczeniu natury Balkon | Oddana do użytku | Sopot Górny | Wysoki standard wykończenia budynków | W cenie 1 miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

556 000 zł46,38 m² 11 987,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Oferta idealna jako zakup inwestycyjny - mieszkanie obecnie wynajmowane ulica kniaziewicza - 3 osobne pokoje - lokal po generalnym remoncie. Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł675 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu 40 miejsc postojowych zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie dworca.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł3 200 m² 101,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję ogrodzoną działkę rekreacyjną w miejscowości Miłuki ( gmina Pasym) o powierzchni 3200 mkw zaledwie 1 km od piaszczystej plaży jeziora Kalwa. Dokumenty: - wz - zgłoszenie budowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 100 000 zł1 038,80 m² 3 946,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:33

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hotel z restauracją! Pewna inwestycja! Bory Tucholskie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość hotelowo-restauracyjną o powierzchni około 1039 m , położoną na działce.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł50,40 m² 3 948,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy w kamienicy - doskonała lokalizacja blisko centrum. Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 50,40 m2, położony na parterze klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł4 640 m² 161,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, zapraszam do zakupu działki budowlanej w Jadwisinie gm. Serock o łącznej powierzchni 4640 m2 (odpowiednio 976 m2, 1101 m2, 1999 m2 oraz 473 m2 - istnieje w planach gminy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 55 mkw. położony na wysokim parterze bloku czteropiętrowego w ścisłym centrum Tarnowa. Lokal w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł60,78 m² 24 662,72 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie z tarasem 20 m | Aura III | Wyspa Spichrzów Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w inwestycji Aura III na Wyspie Spichrzów jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

4 515 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia na wynajem - około 150 m , 6 pomieszczeń, parter, idealna do działalności magazynowej lub produkcyjnej Oferujemy na wynajem przestronną powierzchnię o łącznej powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedania mieszkanie bezczynszowe 1 piętro po kapitalnym remoncie, cena 240000zł pln ok 60 m z nową kuchnią wraz ze sprzętem agd w zabudowie dzielnicy Sobięcin.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł46 m² 11 195,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe - Kielce, ul. Jesionowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na parterze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Kielce, ul. Jesionowa. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

35 200 €8 800 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania 8800 m2, błonie, woj. mazowieckie. Stardard: ogrzewanie możliwość przystosowania obiektu do lekkiej produkcji - po uzyskaniu pozwoleń świetliki oddymianie -.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł3 300 m² 2 727 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Obiekt produkcyjny 3100 m2 hali + ok. 200 m2 pomieszczeń biurowych.Posadowiony na działce 38 a w Nowej Hucie OKOLICE KOCMYRZOWSKIEJ Nieruchomość posiada własny transformator o mocy do 450KW,.

Szczegóły ogłoszenia

296 703 zł2 997 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Urokliwa działka budowlana położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego opypy (okolice grodziska mazowieckiego) Na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

367 500 zł52,50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Chrzanów, ul. Kolonia stella, 2 pokoje na III piętrze, kameralne osiedle otulone lasem mieszkanie W stanie deweloperskim, z miejscem postojowym I komórką lokatorską lokalizacja: stella to.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł57,81 m² 25 929,77 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie | wysoki standard | garaż + komórka lok. | grzegórzki - ul. F.Nullo Na sprzedaż wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie wykończone 2 lata temu na podstawie projektu architekta.

Szczegóły ogłoszenia

420 480 zł1 752 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z panoramą Karkonoszy - Kostrzyca 1752 m , działka nr 411! Na sprzedaż unikatowa działka o powierzchni ok. 1752 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł2 125 m² 210,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Mamy do zaoferowania działkę budowlaną w Spale. Do sprzedania działka budowlana w Spale o powierzchni użytkowej 2125 m 2 , położona 10 km od centrum Tomaszowa Maz. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł147,81 m² 3 044,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Dom jednorodzinny w Dębinie - przestrzeń, spokój i szybki dojazd do miasta Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym położony w miejscowości Dębina (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł140,10 m² 7 844,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel:   Informacje podstawowe: połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 140 m2, działka 500 m2. Budynek w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł1 301 m² 450,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Słoneczne, płaskie, uzbrojone działki z miejscowym planem w Baninie! lokalizacja: banino to popularna miejscowość przy Gdańsku, stająca się właściwie kolejnym osiedlem tego miasta. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

76,15 zł/m²65 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokale handlowo - usługowe lub biurowe dostępne lokale: - parter - 125 m2, - i piętro 125 m2, 65 m2, - II piętro - 125 m2 Istnieje możliwość wynajęcia całego piętra (190 m) jak.

Szczegóły ogłoszenia

104 544 zł1 188 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Dębniaki, gm. Kowal - Twoja przestrzeń do życia! Działka budowlana w wyjątkowej lokalizacji i otoczeniu. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkowo atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł79,80 m² 25 939,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 79,8 m2, położone na 2. piętrze odnowionej kamienicy z 1935 r., w prestiżowej lokalizacji - Gdynia Kamienna Góra, 160 m od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Skalno

Skalno,zachodniopomorskie

1 750 000 zł300 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Polecam Państwu obiekt funkcjonujący, rekreacyjno-wypoczynkowy położony w Skalnie, zaledwie 2 km od miejscowości nadmorskiej Pogorzelicy. Nieruchomość składa się z budynku głównego.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł82,40 m² 7 148,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania duże, rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Czechów,świętokrzyskie

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż urokliwy, drewniany domek na wsi w Czechowie, gm. Kije Lokalizacja: czechów, gm. Kije, woj. świętokrzyskie. W odległości ok. 8km do Pińczowa. Nr działki: 421 Identyfikator.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł2 400 m² 36,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Tylko w biurze Korona Real Estate Przedstawiamy nieruchomość gruntową położona bezpośrednio przy drodze nr 65 w kierunku Bobrownik. Działka o numerze geodezyjnym 126/17.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł32,50 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 32,5 m2, położone na trzecim piętrze w bloku w dzielnicy Zawodzie. Oferowany lokal mieszkalny składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²60 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal nr s02a na najem o łącznej powierzchni 60 m2 (21 m2 pow. zasadniczej oraz 39 m2 pow. zaplecza magazynowego) zlokalizowany w Galerii Południowej Dworca Warszawa Centralna na poziomie -1.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł28 m² 26 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż odremontowana kawalerka w centrum starego miasta, plac Na Groblach english description below - please do not hesitate to contact us Oferujemy mieszkanie jednopokojowe położone przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł36,60 m² 8 989,07 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m , zlokalizowane przy ul. Wesołej w Białymstoku. Nieruchomość położona jest na 7. piętrze dziesięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł47 m² 9 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezczynszowe w Białymstoku w dobrej cenie i znakomitej lokalizacji. Dojazd do Centrum w kilka minut. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł147 m² 9 183,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Twój wymarzony dom w Opolu przestrzeń, wygoda i ogród pełen zieleni! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie w mieście? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 608 069 zł4 042 m² 397,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*atrakcyjna działka * bardzo blisko białegostoku * sobolewo * Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości.