Nieruchomości

239 109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

778 000 zł60,93 m² 12 768,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru! Mieszkanie 2-poziomowe z ogródkiem, miejscem postojowym oraz pomieszczeniem gospodarczym zaledwie 600 metrów od piaszczystej. Osiedle znajduje się w malowniczej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł67,40 m² 3 709,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe, słoneczne, z balkonem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,40 m kw. Lokal położony na III p. bloku w Zawidowie przy ul. Konopnickiej. Mieszkanie obejmuje: przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta, na osiedlu Jagiellońskim. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

15 661 700 zł156 617 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna z linią brzegową jeziora. Teren o powierzchni ponad 15 ha, leżący bezpośrednio nad jeziorem, dające szerokie możliwości inwestycyjne, ponad 1 kilometr linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje 4 - pokojowe mieszkanie w Cieplicach. Lokal o powierzchni całkowitej 80 m2 usytuowany na drugim piętrze bloku bez windy. Składa się z : przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 424 m² 119,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki w Przedmieściu Czudeckim o powierzchni 14,24 ara. Działka 3 km od rynku w Czudcu. Lekko nachylona. Droga do działki utwardzona. Dojazd służebność. Dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57,21 m² 12 218,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,21 m przy ul. 42 Pułku Piechoty w Białymstoku. Mieszkanie: lokal położony jest na parterze i został.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość w otoczeniu natury i historii gotowa do zamieszkania, położona W miejscowości kąśna dolna Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość położona w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

63 000 zł1 168 m² 53,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki z dobrym dojazdem. Na sprzedaż działki w miejscowości Gliszcz gmina Sicienko. Dwie działki o powierzchni: 1168 mkw - 63000zł. 1250 mkw - 67000zł. Dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie na wynajem w dzielnicy Północ. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim bloku. Metraż mieszkania 31 mkw. Składa się z przestronnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 532 zł29,96 m² 10 698,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przytulne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 29 m , położone w spokojnej części Straszyna Mieszkanie składa się z: jasnego, ustawnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:937 m²

Na sprzedaż dom położony w bardzo dobrej lokalizacji - dzielnica Stradom , przy ulicy Kościelnej. Nieruchomość doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania , jak i pod prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 768 186 zł71 m² 24 904,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Klimat wakacyjnego kurortu przez okrągły rok! Apartament z tarasem I Prestiżowe osiedle Nadmorski Dwór I Kilka minut spacerem od plaży & mola w Brzeźnie I Przy Parku Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł171,95 m² 7 554,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Zapraszamy do zakupu niezwykłej nieruchomości położonej w miejscowości Kamień gm. Szemud. Piękny rozłożysty dom posadowiony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce o pow. 1350m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł50,80 m² 7 460,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne słoneczne dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowa 50,80 m , położone na czwartym piętrze niskiego bloku na osiedlu Zastalowskim, ul. Technologów: - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł147,90 m² 5 267,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr O3 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł175 m² 7 994,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Nr oferty 1660/ds Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego położonego w Kobyłce przy ul. Czarnoleskiej Lokalizacja domu gwarantuję ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

714 025 zł32,50 m² 21 970 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się w ofertą tego niezwykłego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej barwnych i dynamicznie rozwijających się części Warszawy - przy ulicy Stalowej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 238 m² 80,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża, pięknie położona działka, idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł206 m² 10 194,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie Sprzedaży Lokalu Usługowego w Krakowie - Krowodrza Górka Lokalizacja: ul. Fieldorfa Nila 17, krowodrza Górka, kraków Charakterystyka Lokalu: powierzchnia: 206 m Położenie: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł138 m² 7 239,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Uwaga promocja- nowa niższa cena 1 035 000 zł >- 999 000 zł+ klimatyzacja gratis dla wszystkich klientów, którzy kupią budynek do końca 2025 roku. Nabywca zwolniony jest Z podatku od czynności.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki uzbrojone - woda, kanalizacja, prąd, mpzp, dorga utwardzona grodzanów - kompleks działek budowlanych Zapraszamy do Grodzanowa gdzie marzenia o własnym domu łączą się z pięknem.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł3 772 m² 516,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka usługowo-handlowa w miejscowości Pruszcz Gdański Gwarancja bezpiecznego zakupu! Lokalizacja: usytuowana przy drodze wojewódzkiej 226 prowadzącej od zjazdu z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł37 m² 12 162,16 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwu pokojowego, zlokalizowanego w centrum Szczecina. Mieszkanie położone jest na 7 piętrze ocieplonego wieżowca z 1985 roku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł970 m² 113,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cztery działki budowlane w Nieszkowicach Wielkich! Cztery propozycje: - działka 272/16+udział w drodze 272/8 - powierzchnia 9,70 ar - cena 110 000 zł - działka   udział.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania malowniczo położona działka budowlano-rolna w miejscowości Wrząsowice. Działka o powierzchni 17 a, z czego około 10 a stanowi teren budowlany, pozostałą część.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł183 m² 4 316,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:483 m²

