Nieruchomości

239 902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

509 000 zł5 100 m² 99,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Stare Budy, gmina Radziejowice Na sprzedaż działka o powierzchni 5100 m , położona w spokojnej miejscowości Stare Budy. Dojazd z drogi asfaltowej, kształt prostokątny,.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 000 zł385 m² 42 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy do wejścia, w pełni wyposażony lokal biurowy w prestiżowej lokalizacji - doskonała inwestycja dla międzynarodowych firm i dynamicznie rozwijających się biznesów w Polsce!.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł909 m² 203,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca , gdzie można zacząć nowy rozdział - oto idealna przestrzeń do życia. Wśród nowo wybudowanych domów , na spokojnym osiedlu młodych rodzin , czeka na Ciebie działka.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł18 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż murowany garaż jednostanowiskowy z kanałem w doskonałej lokalizacji - Gdańsk Żabianka Nieruchomość: garaż murowany położony w doskonałej lokalizacji Gdańska Żabianka,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

653 000 zł39,69 m² 16 452,51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł56,42 m² 6 983,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament bezczynszowy - tarnowskie góry / opatowice Kupujący nie płaci 2% pcc! Na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 56,42 m2 usytuowany na I piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

220 500 zł1 225 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania działki budowlane usytuowane w Dziwiszowie. Dziwiszów to malownicza miejscowość położona kilka minut drogi autem od Jeleniej Góry. Wieś leży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł65,78 m² 8 969,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentowana oferta to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań, położonych w doskonałej lokalizacji w Wieliczce Nowoczesna architektura, kameralność oraz komfort to tylko jedne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 000 zł68,33 m² 15 937,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 60,82 m w stanie deweloperskim, zlokalizowany w wyjątkowej inwestycji Pino Resort na Wyspie Sobieszewskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł952 m² 210,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mega obniżka ceny! już dzisiaj zobacz tą ofertę! oferta dostępna tylko U nas! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej w Goleniowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 270 zł46,45 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł5 192 m² 138,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 5192m2, w parkowej części Milanówka. Kształt działki prostokątny, wymiary: 103X50m. Teren płaski, działka zadrzewiona samosiejkami.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

16 000 zł800 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 977 m²

Hala magazynowa o powierzchni całkowitej 800 m2 położona w Mierzynie 7 km od centrum Szczecina. Budynek wykończony w bardzo dobrym standardzie, oszczędny w eksploatacji dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

896 000 zł79,30 m² 11 298,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania we Wrocławiu, w malowniczej okolicy Skarbowców. To idealne miejsce dla rodziny poszukującej komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł285 m² 5 470 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom murowany o pow. 286 m2 plus część handlowo-usługowa na parterze o pow. 230 m2 na działce o pow. 2400 m2 znajdujący się przy ul. Stężyckiej w Dęblinie pow. rycki woj.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48 m² 12 479,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować bezczynszowe mieszkanie z dużym ogrodem, zlokalizowane w miejscowości Przejazdowo blisko Gdańska, 10 min do plaży w Sobieszewie,.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł27,50 m² 20 981,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 27,5 m w stanie deweloperskim - Mokotów, ul. Bobrowiecka Cena: 577 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,5 m , zlokalizowane na Mokotowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł1 698 m² 998,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjnie położona działka inwestycyjno - budowlana 100 m od.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł223,50 m² 14 317,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w mieście z bliskością natury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Dom położony na Strzeszynie to idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł54 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Żagań, mieszkanie 54 m2, cena 180 000 zł, okazja, sprzedam. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - w samym centrum Żagania. To jedna z ostatnich takich ofert.

Szczegóły ogłoszenia

328 800 zł1 644 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt - najlepsza inwestycja twojego kapitału! *** oferta dostępna tylko W naszym biurze - nie szukaj dalej! *** Biuro nieruchomości nexthome przedstawia na sprzedaż 2 działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Karol Słomczyński   Oferujemy do wynajęcia przestronne, 3- pokojowe mieszkanie na osiedlu Wzgórze Wolności w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, szpital, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

6 144 450 zł448 500 m² 13,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta inwestycyjna gospodarstwo rolne Z potencjałem rozwojowym | łubowice, wielkopolskie Przedstawiona oferta cenowa dotyczy Gruntu rolnego 44,85 ha Istnieje możliwość sprzedaży większej ilości.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł1 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1100 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów. Wydana decyzja o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł35 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w gminie Grodzisk Mazowiecki! Działka o powierzchni znajduje się w malowniczej okolicy w miejscowości Mościska, w odległości około 6 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł1 300 m² 2 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Głogów, sala bankietowa/dom weselny, zapleczem hotelowym, pow. działki 1300m2, pow. sali 304m2, ogród, parking, sprzedaż 3 650 000zł, oferta bez prowizji dla kupującego! Sprawdzony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

45,12 zł/m²44,33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferta na wyłączność Lokal biurowo-usługowy, położony na wyższym parterze przy ul. Dworcowej, o pow. 44,33 m2. Duże witryny, centrum miasta, spory ruch pieszy, to główne atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł1 559 m² 216,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nad morzem (odległość 3500 m), smołdziński Las, gm. Smołdzino, powiat słupski, 338.000,-PLN Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana ( teren zabudowy osiedleńczej ).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł84,12 m² 11 875,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Twoje miejsce wśród zieleni Nowoczesny dom szeregowy 84 m z ogródkiem - Swojczyce, wrocław Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni 84 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł127,24 m² 7 458,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestronne 130 m w kamienicy | 4 pokoje | Balkony | Gotowe do zamieszkania Są mieszkania, które się ogląda i takie, do których się wraca. To zdecydowanie jedna z tych drugich historii.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni całkowitej ok. 2000m2 , zlokalizowaną w malowniczo położonej i zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 612 m² 91,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka na wzniesieniu. Goleszów Puńców do sprzedaży działki budowlane o łącznej powierzchni 2612m2. Usytuowane na wzniesieniu, nachylone w stronę południową, nieogrodzone. Media.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł240 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż dwa lokale użytkowe zlokalizowane w parterze kamienicy położonej przy głównej ulicy w ścisłym Centrum Szczecina - Wojska Polskiego. Łączna powierzchnia lokali: parter - 170m2.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł50 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:354 m²

Dzień dobry , zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Działki rod "wiarus"w Bożenkowie o powierzchni 354 m2. Zaletą jest bliska odległość ok. 70 m od Zalewu Koronowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł208,90 m² 4 739,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Dom z potencjałem 2w1 | 200 m | 2 działki | Zaniemyśl Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego domu położonego w spokojnej części Zaniemyśla, przy ul. Akacjowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 475 000 zł139,55 m² 10 570 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Oferta z biura sprzedaży dewelopera Nowa oferta na rynku- inwestycja oddana do użytku/ lipiec 2025 roku/ Rynek pierwotny. Domy w zabudowie bliźniaczej kameralne osiedle, zaledwie 6 domów ( dwa.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł63,22 m² 10 756,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Są takie mieszkania, które kupuje się wraz z duszą miejsca. To właśnie jedno z nich. Ponad 63 m gustownie urządzonego, gotowego do zamieszkania mieszkania na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł887 m² 349,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska , kształtna działka budowlana o pow. 887 m2, położona w miejscowości Ściejowice gm. Liszki. Kształt nieruchomości zbliżony jest do prostokąta o szerokości ok.24m. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 983 m² 200,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zwierzewo k/ostródy, ekskluzywne zamknięte kameralne osiedle, ostatnia uzbrojona działka na sprzedaż z prywatym pomostem! Działka o numerze 270/16 z możliwością wyodrębnienia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł54 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł11 m²

 

Piętro:3/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 800 zł

Najem okazjonalny - wyjątkowa okazja! Serdecznie polecamy do wynajęcia komfortowy pokój dwuosobowy o powierzchni 11 m , usytuowany w nowoczesnym i starannie utrzymanym mieszkaniu.