Nieruchomości

239 896 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 100 zł15 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 100 zł

Biuro Nieruchomości Domani ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę pokoju na wynajem w centrum Rzeszowa! Nieruchomość zlokalizowana jest na ulicy Spytka Ligęzy, bocznej ulicy Targowej.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²219,06 m² 18 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 219 mkw w nowoczesnym budynku zlokalizowanym przy ulicy Józefa Marcika. Budynek: nowoczesny budynek z lokalami o charakterze biurowymh.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł221,11 m² 7 914,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż Galeria Ursynów, al. Ken 36, warszawa Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Galerii Ursynów przy al. Komisji Edukacji Narodowej w sercu warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 320 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w pożądanej lokalizacji Szaniec, busko Zdrój. Nieruchomość o wielkości 1320 m2 idealna pod zabudowę jednorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

68,25 zł/m²63 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokale handlowo - usługowe bądź biurowe w parku handlowym na Świerczewie. Lokale o różnych powierzchniach z dużymi oknami/witryną. Na podłodze panele winylowe, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł12 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Jasny pokój 12 m? w domu z ogrodem - Kraków Łagiewniki Lokalizacja: kraków - Łagiewniki Spokojna, zielona okolica z doskonałą komunikacją i pełną infrastrukturą w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł54 m² 6 092,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w centrum Głogowa - ul. Armii Krajowej. Jasne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 54m2 znajduje się na ivp w czteropiętrowym bloku, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 000 zł38,42 m² 6 507,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż lokal dwupoziomowy o powierzchni użytkowej 38.42 m2 położony w miejscowości Dziwnów przy parku - 200 metrów od morza. Parter stanowi garaż, a na piętrze mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł35 m² 14 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż urocze domki z dala od zgiełku i miasta w miejscowości Sikorzyno koło Gołubia. Posiadłość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 700 zł33,28 m² 17 749,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wykończenie pod klucz | Oferta kredytowa | Zapytaj o inne oferty w okolicy Twój spokojny azyl w sercu Włoch Szukasz miejsca, w którym poczujesz się naprawdę u siebie? Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 174 zł59,78 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu Górnym Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 59,78 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł1 933 m² 360,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana Trzebnica, ul. Okulickiego Na sprzedaż ładna i ustawna działka budowlana nr 1403 oraz 1402, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34,12 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażone, dwupoziomowe mieszkanie, zlokalizowane w nadbudowie kamienicy przy ul. Emilii Plater. Idealna propozycja dla singla szukającego funkcjonalnego lokum z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł163,76 m² 4 946,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:910 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Powierzchnia całkowita: 163,76 m użytkowa: 135,63 m działka: 910 m Na sprzedaż oferuję nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł298 m² 6 040,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Dom jednorodzinny z oddzielnym mieszkaniem na dużej działce - Linia, ul. Sportowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł57,38 m² 3 660 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie wieczory przy kominku i nieograniczone możliwości wypoczynku a wszystko to w Twoim własnym mieszkaniu w jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł52 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na dni otwarte 19.05.2026. Spotkania można umawiać od godziny 8 do godziny 20. Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i komórką - ul. Kaszubska Na sprzedaż bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł75 m² 10 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:313 m²

Nowoczesność i komfort na kameralnym osiedlu w świerklańcu Oto dom - świetne miejsce, wszędzie blisko - czego chcieć więcej. Doskonałe miejsce do zamieszkania, a być może i do.

Szczegóły ogłoszenia

61 900 zł791 m² 78,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Jastrowie ul. Roosevelta oznaczona ewidencyjnie nr 2089/4 o pow. 0,0791 ha obręb Jastrowie z udziałem 1/6.