Na sprzedaż przestronny dom wraz z garażem wolnostojącym o powierzchni użytkowej 183 m2 w m. Dębno, gmina Dębno, powiat myśliborski. Parter domu składa się z: wiatrołapu przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 740 000 zł240 m² 11 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 111 m²

Marzysz o swoim kawałku ziemi, który nie będzie tylko zwykłym miejscem zamieszkania? Zapoznaj się z naszą nową ofertą! Luksusowa posiadłość u podnóża gór ze strefą spa.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł235 m² 5 319,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Solidny dom wolnostojący z pięknym ogrodem, zlokalizowany w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, w miejscowości Czeczotki (gmina Czosnów). *** O domu *** Parterowy, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł32 m² 11 093,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż nowoczesne M2 w Częstochowie Raków Powierzchnia: 32 m Układ: salon z aneksem + sypialnia Piętro: wysoki parter w bloku 3-piętrowym Dodatkowo: ogródek, piwnica 5,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł211,90 m² 7 550,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojący dom, tylko 5 km od Warszawy. Kształtna działka, możliwa instalacja fotowoltaiczna wraz z magazynem energii. Dom o klasycznej bryle, wybudowany z cegły ceramicznej. Praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł54 m² 11 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 54 m2,widne, przestronne po generalnym remoncie, w centrum miasta. Rozkład pomieszczeń: - widny salon, możliwość wyodrębnienia 3 pokoju, - kuchnia, - przedpokój z szafą wnękową,.

Szczegóły ogłoszenia

199 600 zł998 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w centrum Dobrcza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł45,01 m² 10 553 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,01 m2 znajdujące się na parterze od strony dziedzińca w nowej inwestycji Tuwima Apartments przy ul. Tuwima 90. Lokal dostępny do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł17 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 17 m2. Usytuowane na parterze kamienicy , przy ul. Bogedaina 27: - 300 m od rynku w Chorzowie oraz 1,5 km od Parku Śląskiego - Dojazd do centrum Katowic:.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł1 350 m² 148,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę o powierzchni 1350 m2, położona w Wyszecinie, w gminie Luzino, w powiecie wejherowskim, przy ul. Myśliwskiej, (nr ewidencyjny 21/7). Teren objęty jest Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

101 000 zł53,97 m² 1 871,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 53,97 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Stalmacha 1 wraz z udziałem wynoszącym 257/10000.

Szczegóły ogłoszenia

62,86 zł/m²700 m² 44 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal na kazimierzu O powierzchni 600 M2 Z odstępnym Z ogródkiem Lokal przestronny składający się z kilku sal i kilku barów oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł11 157 m² 80,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kwapinka (gm. Raciechowice) - oferta sprzedaży działek o powierzchni 1,1157ha. Prezentuję na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Kwapinka, składającą się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 634 m² 45,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o dużym potencjale inwestycyjnym i idealnych warunkach pod budowę domu jednorodzinnego położona w spokojnej miejscowości Witoldów, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53 m² 8 849,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

NA sprzedaż mieszkanie na ul. Bernardyńskiej Lokalizacja to centrum miasta - ul. Bernardyńska 11 - w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta oraz Krakowskiego Przedmieścia. Budynek w stanie.