Szczegóły ogłoszenia

113 000 zł3 024 m² 37,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicze działki budowlane, położone zaledwie 600 metrów od Jeziora Olecko Małe w miejscowości Kukowo, gmina Olecko. Powierzchnie działek wynoszą od 3024 m2 do 3663 m2. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gorzowie Wielkopolskim, w Centrum Miasta jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej atrakcyjnych lokalizacji. Okolica stanowi serce.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł68 m² 7 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu pracującego dwupaku inwestycyjnego na osiedlu Szwederowo. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze kamienicy znajdującej się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł62,16 m² 11 985,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowy apartament 3 pokojowy położony w Karpaczu w kameralnym kompleksie z ochroną w budynku jedynie z 2 lokalami. Funkcjonalny układ, jasna strefa dzienna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł862 m² 99,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna na odpoczynek w otulinie lasu. Polecam Państwu zadbaną i malowniczo położoną działkę znajdującą się w miejscowości Planta, gm. Narewka, powiat hajnowski. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł61,56 m² 12 005 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rozkładowe 3 pokoje w kamienicy w pobliżu Parku Tołpy. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w kamienicy, przy ul. Mikołaja Reja. W pobliżu pełna infrastruktura, sklepy, galeria Pasaż.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł34 388 m² 16,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 3,4388 ha, położona w miejscowości Łazy Wielkie (gm. Krośnice). To rzadko spotykana oferta łącząca przestronną część budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 133 m² 88,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka przy Lesie | Z Wydanymi Warunkami Zabudowy Oferujemy na sprzedaż w pełni przygotowaną pod inwestycję działkę gruntu o numerze ewidencyjnym 44/13, położoną przy ulicy Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 360 m² 257,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 1360m2 + droga do działki ( w cenie działki) w Koleczkowie, gmina Szemud, ul. Wczasowa. Woda, prąd i gaz ok. 30 m od działki. Do działki wydano.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł983 m² 350,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***działka budowlana blisko białegostoku*** Atuty nieruchomości : świetna lokalizacja - ok. 10 km od centrum Białegostoku (3 km od granicy miasta), dobry i szybki dojazd, regularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

104,55 zł/m²66 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy na parterze budynku apartamentowego w Miasteczku Wilanów. Duże witryny i wejście od strony ulicy doskonale widoczne. Drugie wejście na tyłach lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37 338 m² 18,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka inwestycyjna - park pałacowy W obrębie kanału elbląskiego lokalizacja: nieruchomość znajduje się w miejscowości Kąty, a jest to atrakcyjna turystycznie osada.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 015 m² 173 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedania dwie działki budowlane 35/2 oraz 35/3 położone w Wilczkowie nieopodal Żórawiny. Działki o łącznej powierzchni 2015 m2 w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²26 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice, budynek położony bezpośrednio przy jednej z ulic rozprowadzającej ruch w kierunku południowych dzielnic. W pobliżu skrzyżowania z sygnalizacją świetlną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł137 m² 6 562,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł524 m² 257,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 5,25 ar w kształcie zbliżonym do prostokąta. Działka znajduje się w samym sercu miejscowości Werlas nad J.Solińskim. Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł16 000 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Imperium oferuje działkę o powierzchni 16000 m2 idealne dla osób ceniących ciszę i walory przyrodnicze. Działka budowlano-rolno-leśna z przepięknymi widokami na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Pasłęk

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

1 099 000 zł125,21 m² 8 777,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:996 m²

Oferta Na sprzedaż parterowy dom o powierzchni 125,21 m , położony na dużej działce 996 m w Pasłęku, zaledwie 20 km od Elbląga oraz w bliskiej odległości od drogi ekspresowej S7,.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł160 m² 5 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:940 m²

Dom z możliwością rozbudowy dwa niezależne mieszkania Baranowo, 160 m Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego domu o powierzchni 160 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł3 843 m² 728,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny w centrum Otwocka | 3843 m | mpzp | Dla dewelopera Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3843 m , położona niemal w centrum Otwocka. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł2 470 m² 178,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 2470 mkw położoną w miejscowości Ruda-Bugaj, w gminie Aleksandrów Łódzki, powiecie zgierskim, województwie łódzkim.

Szczegóły ogłoszenia

886 520 zł148 m² 5 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe